Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiešā runa

 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Sveikas,
Aizdomājos par sevi un uzradās jautājums sievietēm. Esmu diezgan tipisks vīrietis. Interesē visādas tehniskas lietas, strādāju tehniskā nozarē un līdz ar to rakstura īpašībās spilgti izpaužas racionālas īpašības. Un te arī ir apslēpts jautājums- Ko domājat par racionāliem vīriešiem? Piemēram, man ļoti nepatīk aplinkus runas un darbības, runāšanas caur puķēm, bērnišķīgas izdarības (tas gan nenozīmē, ka retu reizi nemēdzu būt bērnišķīgs. Piemēram teiciens par pieaugušiem cilvēkiem un lielām rotaļlietām). Arī satiekoties ar pretējo dzimumu mēdzu uzdot tiešus jautājumus, ja īsti nesaprotu uz kuru pusi ceļš iet. Tad nu aizdomājos, vai tas gadījumā nav slikti salīdzinoši ātri pateikt tādas lietas kā- ''Tu man patīc'', ''Man patika ar Tevi pavadīt laiku'', ''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?'', ''Vai vēlies vel tikties?'' utt un izjaukt tādu kā noslēpumainības posmu vai plūstošo gaitu.
25.09.2018 21:15 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Manuprāt, tas ir tikai apsveicami. Man, piemēram, randiņos kaitina tieši tas posms, kad viss itkā ir forši, bet īsti nevar saprast kas vīrietim prātā- būs vai nebūs.
25.09.2018 21:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pieņemot, ka arī attiecībās tu plāno būt tikpat tiešs un racionāls, būtu tikai loģiski pieņemt, ka tev absolūti nebūtu piemērotas attiecības ar aplinkus darbības, runāšanu "caur puķēm" un "plūstošu noslēpumainību" mīlošu būtni. Bliez ārā visu, kas uz sirds! Tās, kuras aizmuks, tapat nebūtu tev labākais variants.
25.09.2018 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tas noteikti ir pluss, ja tu arī pats pieņem tieši tik pat tiešu sakāmo.:-D Ir tādi kadri, kuri to nepārgremo.
25.09.2018 21:35 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Man briesmīgāka šķiet tā neziņa un ņemšanās ap ''ko viņa diez domā'' vai arī -''šodien nevaru, tikšos ar draudzeni'' ir taisnība vai atrunas utml. Tad gadās, ka pēc otrās šādas atbildes vairs neprasu, bet vēlāk izrādās, ka es esot ttas kas visu pārtraucis un negribējis. (t)
25.09.2018 21:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ko domājat par racionāliem vīriešiem?
Nu, a kāda nozīme, ko domājam 'mēs' pārējās, ja galu galā svarīgi ir tas, ko par racionalitāti vīrietī domā 'Viņa' viena pati?
''Tu man patīc'', ''Man patika ar Tevi pavadīt laiku'', (..), ''Vai vēlies vel tikties?'' utt 
^ šitie normāli racionāli jautājumi un piezīmes, protams, tiem vajag īsto vietu un laiku.
''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?''
^ tā ir ļoti neglīta dāmas dzīšana stūrī. Tā ir racionalitāte, bet tādā riebīgā formā. Lielais Fui!
''ko viņa diez domā''
Ja apspriežas par kaut ko, tad arī var uzzināt, ko par attiecīgo tēmu dāma domā, vai ne? A, ja par neko nerunā, nu, tad nav svarīgi, kamēr kaut ko racionāli nevajag noskaidrot, ne tā?
''šodien nevaru, tikšos ar draudzeni''
^ var būt i taisnība, i atrunas, bet, kamēr ar racionālu pieklājību to nenoskaidrosi, neuzzināsi.
25.09.2018 22:41 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?''
^ tā ir ļoti neglīta dāmas dzīšana stūrī. Tā ir racionalitāte, bet tādā riebīgā formā. Lielais Fui!

Tieši par to pašu es domāju... Vai tas nav tāds kā- izvēlies, tagad un tulīt, jā vai nē. No kā sabaidās. Man pašam nepatīk, ja ir ļoti uzmācīga otra puse.
25.09.2018 23:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, tie 'vai nu, vai nu' tipa jautājumi, kas izslēdz jebkādu trešo iespēju, ir racionāli riebīgi. Ir reizes, kad ko tādu var izmantot (pirmais nāk prātā aizstāvēšanās taktika), bet nez vai ir forši tādā veidā izdabūt no dāmas (vai kunga) brīvprātīgu piespiedu kārtas racionālu atzīšanos mīlestībā/patikšanā.
Tā ka racionalitātei arī ir savas ēnas puses, kuras derētu aizstāt ar kaut ko gaišāku un piemērotāku.
25.09.2018 23:33 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Atsevišķos punktos es Tev piekrītu.
25.09.2018 23:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Eu, a kur racionāls to atsevišķo punktu uzskaitījums, kam piekrīti vai nepiekrīti, ko, m?:-P
Kas te šitā tagad par iracionālu vispārību, kas pasaka faktiski pliku neko, ko, a?:D
26.09.2018 00:10 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Nebērsim ogles ugunskurā, vai ne draudzenīt, ko? :) :P
26.09.2018 00:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tikko tās ogles pats piebēri, turklāt ar savu riebīgo iracionalitāti, nevis glīto racionalitāti.
26.09.2018 00:23 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Ko domājat par racionāliem vīriešiem?

Puslīdz uzticami - ar viņas draudzenēm visticamāk nekrāps. Uz dāvanām īpaši necerēt, bet toties ir finanliāla stabilitāte. Labs materiāls priekš bērniem un precēšanās.
''Tu man patīc'', ''Man patika ar Tevi pavadīt laiku''

Runā, ka sievietes mīl ar ausīm, bet darbi runā skaļāk par vārdiem. To cik tev ļoti viņa patīk vislabāk var izteikt ar acīm un smaidu.
''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?'', ''Vai vēlies vel tikties?''

Es iesaku pieturēties pie principa "Fuck Yes or No": ja tev viņa patīk, bet viņas acīs uguntiņas nav, tad netērē laiku.
26.09.2018 00:32 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Un man jau likās, ka būs diskusija par teikuma uzbūvi :-(
- - -
Ir laiks un vieta, kad vajag tieši un konkrēti un nekādi mājieni vai brīvi lidojumi neder. Gan jau ir kam der, varbūt tikai man tie liekas viegli dīvaini. Un man šķiet, ka pieņemt otra tiešumu ir daudz vieglāk nekā tieši izteikties pašam.
Bet nu jā, plusiņš 57days
26.09.2018 00:48 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Pats sevi uzskatu arī par ļoti tiešu cilvēku, varbūt, pat par pārāk tiešu, kas bieži var aizvainot otru. Ja es kaut ko gribu, tad to arī pasaku, ja man kaut kas nepatīk, tad tā arī pasaku, kas dažreiz var novest pie savstarpējiem konfliktiem. Protams, ir arī cilvēki, kuri tiešumu novērtē vairāk nekā "bakstīšanos pa krūmiem".
''Tu man patīc'', ''Man patika ar Tevi pavadīt laiku''

Man liekas, ka ir pilnīgi normāli tā teikt, vismaz tu parādi, ko tu vēlies un ko tu domā, bez aplinkiem un bez muļķīgām spēlītēm.
''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?''

Par šito gan nezinu, man jau liekas, ka to var just un nolasīt pēc ķermeņa valodas, runas veida, utt
26.09.2018 09:01 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Ko domājat par racionāliem vīriešiem?

Es esmu tikai "par"! Besī tā ņemšanās un pēršanās, ka nevar saprast kas vīrietim ir aiz ādas, ko aiz kaut kādas uzspēlētas kautrības noklusē un nepasaka. :-|
26.09.2018 09:41 |
 
Reitings 255
Reģ: 27.07.2016
Labāk tiešā tekstā, nevis muļļājoties. ;-)
26.09.2018 11:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kamēr tiešums nepārklājas ar nepieklājību, takta zudumu.. ir Ok. Es arī māku būt diezgan tieša..
Tiešām vai netiešam cilvēkam arī jābūt gatavam saņemt un sagremot tiešu atbildi uz jautājumu.. par to reizēm neaizdomājās.. :-D
26.09.2018 11:32 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Kamēr tiešums nepārklājas ar nepieklājību, takta zudumu.. ir Ok. Es arī māku būt diezgan tieša..

Vīriešiem reizēm tā robeža starp pieklājību un takta zudumu ir miglā tīta. Un pēc tam mēs nesaprotam, ko var sievietes cepties, ka ko ne tā pateicām.
Man arī patīk "ko domāju, to saku". Tas ir normāli vairumam vīriešu. Sievietēm būtu vairāk ir jābaidās un jāizvairās no tiem, kas tādi nav, ja negribat dunci mugurā. Bet tas daudzām ir neiespējami, jo pievelk tak salkani, attiecīgajam momentam piemēroti un glaimojoši teksti, vai ne?
26.09.2018 13:05 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Tiešām vai netiešam cilvēkam arī jābūt gatavam saņemt un sagremot tiešu atbildi uz jautājumu

Man ir princips- neuzdot jautājumu uz kuru negribi dzirdēt atbildi :D
26.09.2018 13:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, a kāda vajadzība jaukt kopā pieklājību vai takta trūkumu ar tiešu vai aplinkus runu? Tas būtu kāds īpašais trends, vai kas tur, lai attaisnotu savu briesmīgo attieksmi un izturēšanos, tipo, labāk netaktisks atklāti, nekā slēpti?
Būtībā atšķirības tāpat nav, lai arī kādas atrunas te varētu meklēt un atrast, jo nepieklājība ir nepieklājība jebkurā gadījumā - gan tad, kad netaktiska izturēšanās ir bijusi atklāta, gan tad, kad netaktiskums ir slēpts - nu, paņēmieni ir katram savi, proti, dunci durt pa tiešo un atklāti sirdī un vai arī paslepšus un zagšus no aizmugures; rētas dvēselē ir abos gadījumos.
26.09.2018 15:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits