Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjukums par vīrieti

 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Labs vakars vēlajā stundā!
Brīžiem ir vienkāršāk padalīties ar svešinieku nekā tuvu cilvēku.
Es tā prātoju, ko cits domās un darīs manā vietā.
Esmu ar vīrieti jau gandrīz divus gadus, un jūtu, ka viņš mani tik ļoti nemīl, viņš pat to īsti pats nekad nav teicis, tikai kad uzprasu. No tēmas par nākotni vienmēr izvairās, un tēma bērns ir vispār tabu, katru reiz beidzas ar strīdu. Dzīvosim redzēsim, lai nespiežu uz viņu un ļauju dzīvot, te man atkal liekas, ka kopīgi jāplāno, jārunā ko kurš grib, lai abi jūtas labi. Un itkā jau viss sākumā bija ļoti labi, tāda kaisle, sākām dzīvot kopā jau pēc mēneša, visu ko darījām, vienmēr man palīdzēja, bet tad sākās viena problēma pēc otras, ka katrs pats pa sevi savā ritenī, vienmēr kas cits svarīgs. Un es atkal tā prātoju, vai tas tā normāli, viņš man atbild, tāda dzīvo lielākoties cilvēku, tā tas vienkārši ir, un ko es varu gribēt, visam pienāks laiks, ka tādēļ nav jasķirās, ka viņš negrib iet prom. Esmu apmulsusi!(t)
Es priecāšos par Tavu komentāru.
02.11.2018 23:35 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Tur jau nav ko daudz domāt. Paņem esošo attieksmi un pamodelē uz priekšu nākotnē. Tad sekos jautājums cik vēl gadus esi gatava ziedot, lai sapratu, ka nevēlas bērnus vīrietis un, ka nemīl Tevi tā īsti līdz galam.
02.11.2018 23:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, Tu esi pagaidu variants, jo cita pie apvāršņa nav parādījusies, bet ar Tevi pietiekami ērti un labi, jo, nu, sekss ir, ēst ir, dzīvot var, a nelielus skandāliņus, kuri raisās no Tavas vēlmes apspriest kopējo nākotni, var seksa un citu Tavu doto labumu dēļ arī pieciest.
Tiešā tekstā, ka neesi īstā un vienīgā, to nesaka, jo seksu un pārējo taču vajag, bet Tu gribi runāt par nākotnes plāniem, tāpēc tie 'dzīvosim redzēsim', 'lai ļaujot viņam dzīvot', 'tā dzīvojot lielākā daļa cilvēku', 'tā tas vnk esot', 'nav jāšķiras, jo negribot iet prom' - tie un viss cits ir makaroni un medus.
Tavā ziņā, vai gribi šo pieciest vai doties tālēs zilajās.
02.11.2018 23:57 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Cik jums gadu? Ja zem 25, tad jau gumiju var stiept ar nepiemerotu kandidatu, bet ja virs 25, tad sorry, sac domat par nakotni. Divi gadi kopaa - sen jau butu apprecejis, ja miletu :-)
03.11.2018 00:28 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Mums ir ap 30
03.11.2018 00:56 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Bija laiks saprast un nobriest, tinies prom no viņa.
03.11.2018 01:18 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Galvenais padomā pati par sevi, vai TU esi laimīga?
Ja tu vēlies bērnus un no vīrieša puses ir.. Gan jau.. Gan jau, kā arī nejūti to pilnīgo atdevi, mīlestību, ieteiktu apsēsties pie galda un nopietni izrunāties un nostādīt fakta priekšā.
Nē, nevajag teikt, "ja līdz pirmdienai man nebūs bērna, tad viss" bet gan, "cik ilgi šādi viss būs", tas, ka sievietes nobriest ātrāk un ātrāk zina ko vēlas, tas ir skaidrs, bet vajag vīrietim parādīt to ceļu, man jau vairāk izklausās, ka jums nav pa ceļam, un viņam tiešām esi izdevīgs variants.
Pasaki viņam, ka neesi laimīga, un gribi, lai kaut kas mainās, iedod kādu laiku, ja nemainās, meklē vīrieti, kurš zina, ko viņš vēlas.
03.11.2018 09:16 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Mans vīrietis arī nekad vārdiski nesaka "Es mīlu tevi". Viņš pilnībā nav romantiķis, nevaru iztēloties viņu ar rozēm un saldu vārdu teikšanu. Kad es to atgādinu, ka mīlu, man vnk atbild "Es arī". Tēmā par bērniem mums ir apmēram tāpat kā Tev, autore. Ja es gribu par šo tēmu parunāt, tad jāmēģina caur joku. Taču ja par bērnu tiek runāts tālā nākotnē, tad viņš neizvairās.
Tavā diskusijā lielāka nozīme ir nevis tikai problēmām, bet tam, kādā vecumā šīs problēmas notiek. Šķiet, ka 30 gadi ir tomēr laiks, kad būtu jābūt nobriedušākam. Kāds Tavs vīrietis ir? Varbūt viņš vienkārši ir bērnišķīgs, tā teikt, nepieaudzis un vēl nav paspējis "iztrakoties"? Tādi tipi uzreiz nemainās. Ja viņš ir ieņēmis galvā, ka vēl ir jauns un traks, uz ģimenes dzīvi tādu nepiespiedīsi.:-/
03.11.2018 09:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
No tēmas par nākotni vienmēr izvairās, un tēma bērns ir vispār tabu, katru reiz beidzas ar strīdu. vienmēr kas cits svarīgs.

Nevajag otram neko uzspiest. Pārim jāsakrīt vīzijai par nākotni, jābūt kopīgām vēlmēm. Ja otrs vēlas vnk kopdzīvi un neko vairāk, tad viņam arī vajag satikt tādu sievieti, kura neko vairāk nevēlas. Ja sieviete vēlas bērnus, ģimeni, tad viņai vnk jāvirzās uz priekšu , jāpamet vīrietis un agri vai vēlu satiks tādu ar kuru vēlmes sakritīs. Cik ilgi gan Tev vēl gaidīt? Tā var sagaidīt 40 gadus un neko nesagaidīt! Tu jau ,tāpat saproti ,ka ,ja otrs neko nevēlas, tad paies laiks, kamēr sastapsi citu, tad paies laiks, kamēr padraudzēsieties, padzīvosiet kopā, iepazīsiet viens otru un sapratīsiet kādi esat iksdienā , kā arī vai vēlaties kopīgu ģimeni. Tas jau viss nenotiks 3mēn. laikā. Tāpēc tāda bezgalīga gumijas stiepšana nav vēlama.
03.11.2018 11:03 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Ja viņš izvairās runāt par kopēju nākotni, visticamāk viņš tevi tur neredz.
03.11.2018 11:19 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Tādām fundamentālām lietām kā ğimene, karjera ir jābùt partneriem kopīgām. Ja atšķiras, nu nebūs tur nekā. Un pat ja draugs 40 gados beidzot nobriedīs bērnam, ko tad tu iesāksi tādā vecumā? Vien žēlosi pazaudēto laiku.
06.11.2018 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits