Dzīvoklis

 
Reitings 34
Reģ: 17.10.2018
Čau visiem. Radās tāda interese par dzīvokļiem, tādēļ nolēmu pajautāt- kādiem ienākumiem apmēram jābūt mēnesī, lai varētu uzturēt sevi ar pieticīgu vienistabas dzīvokli?
07.11.2018 16:27 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Un kurā vietā te ir runa par otro darbu?

Labs jautājums pašai, ņemot vērā, kā tēmas pieteikums ir pavisam cits, nevis algu aprēķini.
09.11.2018 17:22 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Ja cilvēks strādā, piemēram, gan mikrouzņēmumā, gan uzņēmumā, kur nodokļi tiek maksāti vispārējā kārtībā, neapliekamo minimumu nepiemēro. Ja nav iesniegta nodokļu grāmatiņa, neapliekamo minimumu nepiemēro. Ja strādā vairākos darbos, neapliekamo minimumu piemēro tikai vienā darba vietā, pārējām algām nepiemēro...
Tāpēc joprojām izskatās, ka vista ir tikai viena, un tā pati kā puķīte. Ir jauki zināt par mainīgu neapliekamo minimumu un vēl jaukāk prast sarēkināt savu algu, bet vēl jaukāk būtu izturēties ar elementāru pieklājību. Bet tas laikam ir par daudz gribēts.
09.11.2018 17:58 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Te jau vairs nav ko komentēt...
Nepiemēro vienīgi ja nav iesniegta nodokļu grāmatiņa. Ja nezināt Darba likumu tad tā ir tikai jūsu pašu problēma. Tādas kā es zinu kā rezultātā ja es strādātu pa minimālo algu tad saņemtu uz rokas 346.16 eiro. Bet jūs vistiņas droši varat nesniegt VID algas grāmatiņu un saņemt 306.16 eiro

tiesi ta
430- nodokli=306.16 EUR

Bet nu no tēmas var saprast, ka autoram nav apgādājamo, dzīvos viens, līdz ar to viņam uz rokas ir tikai 306.16 EUR, kā arī Rīdziniece teica.
09.11.2018 19:15 |
 
Reitings 84
Reģ: 02.05.2018
Viss atkarigs kā noveicas un kadas prasibas. Es dzivoju centra, koka maja neliela dzivokli dalejas ertibas, malkas apkure, dusa dzivokli, elekrtriskais boileris, tualete pirmaja stava uz 3 dzivokliem. Vieta kolosala, klusa, erta sabiedriska satiksme lidz centralai stacijai 20 min ar kajam. Īre 140, komunalie 20 elektriba lidz 10 eiro. Kurinu ar briketem kas ir aptuveni līdz 40 eiro menesi. Teoretiski Ari ar minimalo algu varetu iztikt pie noteikuma ja nebutu japerk e-talons un nesmeke. Var Ari par 160-200 eiro centra iret istabu kur komunalie jau ieklauti Cena. Vai Ari kopmitnes kur Ari komunalie ieklauti istabas cena. Ja prasibas nav augstas tad ar 210- 250 eiro menesi jarekinas dzivoklim un ari tikai tad ja noveicas atrast puslidz pienemamu variantu. Man viens kolegis divata kengaraga ire dzivokli vinam tas izmaksas menesi par dzivokli ir 100 eiro. Un jarekinas ka uzsakot iret summa jareizina ar 2 jo samaksa ir parasti par diviem menesiem uzreiz un tad maksa par katru nakoso menesi. Bet zinu ka uz Brivibas ielas dazreiz izire jumtistabas dzivoklus/istabas kas ir bez ertibam, bez dusas, tualete gaiteni malkas apkure un tur ire dazreiz ir 80-120 eiro menesi. Bet ari tos parasti atri izker.
09.11.2018 21:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits