Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.01.2016
vienkārši nezina, ko dara

Sit ,izvaro,nogalina un vienlaikus NEZINA KO DARA :-O?
30.09.2018 15:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, Tu jau ļoti daudz te esi pastāstājis par upuriem (šķiet, esi apzēlējis upuru svārku garumu un kāpšanu tikko iepazītu čaļu mašīnās), lūdzu, sper laukā nu beidzot savu referātu par tiem čaļiem mašīnā - nu, ko Tu tielējies te kā veca meita, ko, m?
.
Peekaboo1, par upuri arī nav nekāda vajadzība runāt, bet tā gan ir vajadzība runāt ar upuri par notikušo, upurī uzmanīgi klausīties un viņu uzklausīt (to gan vajag prast, jo labāk klusējoša un atbalstoša palīdzība, nekā nemākulīga runājoša un netīšām aiz nezināšanas nosodoša 'palīdzība') - tā ir daļa no tā, kā upurim var palīdzēt tikt pāri notikušajam. Runāšana par upuri ir verbāla vardarbība pret upuri, tāpēc liekam upurus mierā un apspriežam varmākas, kas to ir nopelnījuši ar savu ļauno izrīcību pret cita cilvēka brīvību izvēlēties.
.
Chucky, varmākas nav rīcībnespējīgi, viņi vienkārši nezina, ko dara, bet nezināšana neatbrīvo no atbildības.
30.09.2018 15:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un sievietei visi šie punkti pēkšņi kļūst ļoti normāli un viņai atbilstoši, jo?
30.09.2018 15:33 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Duuja, labi te būs. 1. tas ir ļoti zemi apmaksāts darbs, priekš vīrieša. 2. viņš izvēloties tādu profesiju, pazaudē iespējas sevi attīstīt kādā, perspektīvākā un daudz labāk apmaksātā profesijā. 3. Sākumā, viņam nemaz nav iespējas uzkrāt pieredzi, jo daudzi vecāki nemaz negrib vīrieti aukli. 4. viņš nevarēs parūpēties par savu ģimeni. 5. Sievieti, viņš diez vai varēs atrast, vismaz ne tādu kādu viņš gribētu. (jā, jā tu jau noteikti uzskati, ka atradīs visu :D, gribētu redzēt reakciju randiņos, kad viņš pateiks par ko strādā 6. Tas norāda, ka viņam dzīvē vispār nav nekādu abīciju. Tagad vari man sākt drukāt, vienradžu piemērus, kur viņam draudzene/sieva ir miljonāre un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi.
30.09.2018 15:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Peekaboo1, uzskatu, ka ir jānodala tas, ko tu dzirdi laikam degpunktā - kā īsas ziņas izklāstā - un tajā, kas valda sabiedrībā.
30.09.2018 15:26 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Duuja, nē man tas nešķiet pareizi.
Bet šeit taču foruma visas grib runāt tikai par varmāku attbildību utt, kas būtība jau arī notiek visur, par varmāku runā!! Par upuri un viss ar to saistītais...par to runā ļoti maz.
30.09.2018 15:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
medijos izskan kāds noziegums, aprunāts tiek tieši pāri darītājs, būtība viss grozas ap viņu, par upuri nekas, tikai fakts ka pret viņu ir izdarīts noziegums. Tas kā šis cilvēks dzīvoja un dzīvos tālāk, maz kuru interesē. Par to neviens nerunā.

Vai tas šķiet pareizi? Vai nevajadzētu sākt runāt par to, kas notiek ar šo normālo cilvēku pēc tam, ne tikai par varmāku, kas būs sodīts, piem., nosacīti? Tieši par medijiem, ja runā, ne par to, ka tautās upuris pats vainīgs.
30.09.2018 15:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc man tev būtu jāskaidro, manuprāt, pašsaprotams lietas? Ja tu uzskati, ka profesija - aukle, priekš vīrieša ir laba profesijas izvēle, tad mēs pie kopasuacēja vienalga nenonāksim, jo mums ir pilnīgi cita izpratne, kas ir normāls un kas nav. Ja tev negaršo āboli un es tev sākšu stāstīt kāpēc āboli ir garšīgi, vai tad tev aboli sāks pēkšni garšot?

Es nerunāju par cilvēka izvēli, es runāju par to, ko tu atļaujies nosaukt par normālu vai nenormālu. Laba profesijas izvēle? Tad jau zemāk par 1500 uz rokas vajadzētu būt sliktai profesijas izvēlei, vai kāpēc ne? Kas ir nenormāls, vēlreiz, ja vīrietis ir aukle? Ja sieviete ir maketētāja, būvprojektu vadītāja? Kas šajos darbos ir tāds, ko var apgūt tikai viens dzimums? Kur ir sievietes/vīrieša gēnos (?) tas nenormālais, lai nevarētu darīt to, ko vēlas? Tas nav par to, kura TEV profesija patīk, bet atkārtošu - par to, ko tu nosauc par nenormālu!
30.09.2018 15:15 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.01.2016
agresiju izmantoju aizstāvības taktikā, turklāt apzinos, ko un kā daru, kas, starp citu, nenotiek ar varmākām.

Pag ,tu gribi teikt ,ka varmākas neapzinās ,ko dara.Tad jau sanāk ,ka varmākas ir rīcībnespējigi un viņus nevar tiesāt bet jānodod psihoterapeitiem ārstēšanai.
agresiju izmantoju aizstāvības taktikā

Nu bet protams.:-D
Tu esi pasīvi agresīvs, brīžam arī atklāti agresīvs

Es izvēlos būt agresīvi atklāts :-P.
No kurienes Tu smelies savus uzskatus?

Tu mani aizvaino.Gribi teikt ,ka es esmu tik dumjs ,ka nespēju pats patstāvīgi nonākt pie saviem uzskatiem ?
30.09.2018 15:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nerātnā, ja vien varētu saprast, ko tu gribi lai tev par varmākām te pastāsta..??
Par varamākām, slepkavām, izvarotājiem utt, ir loti daudz literaturas, noziedznieki ka tādi ir ļoti daudz pētīti, ej un palasi kādas krimināl psiholoģijas grāmatas vai ko tamlīdzīgu.Ar šiem cilvēkiem strādā policija, psihologi, tiesa, advokāti un kas tik vēl ne.
Ko tieši tev te kādam ir jāskaidro par varmākām???
Par upuri patiesībā nerunā nekur, kad medijos izskan kāds noziegums, aprunāts tiek tieši pāri darītājs, būtība viss grozas ap viņu, par upuri nekas, tikai fakts ka pret viņu ir izdarīts noziegums. Tas kā šis cilvēks dzīvoja un dzīvos tālāk, maz kuru interesē. Par to neviens nerunā.
30.09.2018 15:10 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Varētu pamatot, kas vīrietī ir tas nenormālais, ja viņš ir aukle? Kā šī profesija viņam izpaužas tajā nenormālumā?

Kāpēc man tev būtu jāskaidro, manuprāt, pašsaprotams lietas? Ja tu uzskati, ka profesija - aukle, priekš vīrieša ir laba profesijas izvēle, tad mēs pie kopasuacēja vienalga nenonāksim, jo mums ir pilnīgi cita izpratne, kas ir normāls un kas nav. Ja tev negaršo āboli un es tev sākšu stāstīt kāpēc āboli ir garšīgi, vai tad tev aboli sāks pēkšni garšot?
30.09.2018 15:08 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, ja Tu zini upuri, esi viņu tiešām uzklausījis, ne nosodījis, rājis un kauninājis, tad esi iepazinis arī viņa pāridarītāju. Tev te labi daudz tekstu šai diskusijā par upuriem, tātad Tu viņus zini, un līdz ar to zini viņu pāridarītājus. Mani interesē beidzot Tavos tekstos lasīt arī par varmākām un sīku viņu rīcības, izvēles un nodomu izķidāšanu, ne vien par upuriem, par upuriem nu ir gana, un tagad ar visdedzīgāko nepacietību gaidu no Tevis referātu par viņu varmākām.

Nē, es nevienu nezinu, jo manā sociālā lokā ir man līdzīgi domājoši cilvēki un neviens par varmaku nav izaudzis un nevis par upiri nav kļuvis. Es vēlreiz atkārtošos, kāpēc tu to nedari? Bet spied to darīt citiem? Izskatās, ka tev tie varmākas vairāk interesē, tad lūdzu, raksti pati, es jau teicu, man, perosnīgi, tas liekas lieki.
30.09.2018 15:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Varētu pamatot, kas vīrietī ir tas nenormālais, ja viņš ir aukle? Kā šī profesija viņam izpaužas tajā nenormālumā?
30.09.2018 15:01 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, ja Tu zini upuri, esi viņu tiešām uzklausījis, ne nosodījis, rājis un kauninājis, tad esi iepazinis arī viņa pāridarītāju. Tev te labi daudz tekstu šai diskusijā par upuriem, tātad Tu viņus zini, un līdz ar to zini viņu pāridarītājus. Mani interesē beidzot Tavos tekstos lasīt arī par varmākām un sīku viņu rīcības, izvēles un nodomu izķidāšanu, ne vien par upuriem, par upuriem nu ir gana, un tagad ar visdedzīgāko nepacietību gaidu no Tevis referātu par viņu varmākām.
Chucky, agresiju izmantoju aizstāvības taktikā, turklāt apzinos, ko un kā daru, kas, starp citu, nenotiek ar varmākām.
Konkrēti Tu esi pasīvi agresīvs, brīžam arī atklāti agresīvs savos tekstos pret tiem, kas iestājas par līdztiesību, vienlīdzīgu attieksmi, arī upura aizsardzību un varmākas nosodīšanu, tad nu dažbrīd vajag ko stingrāku par neitrālu vāvuļošanu, lai Tev pašam arī tiek nobaudīt to dziru, ko tik dedzīgi lej mutē citiem.
Starp citu, kas ir Tavu domugraudu avots? No kurienes Tu smelies savus uzskatus?
30.09.2018 15:00 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tas ir tas, ko saki. Un tad pēc divām lapām attopies, ka nē, nē, visi jau varbūt nav

Un ko tu ar to gribēji pateikt? Es arī aprakstīju izņēmumus, bet pa cik tādi varbūt ir 1 uz 1000 cilvēkiem, tad man neliekas, ka tas ir diskusijas vērts gadījums, turklāt, es arī norādīju par profesijas izvēli kā tadu, vīrietim. Kad es redzēšu vesalu virkni ar sudinājumiem, par to, ka meklē tieši vīrietii aukli, un kad lielāka daļa bērnu vecāki tādu vēlēsies savam bērnam, tad es noteikti mainīsu savas domas, pa cik tā nav un vissticamāk nebūs arī nekad, tikmēr palieku pie sava.
30.09.2018 14:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
TheLaw, konkrēti par tevi, ko es redzu - tu izsaki komentāru, piemēram, par to, ka vīrietis aukle nav normāls. Tātad ja vīrietis ir aukle/is, tad viņš ir nenormāls. Tas ir tas, ko saki. Un tad pēc divām lapām attopies, ka nē, nē, visi jau varbūt nav. Tad varbūt papēti, kādā manierē un cik tendenciozi tur izsaki šos savus apgalvojumus, kurus esi noskatījis dzīvē un kur tikai tā var būt, jo tevis pamanītais ir vairākums, bet citu pamanītais tāds noteikti nebūs, pēc tavām domām. Un tā par visu, ko tu izsaki.
30.09.2018 14:49 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tas ir interesanti kā cilvēki ,kas iestājas pret agresiju un visa veida vardarbību (arī emocionālo) ,paši jebkurā izdevīgā brīdī nekautrējas pielietot vardarbību pret citiem.

Tu man tagad liki nedaudz aizdomāties, varbūt tāpēc vajag tos rakstus par varmākām, jo ir daža laba te, kur varbūt pat pati tāda ir (emocionālais varmāka) un nemaz pati to neapzinās (t)
30.09.2018 14:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://jauns.lv/raksts/sievietem/298682-alvis-vecins-kurs-daudz-stradajis-ar-prostatas-veza-skartajiem-aina-ir-loti-lidziga-vinos-gruzd-naids-pret-sievisko-sievietes-energija-ir-loti-speciga
espēja palīdzēt tieši šādiem cilvēkiem sniedz vislielāko gandarījumu. Precīzāk – iespēja rosināt viņus palīdzēt pašiem sev. Esmu daudz strādājis ar prostatas vēža slimniekiem. Aina paveras ļoti līdzīga – slēptāk vai atklātāk viņos gruzd naids pret sievieti, pret sievišķo. Māte, sieva, meita, priekšniece... Sievietes enerģija ir ļoti spēcīga.
30.09.2018 14:41 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.01.2016
esiet tik laipni un pastāstiet visos sīkumos arīdzan par neģēļiem

Un kas tieši tevi interesē ?Par neģēļiem nav jāstāsta ,par neģēļiem jāziņo policijai.
alternatīvi apdāvinātie

Tas ir interesanti kā cilvēki ,kas iestājas pret agresiju un visa veida vardarbību (arī emocionālo) ,paši jebkurā izdevīgā brīdī nekautrējas pielietot vardarbību pret citiem.
30.09.2018 14:40 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
esiet tik laipni un pastāstiet visos sīkumos arīdzan par neģēļiem, lai iepazīstamies ar viņiem arī, ne atstājāt tik interesantus personāžus ēnā.

Un kā mēs to varētu zināt? mēs esam geji vai? Mēs tiekamies ar vīriešiem? Mums draugi ir varmākas?
30.09.2018 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits