Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Music Playlist

 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Vai vēlaties padalīties ar saviem youtube/spotify/deezer/soundcloud playlistiem?
Un kā jūs parasti atrodat sev patīkamākās dziesmas? Vienkārši kaut kur izdzirdot vai tomēr meklējat ko konkrētu?
22.10.2018 14:24 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā laikā tomēr ietekmējos no tā, kas iepaticies no dzirdētā citur. Piemēram, biju uz Tautumeitas koncertu, pēc tam kādu laiciņu klausījos dziesmas Spotify. Tā par ar baletu Edith Piaf, pēc tā biju kritusi uz viņas un citām franču dziesmām. Katrā ziņā sen vairs nevelk klausīties tuc tuc. Jaunās dziesmas, kas top, ļoti bieži ir muļķīgas, ar seksismu pilnas vai tajās ir tikai pieci vārdi uz riņķi. Ja vēl klausos no EHR kaut ko, tad tikai super hits. Citādi vecie labie hiti, arī 80ie.
22.10.2018 14:37 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Jā vot man sāk kaitināt, ka jaunās dziesmas, kas nāk visas savā ziņā ir vienādas, gribu ko skaistu, oriģinālu, nevis cardi b, kas mēdās katrā brīdī, kad ierauga kameru.
22.10.2018 14:40 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ikdienā lietoju Spotify. Vienkārši rakņājos pa Browse un kaut ko interesantu vienmēr atrodu. Bet pēdējā laikā klausos vecās dziesmas, sākot no 90ajiem un vecākas. Spotify ir desmitgažu pleilistes. Tās tad arī klausos, līdz pat 1950.gadam :-)
BET tā kā man patīk arī Deep House un EDM, tad arī tāda tipa mūziku klausos.
Visas EHR tipa Topu dziesmas ir apnikušas. Ja katru rītu, braucot uz darbu un vakarā no darba skan vienas un tās pašas dziesmas, tad pārējā laikā tiešām neprasās tāda veida mūziku klausīties.
:-)
22.10.2018 15:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Tā par ar baletu Edith Piaf, pēc tā biju kritusi uz viņas un citām franču dziesmām. Katrā ziņā sen vairs nevelk klausīties tuc tuc. Jaunās dziesmas, kas top, ļoti bieži ir muļķīgas, ar seksismu pilnas vai tajās ir tikai pieci vārdi uz riņķi. Ja vēl klausos no EHR kaut ko, tad tikai super hits. Citādi vecie labie hiti, arī 80ie.

+++ Šis par mani.
Es klejoju pa youtubi un/vai uzslēdzu kādu sev nezināmu radio - klausos un ar shazam piefiksēju interesējošo. Ir gadījies, ka kaut kur izdzirdu publiskā vietā dziesmu, kas man patīk - šazamēju uzreiz :D
Reizēm arī meklēju ko konkrētu, ja ir attiecīgs garastāvoklis un vēlme pēc kādas dziesmas.
22.10.2018 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Meklēju ko kontrētu, jo ir grupas un solo mākslinieki, kurus es pamatā klausos, spotify jau balstoties uz taviem favorītiem izveido playliste ieteikums, kas ir laba fīča.:-D
22.10.2018 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits