Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunas Attiecibas un naudas problemas..

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Labsvakars! Tad luuk, mana situacija ir saada..
Kadus 5cus menesus atp iepazinos ar virieti. Abpusejas simpatijas utt, bet tad nekas nesanaca del konflikta.
Paris nedelas atpakal sis uzradas atkal un kops taa laika satiekamies, chatojam utt. Ir tikai viena problema - vinam lielas biznesa problemas, bankrots vai kas iisti, nezinu cik nopietni, bet lielakoties kad sazinamies, vinam ejot sudigi..
Uzsakt jaunas attiecibas sadaa periodaa? Noteikti nesanaks. Gaidit, kamer viss nokartojas? Ja nu nekad nenokartojas?
Mana problema pat nebutu vina naudas problemas, jo citu darbu cilveks var atrast vienmer un naudu sapelnit. Vairak satrauc vina pasreizejais mentalais stavoklis un ja tas turpinasies, bus gruti.
Es isti nesaprotu viriesa logiku uzsaakt kaut ko kad ir sudigi laiki. vins it kaa nesot vareis mani aizmirst tapec mekleja kontaktu atpakal.
Kadam ir gadijusies sitada situacija?
10.10.2018 20:16 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Vai jus dotu tam iespeju tik un taa?? Interesee viedokli, pieredzes, dabejkas saistiibaa ar so teemu :)
10.10.2018 20:17 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Es nedotu šādu iespēju. Parasti jau pašiem savu problēmu gana, lai vēl kalpotu par mierināmo plecu kādam, kas ar savu dzīvi netiek galā.
10.10.2018 20:40 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Pati uzdevi jautājumus, pati atbildēji.
Loģika vienkārša, varbbūt saskata plecu, varbūt meklē iespējas, varbūt esi turīga un viņš redz iespēju kaut ko izžmiegt ar laiku vai kā. Ja gribi paslimot ar "vīriešu/sieviešu" glābšanas sindromu - welcome, bet neiesaku glābt cilvēku. Ja biznesā iet tik sūdīgi ilgstošā laikā, vai nu slikts biznesmenis vai arī kādas atkarības slēpjas zem šitā. Domas lidināt var dikti daudz.
.
Kas par konfliktu?
10.10.2018 20:54 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Iespēju nedotu, neesmu psiholoģe un priekš kam man tikko pazīstama vīrieša problēmas?!
10.10.2018 20:55 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Biznesa problemas, jo tikko uzsaka jaunu biznesu un tik labi laikam neiet.
Ar mani turiguma del nesatiekas, jo es pati sobrid driz mainu darbu un man ari ir problematisks laiks, bet finansiali ok, mazliet stabilaks, bet vins noteikti varetu atrast turigaku, ja tas butu noteicosais.
Konflikts, - es pasututiju samera rupji iet lapas, jo neatbildeja uz zinu ilgaku laiku, bet OK - mums lidz tam bija bijis tikai viens randins un no manas puses tas bija garam.
10.10.2018 21:05 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Es isti nesaprotu viriesa logiku uzsaakt kaut ko kad ir sudigi laiki. vins it kaa nesot vareis mani aizmirst tapec mekleja kontaktu atpaka

Ļoti bieži cilvēki, kuriem uzrodas kaut kāds liels problēmas viņi meklē kaut kur mierinājumu, tādējādi meiģinot sevi "salabot" caur otru, lai rastu kaut kur mierinājumu un patiesā problēma neliktos tik liela - novirzītu domas. Pati teici ka pirms 5 mēnešiem jums tur īsti nesanāca, pieļauju domu, ka tad viņam gāja labi. Tagad, kad ir uzradušās problēmas viņš meiģina rast mierinājumu caur tevi, kas manuprāt, galīgi nav pareizi.
Ieteiktu tev meklēt citu, uzskatu, ka pašā attiecību sākumā nevienam nav jauzkrauj sava morālā bagāža un savas dzīves problēmas otrai pusei, ja šāda situācija rastos pēc ilgāku laika kopā būšanas, tad tā būtu cita lieta.
10.10.2018 21:07 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Izklausaties saderīgs pāris jau pat neveidojot attiecības :-D
.
Cik ilgs tas laiks ir - "ziņas neatbildēšana" 1h? 3h? 8h? 32h? 72h?
.
Un ko viņš pats saka? Tiktāl izklausās, ka visā šajā laikā neparko citu neesat runājuši. :D
10.10.2018 21:08 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Varbut sis saskata manii plecu, pielaujams variants! Katraa zinaa man pasai sodrid arii ir daudz ar ko nonemties. Bet patiesibaa vins vienmer interesejas kaa man iet, kur biju , pirmais raksta un ar savam problemam ipasi nenomac, vienkarsi kad prasiju kapec neierosina satikties, teica ka vinam ir sudigi laiki, tapec taa. Tad nu izdomajam majas filmas paskatities un taa. Dzivoklis vinam ir, tikai nezinu uz cik ilgu laiku veel :-D:-D:-D
10.10.2018 21:09 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Rick. Par to zinu negribu iedzilaties. Tas bija diennakts maybe. Tajaa laikaa es nebiju gatava attiecibam un manas psihologiskas problemas te nerisinasim.
Pieturesimies pie temata, jo te vienmer ir ka grib izvikt kkadu papildus info un tad nolincot bet davaj, sovakar ne!
10.10.2018 21:13 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Bet patiesibaa vins vienmer interesejas kaa man iet, kur biju , pirmais raksta un ar savam problemam ipasi nenomac, vienkarsi kad prasiju kapec neierosina satikties, teica ka vinam ir sudigi laiki, tapec taa.

Varbūt viņam ir neērti un kauns no tevis, ka nevar tevi nekur aizvest, jo ar naudām švaki.
10.10.2018 21:13 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, Taa arii bija ka kauns, bet es vinam teicu ka tas nekas varam tapat satikties bez lielam finansem!
10.10.2018 21:17 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Pieturesimies pie temata, jo te vienmer ir ka grib izvikt kkadu papildus info un tad nolincot bet davaj, sovakar ne!

a rīt varēs? :D
.
nevienu negribu nolinčot. Gribu saprast. Nedomāju, ka Tev vajadzētu veidot attiecības ar šādu cilvēku, ja netiek pats galā. Vismaz iedomājoties sevi tā vīrieša vietā, šaubos, ka ar kādu mēģinātu veidot attiecības, ja tik švaki ietu.
10.10.2018 21:23 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
scarllet Nu tad parunā ar viņu, ja jau saki, ka viņš pats tev neuzbāžās ar tām savām problēmām, tad jau varbūt nemaz tik traki nav, galvenais lai tas sākuma posmā neiespaido jūsu attiecības, nu ar to es domāju, laika pavadīšanu kopā, lai nav tā ka pozitīvie vakari pārvēršas par viņu sūkstīšanos cik viss ir slikti utt, Ja viņš ir saprātīgs vīrietis, tad gan jau savai problēmai risinājumu spēs rast. Katrā ziņā skaties pati, ja jūti ka kaut kas nav tīrs, tad gan labāk bēdz prom.
10.10.2018 21:28 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es atšķiršos no visiem iepriekšējiem viedokļiem - ja vīrietis būtu foršs, mani saistītu pēc rakstura, vizuālā utt, tad kāpēc gan, lai neveidotu attiecības? Ja meklē sponsoru, tad, protams, jāizvēlas stabili turīgs cilvēks, bet citādā gadījumā biznesu var uzcelt uz kājām un naudu nopelnīt. Biznesa un naudas problēmas noteikti nebūtu iemesls neveidot attiecības. Par iemeslu varētu būt tas, ja vīrietis nemaz negribētu kaut ko sasniegt, bet tad jau viņš man nešķistu foršs un attiecības neveidotu. Varbūt man tāds uzskats, jo nedaudz negatīvi domāju, ka dzīvē visu laiku ir kaut kādas problēmas, ar kurām cīnāmies, mazākas vai lielākas, dažāda rakstura - vismaz mana dzīve nav konstanti gluda. Tas, vai otrs cilvēks tevi izmanto tikai kā raudāmplecu vai naudas maku, to jau ātrāk vai vēlāk uzzināsi un tad var pārtraukt attiecības.
10.10.2018 21:32 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Rick, nav bijis piedavajums but attiecibas, bet ja turpinasim, tad iespejams jo vins ir izteicis tadu velmi sakaraa ar mani. Saprotams, ir labaki varianti apkart un musdienas jau visi skatas no prakriska viedokla. Seit man ir sajuta ka es varetu iemileties un sen tada sajuta nebija bijusi. Rick, ko tiesi vel velies zinat?
10.10.2018 21:33 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Kad esam kopaa, tad vienmer ir forsi, bet kad neesam tad kad prasu kaa iet - vmr sudigi. Nu tas kkaa ...
10.10.2018 21:47 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Bet tev gribētos, lai viņš melo, ka viņam iet labi? Ja tev tas, ka otrs nejūtas labi, rada tādu diskomfortu, tad meklē kādu pozitīvāku variantu. Es, piemēram, novērtētu otra godīgumu, bet saprotu, ka pēc dzīves pozitīviem cilvēkiem, kuriem pašiem viss ir labi, varētu tas nepatikt. Tev vienkārši jāsaprot, vai tev šis cilvēks patīk pietiekami stipri, lai būtu ar viņu arī tad, ja viņam neiet labi vai arī tomēr sajūtas ir neitrālas un tikpat labi varētu arī ar kādu citu vīrieti kaut ko veidot.
10.10.2018 21:50 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Es? Es neko negribu zināt. Mazāk zinu, ilgāk dzīvoju. ā, vienīgi par ko vēlēji? :D
.
Es vienmēr sākumā vērtēju pēc loģiskā viedokļa. Ar prātu. Iemīlēties var paspēt vienmēr. Tad nu uzdod pati sev jautājumu - cik ilgi un kad būs šīs problēmas? Cik ilgi jautāsi un cik ilgi atbildēs, ka sūdīgi iet?
.
Paņem A4 formāta lapu, novelc pa vidu līniju, saraksti visus plusus mīnusus un izlem, būs Tev loģiskais viedoklis.
.
Vai arī ej emocijām pakaļ un skrien vēja spārniem pretī savai ļubestībai... :D worth a try :D
10.10.2018 21:52 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Vēl jau svarīgs aspekts ir pašas meitenes problēmas, par kurām viņa teica, ka negrib runāt 1.lpp, kad runa bija par strīdu par to, ka vīrietis neatbildēja uz SMS. Iespējams, meitenei pašai ir kādas problēmas, varbūt pat kādas, ko viņa neapzinās (jo, būsim godīgi, uztaisīt traci mazpazīstamam vīrietim pat to, ka viņš neatbild - tas ir jāmāk), līdz ar to varbūt pašai jāpaskatās uz sevi pirms spriest par vīrieti.
Bet tas ir tikai minējums, neņem ļaunā.
10.10.2018 21:56 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Nav gadījumā tā, ka viņš aizņem "Tavu vietu" čīkstēšanu un Tu nevari čīkstēt, jo pašai patīk pačīkstēt? (t)
.
Tā nav? :-D
10.10.2018 22:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits