Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai esmu plāksteris?

 
Reitings 4
Reģ: 15.12.2015
Jau kādu mēnesi satiekos ar Tinderī iepazītu vīrieti. It kā viss ir lieliski - pastāvīgi man stāsta,cik es ļoti viņam patīkot, cik esot manī ieķēries, utt., utml. Tāpat arī esam ar līdzīgiem raksturiem un interesēm.
BET - kādus pāris mēnešus pirms mūsu iepazīšanās, viņš izšķīrās ar saderināto, ar ko bija kopā 8 gadus (viņa viņu pameta, un aizgāja pie cita). Protams, ka viņš ļoti pārdzīvoja tā visa dēļ. FB viņam joprojām atstāti visai romantiski foto ar viņu, un gandrīz katrā tikšanās reizē sarunā tiek iepīti viens vai pāris teikumi bijušās sakarā. Nav jau tā, ka viņš viņu aprunātu, vai, gluži otrādi, runātu ar romantiskām skumjām, bet tomēr kaitinoši. Turklāt šī sieviete ir ļoti skaista, jauka un talantīga, lai man būtu iemesls uztraukumam.
Pagātnē man bija līdzīgs stāsts par vīrieti, kurš 2 mēnešus mani cēla vai debesīs, bet pēc tam aizskrēja atpakaļ pie bijušās. Es, protams, nekāptu uz tā paša grābekļa, ja vien tagadējais draugs beidzot nebūtu tā personība, ar kuru es patiešām gribētu būt kopā.
Kā labāk - skriet prom neatskatoties, vai cerēt, ka šim tomēr varētu būt laimīgas beigas?
04.11.2018 16:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10499
Reģ: 29.01.2009
Ir saprotami, ka runās iepin pagātni, jo tomēr tiiik daudzi gadi pavadīti.
Nav jau tā, ka viņš viņu aprunātu, vai, gluži otrādi, runātu ar romantiskām skumjām

Pie šī arī paliec un baudi kopā būšanu. Domājot vai nedomājot, nekad nezini, kā kas var izvērsties. Nav jāmūk, bet jāskatās ar skatu nākotnē.
04.11.2018 16:35 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Ja gadījumā viņš vēl ieminās par savu ex, pasaki vienkārši, ka tu jūties neērti dzirdot par viņa bijušo līgavu. Tu neesi psihologs, kuram būtu jāuzklausa viņa romantiskās sirdssāpes.
04.11.2018 16:44 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Kaskere, pirmkārt, Tu pati noteikti esi ļoti skaista, jauka un talantīga! Otrkārt, izbaudi kopā pavadīto laiku, skaistos mirkļus, esi šeit un tagad! Protams, tas nav patīkami, bet dažreiz cilvēkiem ir jādod laiks, katrā ziņā pati neiesaisties sarunās par viņa bijušo sievieti un savus bijušos arī nepiemini :-D
04.11.2018 17:27 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu... es nekādas lielās cerības uz šādām attiecībām neliktu. Pēc 8 gadiem attiecībās pagājuši vien daži mēneši, turklāt ne jau viņam, bet gan dāmai beidzās šīs attiecības. Ja tik ļoti saista partneris, var izbaudīt laiku kopā, dzīvot šeit un tagad, bet tālejošus plānus gan labāk necelt. Nu, vismaz pagaidām ne.
06.11.2018 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits