Neskatoties uz to vai dzīvoklis ir remontēts siltos toņos vai ne tāpat tur pretī var likt neitrālos toņus un veidot vēsuma - siltuma attiecības. Uz bēšas sienas un brūnu grīdu fona mierīgi var stāvēt lina pelēks dīvāns, paklājs ar kontrastējošām krāsām un papildu tam visam tirkīza zili spilveni, vai balti. Neitrālos toņos var iet tālu. Nevajag gan spēlēties ar košām krāsām. Tāpat tas viss atkarīgs no telpas. Ja tā ir guļamistaba, tad tā var būt tumšāka un ar neitrāliem toņiem, bet ja viesistaba, tad neitrāla ar kontrastiem un kādu 1 košu akcentkrāsu dažās vietās.
Mājas tehniku var iegādāt tur, kur piedāvā bezprocentu līzingu, tāds šobrīd ir šur un tur. Pat ja varat maksāt uzreiz, ja dod bezprocentu, tad muļķīgi maksāt uzreiz.
Tāpat vajag pievērst uzmanību lietām, kas pilda vairākas funkcijas vienlaicīgi. Pat ja vieta atļauj ir muļķīg to aizņemt ar vairākām lietām, ja to var izdarīt viena lieta.
-Kaut viens kombains/sulu spiede/blenderis viss vienā.
-Vai izmantot 10 kastroļus, ja reāli pietiek ar 3.
-Trauki visi balti, jo tos var lietot ikdienā un svētkos un ja saplāsīt, tad nopirkt aizvietojumu jebkur, kur pārdod traukus. Nav vaajadzīgas sekcijas pilnas ar dažādām servīzēm.
-Tāpat nažu statīvs - tādu nevajag, jo pietiek ar 3 labiem nažiem. Es personīgi pat lietoju tik vienu - tomātu nazi.
-Gulta un dīvāns - tiem ir jāpilda arī mantu glabātuves funkcijas, jo reāli aizņem daudz m2 uz grīdas un kamdēļ lielāku skapi, ja sezonas drēbes un segas var ielikt tajās veļas kastēs.
-žurnālgalds, kas transformējas ēdamgaldā.
-ofisa krēsls, kas ir tik izskatīgs, ka var kalpot kā klubkrēsls viesistabā.
Virtuve gan ir viena no komplicētākajām vietām. Un ja domā par mājokļa iekārtojumu, tad labāk virzīties no telpas uz telpu nevis katrā stūrī kko nodarīt un pēc tam attapties, ka kaut kas neder.