Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā mēs sevi redzam?

 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Vai Jūs esat kādreiz aizdomājušās, ka, piemēram, spogulī Jūs redzat sevi tādu, bet citi pavisam citādi? Piemēram, esmu ievērojusi, ka spogulī es sevi redzu citādu, nekā bildēs vai man šķiet esmu tāda, bet apkārtējie saka pretējo. Drīzāk samazina savu ārējo izskatu, bet realitātē cilvēks ir simpātisks nekā viņš sevi redz vai otrādi - liecies sev jauks, bet apkārtējie no tevis novēršas..?
Padalaties ar domāam! (l) P. S. Lai jauka nākamā nedēļa. 8-)
28.10.2018 22:00 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Par bildēm - vajag prast i fotogrāfam savu amatu/mākslu, i pozēt pašam modelim, tad rezultāts būs ok.
28.10.2018 22:05 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Šoreiz neiet runa par bildēm, modelēm, pozēšanu utt.,, bet tieši salīdzinājumu-kā mes sevi redzam un kā citi
28.10.2018 22:09 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nu vispār jau katrs tevi redz savādāk. Tā teikt, cik cilvēku, tik viedokļu.
28.10.2018 22:13 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vai Jūs esat kādreiz aizdomājušās, ka, piemēram, spogulī Jūs redzat sevi tādu, bet citi pavisam citādi?

Jā, es ticu ka apkārtējo acīs es izskatos smukāks, nekā pats sevi redzu spogulī. :-D
28.10.2018 22:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Šoreiz neiet runa par bildēm, modelēm, pozēšanu utt.
Nu, Tu minēji, ka 'spogulī es sevi redzu citādu, nekā bildēs', tāpēc arī pateicu, no kā tas atkarīgs - labs fotogrāfs var pamācīt fotografēties tā, lai prieks par bildēm.:)
28.10.2018 22:31 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Ceru, ka citi mani redz kā es sevi spogulī, jo foto (praktiski jebkurā) parasti izskatos pēc krokša.:-D
28.10.2018 23:18 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ceru, ka citi mani redz kā es sevi spogulī, jo foto (praktiski jebkurā) parasti izskatos pēc krokša.

Es to pašu par sevi gribēju rakstīt. :D Skatoties uz sevi spogulī, priecājos vien par to cik labi izskatos. Atliek nofotogrāfēties (un nav svarīgi vai tas ir selfijs, foto salonā vai draugu fotogrāfēts kadrs) kā gribas šausmās saķert galvu, jo izskatos galīgi dīvaini. Tāpēc man ļoti gribas ticēt tam, ka spogulis tomēr nemelo un apkārtējie redz mani tā kā es sevi spogulī. :D
28.10.2018 23:32 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Lielāka daļa cilvēku spogulī skatoties uz sevi izskatās (viņiem tā liekas) labāk nekā fogrāfijās, jo spogulis rāda apgriezto jūsu versiju (atspūlgu) kaut vai pameiģiniet uzrakstīt kaut ko uz lapas un parādiet to spogulim, jūs redzēsiet, ka būrti ir atpakaļgaitā. Toties fotokamerai, kurai ir lēcas garums ir apmēram kā cilvēku acs (22mm-24mm) parāda patieso jūs, kādu redz arī citi cilvēki. Tā kā man jūs jaapbēdina, kamera tomēr parāda daudz precīzāk kādi izskatās cilvēki un kā citi cilvēkli jūs redz dzīvē.
29.10.2018 00:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
parāda patieso jūs, kādu redz arī citi cilvēki.

Jā, tikai nevajag aizmirst, ka ne visi cilvēki ir fotogēniski, savukārt fotogrāfijas rezultāts ir tiešā mērā saistīts ar fotogēniskumu. Pat visskaistākais cilvēks, ja tam nebūs dots fotogēniskums, fotogrāfijā var izskatīties neglīts, tā ka es gan fotogrāfiju nesauktu par to īsto patiesības spoguli, kurš nu parāda to, kādi mēs visi patiesībā izskatāmies.
29.10.2018 01:56 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
29.10.2018 02:07 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es arii piederu pie tiem cilveekiem,kuri skataas spogulii un domaa-tiiri labi izskatos!!!Viirs veel pasaka kaadu komplimentu,bet tad naak bilde un es parasti noblaujos-vai tiesaam taa vecene esmu es?!!!!!:-D
29.10.2018 02:39 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
ā, tikai nevajag aizmirst, ka ne visi cilvēki ir fotogēniski, savukārt fotogrāfijas rezultāts ir tiešā mērā saistīts ar fotogēniskumu. Pat visskaistākais cilvēks, ja tam nebūs dots fotogēniskums, fotogrāfijā var izskatīties neglīts, tā ka es gan fotogrāfiju nesauktu par to īsto patiesības spoguli, kurš nu parāda to, kādi mēs visi patiesībā izskatāmies.

Daļēji taisnība, ir cilvēki kuri ir fotogeniskāki par citiem, bet, manuprāt, tas ir vairāk atkarīgs no tā, cik skaisti viņi ir paši dzīvē un ar kādu kameru ir fotografēts, ja ir fotografēts ir no "ziepju trauka" vai telefona, tad jā, varētu būt ka bilde nebūs tik laba, bet ja ir fotografēts ar profesionālo fotokameru, tad tā atsķirība ir pavisam niecīga, bet jebkurā gadījumā tas ir daudz precīzāk nekā spoguļa atspūlgs. Runājot vēl par spoguļa atspūlgu ir jāņem vēra faktors, ka mēs esam dienu dienā esam pieraduši sevi redzēt spogulī (sevis apgriezto fersiju) nekā fotogrāfijās, tāpēc arī galvā liekas ka kaut kas nav ritīgi, tāpat ir ar balsi, kad runājam liekas, ka viss ir ok, bet kad klausāmies sevi ierakstā, liekas ka izklausamies dīvaini. Vienīga vieta, kur man liekas, ka visi izskatās sūdīgi bildē ir tiesības :-D tur gan lielākā daļa cilvēki izskatās kā no cietuma iznākuši + vēl pēc 3 nedēļu "kodiena"
29.10.2018 08:48 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Pēc loģikas, ka bilde atspoguļo realitāti tad sanāk, ka mums, pārējiem cilvēkiem, jāredz citus tādus pašus kā bildēs. Bet tā nav, vismaz manā dzīvē. Esmu satikusi aptuveni trīs meitenes, kas bildēs izskatās daudz labāk nekā dzīvajā, iespējams, ka filtru utml dēļ. Katrā ziņā bildēs smuka, dzīvē kroksis. Tad ir kaudze ar cilvēkiem, kas izskatās tāpat un ir arī kaudze ar cilvekiem, kas izskatās sliktāk nekā dzīvē.
Bildēs daudzi nevar atbrīvoties, ir saspringti. Vispār bilde taču ir viena mirkļa atspoguļojums, bet realitātē cilvēks visu laiku kustās, kaut vai acis mirkšķinot. Tad jau video varētu attēlot precīzāk, jo video kustās, lai gan tās kustības arī var būt saspringtas, ne tik brīvas un nepiespiestas, kādas būtu bez kameras
29.10.2018 08:58 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Pēc loģikas, ka bilde atspoguļo realitāti tad sanāk, ka mums, pārējiem cilvēkiem, jāredz citus tādus pašus kā bildēs. Bet tā nav, vismaz manā dzīvē. Esmu satikusi aptuveni trīs meitenes, kas bildēs izskatās daudz labāk nekā dzīvajā, iespējams, ka filtru utml dēļ. Katrā ziņā bildēs smuka, dzīvē kroksis. Tad ir kaudze ar cilvēkiem, kas izskatās tāpat un ir arī kaudze ar cilvekiem, kas izskatās sliktāk nekā dzīvē.

Ne jau atspoguļo realitāti, bet ir tuvāk realitātei, nekā spoguļa atspūlgs. Protams, neviena kamera nevarēs uzņemt 1:1 bildi, jo tas ir pilnīgi nesalīdzināmi ar cilvēku aci + stop kadrs, kā jau tu minēji, bet neapsstrādāta fotogrāfijā arī nebūs tik liela gelējība kā (bildē šausmīgi neglīts, bet dzīvē nenormāls skaistulis).
Te būs bilde par spoguļa atspūlgiem. Kura jums labāk patīk?

Lielākā daļa cilvēku izvēlas to, kas ir kreisajā pusē, tāpēc, ka tā viņi ir pieraduši šo bildi redzēt. Tā pat ir ar spoguļa atspūlgu, mēs sevi esam pieraduši redzēt apgrieztajā versijā, ko redzam spogulī.
29.10.2018 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Vienīga vieta, kur man liekas, ka visi izskatās sūdīgi bildē ir tiesības  tur gan lielākā daļa cilvēki izskatās kā no cietuma iznākuši + vēl pēc 3 nedēļu "kodiena"

No...no..no:-D Tā ir pase ,kur visi izkatās, kā savs ļaunais dvīnis no Conjuring unversa:-D. Vismaz, man tiesībās ir tipiska underage bilde:-D. Bet pasē,ja es pazustu bez vēsts un manu pases bildi izmantotu identiffcēšanai, mani nekad dzīvē neatrastu, es tur izksatos kā no citas rases.:-D Es reāli izskatos pēc kaut kāda aziāta, jo es tiko biju nošķaudījusies un mani nofotografēja, applausi, tantiņai PMLP.
Bet ,jā, bilde ir akurātāks personas atapoguļojums, ja tā ir uzņemta normāli nevis , kad cilvēks , piemēram, šķauda.
29.10.2018 10:01 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
No...no..no Tā ir pase ,kur visi izkatās, kā savs ļaunais dvīnis no Conjuring unvers

Man atkal pases bilde ir tīri ok, bet tiesībās gan izskatos tā, it kā es iekšēji ciestu un man būtu nogrieztas kājas, bet es to nejūtu, jo neesmu vēl atguvies no mēneša dzrstiņa :D
29.10.2018 10:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Oi. Dzīvē es esmu ļoti skaists cilvēks, ja var ticēt visiem, kurus esmu līdz šim sastapusi. Man pašai tā neliekas. :D
Ar fotogrāfijām ir tā - brīdī, kad tās uzņemtas, liekas "mī un žē, noslēpiet!", bet pēc laiciņa "o, cik es forši toreiz izskatījos!". Spogulis man rāda vairāk sajūtas. Ja es iekšēji jūtos labi, tad man patiks savs spoguļattēls, ja es jūtos kā veca čība, tad es arī spogulī sevi redzēšu kā vecu čību.
Par pases bildēm - iepriekš man bija normāla pases bilde, bet pēdējā ir šausmas. Tas bija pēc vasaras - izskatos melna bildē. Ja uztaisa pases melnbalto kopiju, tad man burtiski izskatās melna seja un spīd sudraba acis. Kā kaut kādam vampīram. Gluži kā Andie raksta, - mani mūžam neatrastu, ja meklētu pēc pases bildes. :D
Savukārt, Dārtas minētais par video uzņēmumiem ir precīzi par mani - dzīvā kustībā es sevi redzu tieši tā kā es sevi redzu. Video materiālos es sev ļoooti patīku. Tie man glaimo.
29.10.2018 10:13 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man ir ļoti glīta bilde kā pasē, tā tiesībās. Laikam esmu fotogēniska :-D
29.10.2018 10:16 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Atkarigs no spogula :-D
Bet vispar man nav problemu ar to, ko redzu bildes un ko spoguli. Nav ta, ka jabrinas par atskiribu.
Man sava seja loti patik visos variantos.
29.10.2018 14:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Cataleya-taa runaa sievietes,kuras sevi miil!WOW!!!Tev kolosaala profila bilde!Vai taa esi tu...?!!!
Mana Latvijas pases bilde izskataas peec-vinu meklee policija.ASV pases bilde-vinu meklee psihiatrijas kliinika.Mana brauksanas aplieciibaa -abi kopaa!:-D
Spogulii es laikam uztaisu grimasi,kas mani padara simpaatiskaaku,tomeer arii spogulii skatos reti!:-D
29.10.2018 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits