Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stulbi jūtos

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Vien pāris reizes esmu satikusi vienu vīrieti, kurš aizbrauca strādāt 4 mēnešus jūrā. Divi mēneši pagāja diezgan okay komunikāciju ziņā. Neko arī neapsolīju, jo nepazīstam viens otru un līdz galam taču nezinu ko gaidīt.
Pirms kādām 2-3 nedēļām pazuda un es par to vispār nepārdzīvoju, jo tās jau tikai sarakstes un bija tāda nojauta, ka tik un tā satiksimies kad atbrauks mājās.
Vakar uzrakstīja man, ka viņam vajadzētu paskaidrot man kāpēc nav rakstījis un tad sākās teksti, ka viņš krievs, es latviete, viņam tik labi ar to latviešu valodu neiet, bet nav tik traki..
Tad sāka pārmest, ka eju ballēties un viņam es ļoti patīku, jo vairāk kontaktējamies, jo vairāk viņam patīkot un tas slikti beigšoties, un viņš esot jūrā, nezinot ko es te darot. Pēdējais vēl ko pateica, kad atbrauks mājās tad satiksimies.
Es reāli nezinu ko šobrīd domāt, jūtos ļoti slikti šito izlasot, kaut gan neko tādu jau neuzrakstīja. Kā tiek jūrā skatās visu laiku manas bildes, kas mani nedaudz biedē, jo domāju, ka esmu par daudz iepatikusies.
Par manu ballēšanos, man ir 22 gadi, es ballējos bieži, tāpēc, ka man citu reāli nav ko darīt nav man ne ģimenes, ne bērnu, ne vīrieša. Kāpēc gan nevarētu iet ar draugiem izklaidēties? Draugi man ir arī svarīgi.
Runājām par to, ja būtu kopā. Viņš ir jūrā 4 mēneši un 4 mēneši mājās, ja esam attiecības tad esmu ar mieru gaidīt, tad kad atbrauc mājās fotogrāfē meitenes apakšveļā, kas daudzām nekad nav bijis pieņemami, bet es atkal uzskatu, ka tas nav nekas tāds.
Un tad esmu es, protams, ka attiecības katru nedēļu neballešos klubā, bet 1-2 reizes mēnesī ir par daudz prasīts, ja es samierinos ar viņa dzīvesveidu? Vai tas nebūtu kompromiss?
Es tiešām nesaprotu neko, vienkārsi domāju, ka jāmet miers un nesatikties vispār, bet no otras puses zemapziņā jūtu, ka varētu izdoties.
27.10.2018 19:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
pārmest, ka eju ballēties un viņam es ļoti patīku, jo vairāk kontaktējamies, jo vairāk viņam patīkot un tas slikti beigšoties, un viņš esot jūrā, nezinot ko es te darot.

.
Tulkojums: tu esi m@#ka, kurai jābūt zem vīrieša kontroles, lai vispār varētu runāt par attiecībām.
.
Tevi apmierina, ka tev kaut ko tādu mēģina ieborēt? Kas tur var izdoties? Man japiekrīt čalim, tas tiešām visdrīzāk slikti beigsies...
27.10.2018 19:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tulkojums: tu esi m@#ka, kurai jābūt zem vīrieša kontroles, lai vispār varētu runāt par attiecībām.

Palasot citas autores diskusijas, nav tālu no patiesības un nav brīnums ka džeks satraucas :D
Un kur pie velna Liepājā var ballēties tik bieži? Tu foņķikā dzīvo? :D
27.10.2018 20:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Peekaboo1, tu tiešām domā, ka pāris reizes satiktam vīrietim ir tiesības uzstādīt kaut kādus noteikumus? Tev tas šķiet normāli?
27.10.2018 20:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nekur nav rakstīts ka viņš uzstāda noteikumus. Tikai tas ka viņam tāds meitenes dzīvesveids nepatīk.
27.10.2018 20:54 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es arī tur neredzu nekādus ultimātu uzstādījumus vai noteikumus. Bet tekstā es neatrodu iemeslu domāt, ka viņš varētu satraukties par savu pozīciju meitenes dzīvē.
Es vairāk uztrauktos par vīrieša mentālo stāvokli. Jo, nu - attiecību nav, bet viņš jau saka "slikti beigsies" (nevis nesanāks, nevis sāpinās, bet "slikti"), un - kas tur ar tām apakšveļām? Katrai jau pašai galva uz pleciem, bet es komunikāciju pieklājīgi pārtrauktu.
27.10.2018 20:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
dažas reizes satikts vīrietis viņai PĀRMET ballēšanos:
.
pārmest, ka eju ballēties un viņam es ļoti patīku, jo vairāk kontaktējamies, jo vairāk viņam patīkot un tas slikti beigšoties, un viņš esot jūrā, nezinot ko es te darot.

.
Te noformulēts, ka iemesls, kāpēc viss slikti beigsies, ir ballēšanās, un tas, ka viņš promesot nezin, ko viņa dara (nu nez vai par adīšanu un gleznošanu viņš uztraucas). Attiecīgi, ja gribi, lai labi beidzas - neballējies, sēdi mājās, atskaities par to, ko dari, un mācies tamborēt. Man kauč kā neliekas normāli, vēl jo vairāk no dažas reizes satikta puiša.
27.10.2018 21:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tas būtu tad, ja meitene pati neatzītu, ka ballējas bieži. Ar to tekstu "citu nav ko darīt" varētu saprast, ka tā ir katra nedēļas nogale. Tas varētu nebūt pieņemami uzsākot romānu jebkuram. Un iekš tā nav nekā slikta, norādīt uz to nav nepareizi. Neteica taču, izbeidz ballēties reizi mēnesī, citādi es tev nedošu ēst.
No otras puses, jau minēju, viņam nav iemesla uztraukties par to, ko meitene dara. Tas norāda uz citām problēmām - privātīpašniecisks, greizsirdīgs, par sevi nepārliecināts utt.
27.10.2018 21:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vakar uzrakstīja man, ka viņam vajadzētu paskaidrot man kāpēc nav rakstījis un tad sākās teksti, ka viņš krievs, es latviete, viņam tik labi ar to latviešu valodu neiet, bet nav tik traki.. 
Tad sāka pārmest, ka eju ballēties un viņam es ļoti patīku, jo vairāk kontaktējamies, jo vairāk viņam patīkot un tas slikti beigšoties, un viņš esot jūrā, nezinot ko es te darot. Pēdējais vēl ko pateica, kad atbrauks mājās tad satiksimies.
^ cik klasiski: sāk ar labu ziņu, kurā šoreiz nostāda sevi labvēlīgā gaismā 'uzrakstīja man, ka viņam vajadzētu paskaidrot man kāpēc nav rakstījis' un tad sākas galvas mazgāšana, kura tēma numur1 'iežēlināšana' jeb 'krievs vs latviete' un tēma numur2 'pamācīšana' jeb 'Tu man patīc, bet nepatīk Tevī tas un šitas, tāpēc tas ir slikti', a sarunu beidz uz pozitīvas nots 'atbrauks mājās tad satiksimies'. Karoče, džeks pārbauda robežas, cik daudz Tu atļausi viņam sevi trenkāt pa viņa prātam.
Protams, ka Tu jūties 'ļoti slikti šito izlasot' - tā ir adekvāta reakcija uz mēģinājumu Tevi (šajā reizē) iegrožot, kontrolēt. Savas sliktās sajūtas nevajag ignorēt, bet atrast tām iemeslu, cēloni un saprast tās. Un, nē, viņš gan 'kaut ko tādu uzrakstīja', proti, smukā dāvanu papīrītī (attaisnojumi un cerības) ietinis gatavo privātīpašnieciskumu, kas zina, a mož Tu ņemsi un to nepamanīsi. Turklāt - 'Kā tiek jūrā skatās visu laiku manas bildes, kas mani nedaudz biedē' - nu, Tu priekš viņa esi gārds kumāsiņš, bet tas privātīpašnieciskums no viņa puses gan nav labi, jo sevišķi tāpēc, ka Tev par to ir nelādzīga sajūta.
.
Es tiešām nesaprotu neko, vienkārsi domāju, ka jāmet miers un nesatikties vispār, bet no otras puses zemapziņā jūtu, ka varētu izdoties.
^ no kurienes Tavai zemapziņai tā pārliecība, ka varētu izdoties?
27.10.2018 21:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es neizvēlētos puisi, kurš ir 4mēnešus prom.
Vinām tuvojas atgriešanās laiks un tāpēc arī sāk atkal interesēties par Tevi, lai uz sauzemes būtu ar ko pačupoties.
1-2x mēnesī nav daudz. Es nepaciestu nekādu veidu ultimātus no tikki iepazīta vīrieša..Pat ,ja nebūtu tikko iepazīsts, tad , tāpat nepaciestu!
Nu viņš bildē sievietes apakšveļā, kas nav nekas daudz labāks par iešanu uz klubu..Iespējams pat vēl trakāk, jo viņš redz sievietes apakšveļā, vai arī iespējams pat kailas, kamēr Tu klubā redzi apģērbus vīriešus...Un Tu nekad nevari zināt vai vnk bildē, vai arī kādreiz abi iekarst un tur ir ,kas vairāk!
27.10.2018 22:08 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu šis ir tikai vienas puses stāsts, līdz ar to, kamēr nav ne jausmas cik liela daļa patiesības tajā visā ir, nevaru arī teikt, ka 100% ticētu autores rakstītajam.
Zinot lielo kaislību uz ballēšanos (kura, acīmredzot, ir gana liela, ja reiz pati autore par to savulaik veidojusi diskusiju), nebrīnītos, ja vīrieša bažas par aizraušanos ar naktsdzīvi (un, ja godīgi, man tas ir saprotams, jo arī es nevēlētos sākt tikties ar ballīšu zvēru), iespējams, autores izpratnē skaitās pārmešana un ultimātu uzstādīšana. Tai pat laikā nekur nav minēts, ka vīrietis aizliegtu ar draugiem atpūsties 1-2 reizes mēnesī.
Katrā ziņā, balstoties uz jau iepriekš lasītajām diskusijām, es drīzāk teiktu, ka šo vīrieti labāk atstāt mierā un viss. Tā būs labāk - VIŅAM. Visi tie stāsti par biežo ballēšanos, nespēju iztikt bez vīriešu uzmanības, atkarību no seksa, ēšanu no kājstarpes... Sorry, bet te vēl ir jāaug līdz tam līmenim, lai veidotu ar kādu nopietnas attiecības.
27.10.2018 23:24 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Aizmirsti to viirieti, pati breec citaas teemaas, ka seksam jaabuut katru dienu vismaz 2 stundas, plus ar atrakcijaam, plus masturbaacija vairaakas reizes dienaa :-D Meklee citu, kursh ir uz vietas un gatavs Tevi draazt katru dienu paaris h. Juurnieku informee, ka vinjsh var buut viens no Taviem jaakliishiem , kad ir krastaa, protams, ja shis speej tureet vismaz taas 2 stundas un miil atrakcijas. Bet vispaar tas libido kaut kaads nenormaals izklausaas, palasot citas teemas.
28.10.2018 10:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!