Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gudri novērot?

 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Sagribējās mazliet padiskutēt šajā lietainājā svētdienas vakarā. Pa TV pēdējā laikā regulāri iet Bites reklāma par gudro novērošanas sistēmu - ar mērķi uzmanīt bērnus, zvērus vai darbiniekus.
Kāds ir jūsu viedoklis par novērošanas kamerām darba vietās? Kā jūs justos, ja jūsu priekšniecība uzstādītu kameras, lai novērotu jūsu darba procesu? Un no otras puses - vai jūs, iejūtoties priekšniecības lomā, vēlētos savus darbiniekus novērot darba laikā?
07.10.2018 15:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Nē, es negribētu, lai redz, kā ēdu, šņaucu degunu vai paceļu džemperi, lai no ķermeņa noņemtu matu.
Ja es būtu priekšniece, neliktu novērošanas kameru, jo ir citi veidi, kā kontrolēt darbiniekus.
07.10.2018 15:54 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ietu prom no tāda darba, jo tādas kontroles metodes ir zem mana goda. Ja man neuzticas, tad man tur nav ko darīt. Pieņemamas ir kameras pie ieejas, gaiteņos, no drošības viedokļa.
07.10.2018 16:00 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Palīdz vietās, kur nāk no ielas: nereti agresīvie klienti, ieraugot kameras, pievalda muti un rokas.
Konfliktu gadījumā policijai nav jāuzticas hulīšu bariņa liecībām.
Nav vairs situācijas, kad bariņa rupekļu liecības pret vienas bārmenes- pārdevējas liecību. :-)
Pie kam, vienalga, cik slēptas ir īstās kameras, vajag vairākas labi redzamas mulāžas vienalga pielikt.
Daudzos darbos kameras un pat visa logošana neko nepalīdz. Viena darbiniece varbūt 4h laikā ir nekļūdīgi strādājusi, otra 8h cītīgi strādājusi ar kļūdām, kuras varbūt pamana pēc mēnešiem. :-(
07.10.2018 16:02 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Mani tas nemaz neuztrauktu un ikdienā strādājot un koncentrējoties darbam visticamāk, pilnīgi aizmirstu, ka tās kameras vispār ir. Tāpat mūsdienās videonovērošana ir tikpat kā visur - gan uz ielas, gan veikalos, gan transportā, tā ka neredzu nekādu atšķirību, ja tā būtu arī darba vietā.
07.10.2018 16:05 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
neredzu nekādu atšķirību, ja tā būtu arī darba vietā.

Atšķirība ir mērķī- drošībai vai kontrolei
07.10.2018 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits