Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esošais. Bijušais.

 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Sveiki, šajā dienā!
Tātad, sākšu ar to,ka 2 gadus biju attiecībās, bija visādi šķēršļi un labumi,un sliktumi...kā pa Amerikāņu kalniņiem. Pēdējie mēneši bija jaiztur,lai nesabruktu,jo puisis biia sasodīts egoists. Un tajā laikā ari aizravas ar neīpaši atļautajām lietām- zāliti... Bija tā,ka pēdejā mēnesi vinam bija svarigak uzpīpēt nekā pavadit ar mani laiku kopā. Tā nu nonācām pie kopsaucēja- izšķirties... tā nubarī izdarījām, bija grūti...2 mēnesus biju depresijā...bet iepazinos ar citu,kurs man noversa domas un tagad esam jau labu laiku attiecībās un dzīvojam kopā... Bijušais bija nozudis uz 4 mēnešem, ta teikt, saņemts ciet un "pārmācīts".... Kad atgriezās šai pusē, protams,ka sākām kontaktēties. Tikāmies 2x un runājāmies no sirds,kā labākie draugi. Vēl joprojām komunicējam. Un tiešām, es jutos labi uzturot kontaktu ar viņu,jo man viņš ir mīļš un ļoti tuvs, bet tas viss notiek slepus...ko nekad mūžā nebūtu atļāvusies... Es nevēlos no viņa "atteikties", jo kā draugs viņš ir super, mums ir kopīga drēbju un mūzikas gaume. Abiem patīk traki izdejoties un mierīgi pabūt pie dabas, tur pretīm ar tagadējo- muzikas gaumes ir atšķirīgas, viņa stils nav tāds,ka es zinātu,ko vinam nopirkt no drēbēm vai kā, bet viņš ļoti piedomā pie tā kā ģerbjas un visam ir jābūt izgludinātām un bez pūkām. Nu kārtīgs vīrietis....
Kopsavilkumā, es nevēlos atteikties no bijušā,bet pašreizējais,ja uzzinātu ka es komunicēju ar vinu, mani apēstu bez sāls un,protams,attiecības izjuktu.
Pirms pāris dienām,jau gandrīz pati pieliku punktu,bet smadzenēs nāca saprašsana,ka esmu smagi kaut kur ieberzusies.
Es zinu,ka ir sieviešu,kuras ir ļoti labās attiecībās ar bijušajiem draugiem,bet kā to panākt,lai otrs arī to saprot?
Ja man tagadējais būtu draudzigas attiecibās ar bijušo,es nebūtu pati ar mieru,bet tas,laikam tāpēc, ka esmu ļoti daudz slikta par to meiteni dzirdējusi....
Galvā ir prāta rēbuss un īsti nesaprotu,ko un kā rīkoties, lai visiem būtu labi.
(l):-);-)
26.09.2018 11:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet, ka tā tomēr nav tīra draudzība, kuru turi slepenībā.. un ka pretēja dzimuma cilvēks, kas nav Tava otra pusite vai radinieks.. šķiet tik neaizvietojams.
Tev jau pašai jāizvērtē savas prioritàtes.. cik liela loma ir savstarpējai cieņai attiecībās..
26.09.2018 11:26 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tev nav citu draugu, ar kuriem apspriest drēbes, mūziku un kārtīgi izdejoties?
Nesaprotu, kāpēc vispār bija jāsāk kontaktēties, ja Tev tagad ir cita dzīve. Turklāt slepeni, draugam nezinot... Ja tik ļoti vajag bijušo, tad uzņemies arī atbildību par saviem darbiem - pasaki tagadējam draugam, ar ko saraksties un tiecies. Ja jau starp jums ar ex nekā TĀDA nav...
26.09.2018 16:38 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
mums ir kopīga drēbju un mūzikas gaume

Cik jums gadu, 18?
Piekrītu cormeum, škiet esi soļa attālumā no krāpšanas un melo gan sev, gan draugam.
26.09.2018 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kaut kā sieraini izklausās, pieļauju, ka visi esat baigi jauni.:-D Nemāni sevi, līdzīga gaume apģērbā un mūzikā NAV tas iemesls, kura DĒĻ tu SLEPUS tiecies ar bijušo, pārstāj melot sev.:-D
26.09.2018 16:52 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
mums ir kopīga drēbju un mūzikas gaume

Paga, ko? :D Tiešām pēc tīņiem izklausaties.
Es zinu,ka ir sieviešu,kuras ir ļoti labās attiecībās ar bijušajiem draugiem,bet kā to panākt,lai otrs arī to saprot?
Ja man tagadējais būtu draudzigas attiecibās ar bijušo,es nebūtu pati ar mieru,bet tas,laikam tāpēc, ka esmu ļoti daudz slikta par to meiteni dzirdējusi....

Dubulto standartu leiputrija. Vēlies panākt, lai partneris "saprot" tavu kosmisko saikni ar ex, kurš, starp citu, nav nekāds zelta gabaliņš - ja pareizi sapratu, papildus visam vēl ir cietumā sēdējis, bet pati iebilstu, ja partneris luncinātos ap savu bijušo meiteni, par kuru tu esi "ļoti daudz slikta dzirdējusi". Pašai smiekli nenāk?
Ja jau bijušais ir tik superīgs, ka vari ar viņu kopā drēbes pirkt, beidz čakarēt savu tagadējo čali, izšķiries un skrien pie bijušā. Nesāpini citu savas stulbības dēļ.
26.09.2018 17:37 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Domāju Tev pēkšņi uznākusi tā saucamā nostaļģija,kad atceries visus tos brīžus ko pavadīji ar bijušo un sāc domāt,ka Tev viņš pietrūkst, tāpat viņam tā šķiet, bet nav tā mīlestība! Un tagadējais,ja uzzinās, nevis noēdīs bez sāls par to ka tikies ar bijušo,bet gan par to ka dari to slepus,jo tad viņš var uzskatīt,ka jūsu starpā ir kas bijis vairāk kā vienkārši saruna par mūziku un drēbēm! Esmu pārliecināta 99% ,ka līdzko tavs bijušais atkal sāks lietot zālīti, visas vecā dziesma būs atpakaļ!
26.09.2018 18:26 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
:-D
26.09.2018 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits