Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedoklis

 
Reitings 4
Reģ: 30.09.2018
Sveiki, tātad esmu grūtniecības 15. nedēļā. Hormoni trako, te viss jauki, te atkal ne tik. Bet esmu ļoti laimīga par gaidāmo mazuli. Bet ne par to... Meitenes gribu zināt- jūku prātā, velt visu uz hormoniem? Vakar bijām ar draugu viņa brāļa dzimšanas dienā, kura tika svinēta mazā restorānā ar dzīvo mūziku un dejām. Bijām mēs, brālis ar sievu un meitiņu, vēl viens pāris kuriem arī gaidāms ģimenes pieaugums un brāļa ģimenes tuva draudzene. Viss jauki baudām mūziku, ēdienu, apkārt ļoti daudz cilvēku plus lielas svinības citiem apmeklētājiem, kuri lustē uz deju grīdas. Un mūsu galdiņa apmeklētāji brālis, mans puisis un brāļa ģimenes draudzene ir vienīgie kas lieto alkoholu- vīnu, tas laikam labi, nez kā būtu, ja tiktu lietots, kas stiprāks. Vakars jau vairāk uz beigām bet ģimenes draudzene lec uz deju grīdas kopā ar drauga brāli. Brālis ļoti kautrīgs bet viņa krietni vairāk iereibusi, ko var manīt dejo diazgan provokatīvi. Un sāk saukt, sākumā itkā visus dejot, bet pēc tā ka, nu neviens to darīt nevēlas ļoti uzbāzīgi sauc manu puisi,un sauc un sauc... Pēc tam nogāja nost no deju grīdas, piesēdās pie mana puiša un sēžoties, ups, tā uzlika roku uz puiša kājas, apsēdās un noņēma. Un sāk haha runāties ar smiekliem pilnā kaklā. Un tad ir tāda sajūta manis nav, jo viņš atbild uz tādām provokācijām. Tādos brīžos, lieki arī teikt ka kautkas tāds notiek pirmo reiz, es tveros pie apkārtējiem, vai es esmu vienīgā kas to redz? Otrs pāris ir man blakus... Un meitene es redzu ka viņa arī to redz, jo viņas sejas izteiksme par to roku bij nemazāk šokēta kā man. Es taču redzu, ka viņa redz to pašu?! Pasakiet es esmu crazy pregnant lady, man viss rādās? Es miljoniem reižu sevi mierinu, Tev tikai rādās tas nav tā, kā Tu domā, Tu pārāk pārspīlē. Vai tiešām?? Man sirds ir tik pilna cenšos netaisīt skandālu un nestresot, bet asaras pašas riešas acīs no tās pēcgaršas. Kāds ir Jūsu viedoklis vai kautkas tāds ir normāli vai nē? Vai Jums ir bijis līdzīgi un beigās izrādās Jūsu intuīcija un aizdomas ir bijušas pamatotas? Sieviete ir ar krieeetni lielāku gadu starpību, nekāda skaistule, neizplūstot sīkāk, un kā ģimenes draudzene viņa ir tikai brāļa. Paldies Jums.
30.09.2018 22:42 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Pēc Tava lūguma pasaku: Tu esi crazy pregnant lady, Tev viss rādās
30.09.2018 22:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Un tad ir tāda sajūta manis nav, jo viņš atbild uz tādām provokācijām.

Ja atbild, tad atbild. Ar šo teikumu arī viss izteikts.
30.09.2018 22:51 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Mans puisis nez kāpēc bieži patīk sievietēm ap 45+ un arī ir bijuši gadījumi, kad iereibusi dāma ap 50 karās kaklā. Es ierēcu un pēc tam ķircināju viņu, ka viņam pansionātā fanu klubiņš :-D
Vnk pasmejies, it īpaši ja viņa nav ne jauna, ne skaista. Es domāju tavs puisis neko ļaunu negribēja un domāja ka tevi tas nesatrauks. Ar jaunu un skaistu meiteni viņš diez vai tā uzvestos.
30.09.2018 23:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu parunā ar draugu, vai viņš arī to manīja. Un tad to kā caur jociņu pasaki, ka redz kā, tev pielūdzēja. Un tad jau redzēsi, vai smejas līdzi. Nu tas tā, ja gribi tur kaut ko vairāk noskaidrot.
30.09.2018 23:14 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.09.2018
Motivation Ar tām jaunajām ir bijis ne labāk. Viss nonāk līdz strīdam WTF?! Kā man to saprast, viņš man saka ko es te murgojot. Kaut es lieliski zinu ka nemurgoju. Un beigās, es noticu, ka viss ir pārspīlētas manas iedomas- līdz nākamajai reizei. Tā sāpe paliek manī. Ir tāda sajūta, ka jebkur, kur mēs ejam, ir tā viena būtne, kuru es jau jūtu pirms, rada problēmas un viņš atbild tādiem gājieniem. Un nevar viņam nemaz iestāstīt, ka tas nav normāli. Ja es kautko tādu darītu, momentāli dabūtu pretreakciju. Viņš taisīja scēnu un kādu par draugu, ko zinu visu mūžu, jo mūsu raduraksti krustojas.
30.09.2018 23:18 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Ko tieši viņš dara ar viņām?
Ja Tu jau pirms laika zini, ka pasākumā kāda konkrēta meitene radīs problēmas, tad tu sevi noskaņo uztvert visu pārspīlēti - vērot, pētīt. Jo šādos gadījumos cilvēks parasti meklē apstiprinājumu, pieradījumu savām domām. Neuzskrūvē sevi pirms laika :)
30.09.2018 23:27 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.09.2018
Motivation Es nenoskaņojos uz ko tādu es vienkārši redzu reakciju. Es neko nesaku līdz notiek jau kas tāds... Ir bijis tā- viņas sāk uzvesties provokatīvi flirts, smaidi, skatieni un nedo Dievs viņš vairāk iedzer, tad notiek atbilde. Viņš viņas aizskar itkā netīši, ir bijis ejot garām op sāk dejot. Un es esmu turpat.
30.09.2018 23:34 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Bet kur tur Tavs draugs vainīgs? Cilvēki alkohola reibumā dara trakas lietas, kuras pēc tam varbūt (pat lielākoties!) paši nožēlo.
30.09.2018 23:35 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Alkohols nav attaisnojums! Ja nemāk normāli uzvesties reibumā, tad nav jādzer, vai arī jāmācās sajust un ievērot robežas.
30.09.2018 23:39 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.09.2018
Death Esmu teikusi, to ka nejūtu robežas. Es neko nesaku par draudzīgu runāšanu vai tml. Bet robežas ok esmu aizņemts puisis. Esmu kā tukša vieta tādos brīžos
30.09.2018 23:44 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Bet kā viņš izturās pret tevi?
Neņem ļaunā, man tomēr šķiet, ka iemesls nav tieši tās meitenes un drauga uzvedība, bet gan tas,ka nejūties līdzvērtīga viņam, jo kad vīrietis pret savu sievieti izturās labi, arī visu klātbūtnē flirtē, jautrojās,koķetē tad neliekas tik traki, ka kādai citai uzsmaida, jo tas parasti nav nopietni. Varbūt viņš vienkārši ir draudzīgs, komunikabls cilvēks. Bet to tu pati labāk zini, jo pazīsti viņu.
Bet ja viņš par tevi neliekas ne zinis un tikai staigā apkārt flirtēdams, kamēr sieviete stāvoklī sēž un noskatās uz to, tad gan savādāk. Es noteikti reaģētu diezgan traki :-D
30.09.2018 23:46 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Nu, jā, ir atšķirība arī tajā, kāds viņš cilvēks vispār ir - ja vienmēr bijis atvērts un draudzīgs, nebaidoties draudzīgi samīļot un sabučot (uz vaiga/pieres, bez zemtekstiem), tad viņam tas viss tik tiešām varbūt neko nenozīmē. Citādāk ir tad, ja viņš nav atvērts un atklāti draudzīgs, un tā uzvedās tikai zem grādiem. Jebkurā gadījumā - viņam, pirmkārt, būtu jādomā tikai par Tevi un Tavu labklājību. Īpaši tagad, kad esi stāvoklī. Un tas, ka viņš, nabadziņš, taču bija iedzēris un nesaprata, ko dara - nav attaisnojums. Jāuzņemas atbildība par saviem darbiem.
Un vispār, viņš Tevi vispār neciena, ja pēc šādiem izgājieniem Tu tāpat paliec vainīga?
30.09.2018 23:53 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Upanddown, nelasīju visu no A līdz Z, tikai pārskrēju tekstam, bet tā arī nesapratu - kā notiek viņa atbilde? Ko viņš dara, kas mainās?
Pēc apraksta nekur neparādās, ko tik traku viņš darītu, vai tas ir pieņemami, bet parādās tas, ka Tu jūties vientuļi un pamesti! Visdrīzāk Tev šajā gaidīšanas laikā pavisam vienkārši un sadzīviski trūkst viņa uzmanība un mīļums un šajā laikā tas Tev prasās vēl vairāk nekā agrāk. Tu to nesaņem pietiekami daudz, tāpēc dusmojies un pūcējies un saskati to, kā nemaz nav.
01.10.2018 09:37 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man arī būtu nepatīkami. Bet..manuprāt, šī sieviete sevi pazemoja, iedzerot par daudz un aiztiekot tavu vīrieti, es uz tādu skatītos ar žēlumu. Domāju, ka tev nav par ko uztraukties, jo cik saprotu, tavs vīrietis uz šo žestu neatbildēja.
01.10.2018 09:45 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Piedod, tikko sapratu, ka viņš tomēr atbild provokācijai. Tādā gadījumā es vienkārši pateiktu, ka man ir nepatīkami, ka viņš atbild uz citas sievietes flirtu manā acu priekšā.
01.10.2018 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tev tas rada diskomfortu, tātad kaut kāda problēma ir. Džeks tā interesanti uzvedās, vismaz, man tas iekrīt acīs.:-D Deru, ja tu pēkšņi sāktu ar kādu tā pa jokam paflirtēt kādā ballītē būtu skandāls. Esmu gatavs slēgt derības.:-D Myb tomēr der parunāt, lai puika sevi savāc, tomēr tu esi stāvoklī ar viņa sīko, drīz būs fāterīts, myb šitā nebūtu jādzen tevi stresā.
01.10.2018 10:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vajadzēja viņai bietē sadot :-D
Bet ja nopietni, nu visādi skuķi gadās ,es neceltu traģēdiju , drīzāk ierēktu par iereibušo dāmu.
01.10.2018 10:55 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es teiktu, ka abi labi. Vīrietis tev ar vaļīgu uzvedību trāpījies un tu to uztver hipersaasināti, jo hormoni trako. Hormoni ātrāk vai vēlāk pāries, bet vai vīrietis savu uzvedību mainīs, tas ir cits jautājums.(t)
01.10.2018 11:03 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Es laikam 2x ievadu izlasīju. Kur tur bija kas nosodāms? Tas ka dāma uzlika roku uz vīrieša kājas? Tāda sajūta, ka lasot 'kāja' bija jāsaprot 'kājstarpe'.
Tak daudz cilvēku pasaulē komunicē otram uzliekot roku uz rokas, pleca, kājas. Tante normāli nodeva uguņus, pabalējās pat 'sēņu' bariņā. A Jūs te problēmas saskatāt. Draugs arī beidzot varēja atraisīties, nebija jāklausās tikai īgns cilvēks, kas savu uzvedību novel uz hormoniem.
01.10.2018 11:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tāda sajūta, ka lasot 'kāja' bija jāsaprot 'kājstarpe'.

A Jūs te problēmas saskatāt. Draugs arī beidzot varēja atraisīties, nebija jāklausās tikai īgns cilvēks, kas savu uzvedību novel uz hormoniem.

Nu, nu... Nu, piemēram, vīrietim ir kkāds īpašs stāvoklis, un viņš ir ļoti jūtīgs un emocionāls (nezinu, kas vīrietim varētu būt vienlīdzīgs grūtniecībai, bet, nu, iedomāsimies :D), bet te pēkšņi kkāds vecis sāk koļīties pie viņa sievietes, liek viņai roku uz kājas, un tā. Un sieviete tāda "hi, hi, hi, ho, ho, hooo", un savu vīrieti vispār neievēro. :D Tad tas laikam nebūtu normāli, no vīrieša viedokļa, ne?
A ko? Tas vecis taču normāli atpūtās...
01.10.2018 11:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits