Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves kaislība

 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Zinu, skan mazliet idealizēti, pat salkani . Bet kas ir Jūsu kaislība dzīvē? Nu nevienam nepatīk dzīvot klasiskajā māja, darbs, bērni modelī(man gan tāds vēl nav, mūžīgā studente savos 25 gados, bet tuvu beigām arī tas.). Lieta tāda, ka šobrīd man ir iestājies kaut kas līdzīgs ''izdegšanas sindromam''. Viss pa dzīvi vienkārši - meh. Nekas vairs nesaista, nesagādā prieku. Bieži dzirdu tos - Ej ārā un atrodi,kas tev patīk! Bet tas ne vienmēr tā darbojas. Īpaši introvertiem, kā man. Nav problēmas ar cilvēkiem, bet ''iemest'' sevi kaut kur, kaut kā neesmu spējīga. Varbūt kāda var padalīties kādas aktualitātes patīk brīvajā laikā?:-) Un es nerunāju par kino vai kafiju ar draudzenēm... kaut ko tādu nopietnāku, kur sirdi patīk piesiet. Nav jāietilpst nekādos rāmjos (bet, protams, ''nenorauj jumtu'' finansiālā ziņā).
20.09.2018 16:50 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Iegādājies suni un audzini :-D
Sāc iet dejot vai korī iestājies.
Ej uz zāli, sāc nodarboties ar sportu, riteņbraukšana, peldēšana.
20.09.2018 16:55 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Suns jau ir. :-D
Un pārējais tīņu gados līdz kaklam darīts. Tāpēc jau arī ir tā problēma, ka nevaru vairs atrast kaut ko, kas izraisītu sajūsmu.
20.09.2018 16:59 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nevienam nepatīk dzīvot klasiskajā māja, darbs, bērni modelī

Man patīk :D
Plusā bizness, izklaides, ceļojumi...ja varētu ceļot visu laiku, tad man vispār neko vairāk nevajadzetu, nekādus mistiskus hobijus un citus laika notriekšanas veidus :D
20.09.2018 17:09 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.01.2015
Ja esi intraverta, tad atrodi hobiju, kas der Tev un ir veicams vienai :) Laiks ir krietni gājis uz priekšu un ir radies daudz kas jauns, ko neesi kā hobiju darījusi tīņu gados :)
Veido rotaslietas, cep kūkas un dažādus smalkus un sarežģītus franču (un ne tikai) saldumus, šuj kleitas.
Iespējas Tev apkārt ir daudz - tikai saņemies un ar kaut ko sāc, meklē sevi :)
20.09.2018 17:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Mana kaisle ir gleznosana-man pat vienalga,kas tur beigaas iznaak,galvenais process.Patiik taa "ieiesana citaa pasaulee"!Ta sajuuta ir tiesaam vienreizeeja!(l)
20.09.2018 17:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu nevienam nepatīk dzīvot klasiskajā māja, darbs, bērni modelī

Cilvēki ir dažādi, man, piemēram, patīk tāds modelis. Māja ir mana kaislība - patīk ņemties un darīties ap ģimeni un saimniecību. Tas gan ietver sevī arī rokdarbus, dažādas radošas izpausmes u.tml.
20.09.2018 17:53 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Man arī klasiskais modelis liekas ļoooti tīkams. Nu protams, jābūt vēl arī kādam hobijam. Kas glezno, kas kūkas cep, kas svaru zāli apmeklē, citi slēpo, orientējas vai iet dīdžeju skolā. Vai tad nav ko darīt?
20.09.2018 17:58 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neons-mani arii apmierina sis modelis.Patiik sava maaja,savs daarzs un minkucis piedevaam(l)
20.09.2018 18:01 |
 
Reitings 50
Reģ: 14.10.2015
Pamēģini zumbu(l)Īpaši, ja vada Kitija Tone (vada dažādās vietās). Es varu aiziet nogurusi, ne pārāk labā omā, bet viņa ar savu enerģiju - uzlādē + esi izvingrojies, bet jūties kā labā vasaras ballītē izdejojies
20.09.2018 18:22 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Atļaušos atbildēt izvērsti par to, kur šobrīd patīk "piesiet sirdi".
Kādu laiku gan šķita, ka dzīvoju otrā galējībā - manī ļoti daudz kas izraisa padziļinātu interesi un tādas forever kaislības sajūtu, taču beigās izvēršas uz īsu laiku, jo to nomaina kas jauns un "vēl aizraujošāks". Bet, laikam ejot, saprotu, ka, lai arī pamēģināts ir daudz kas, krājas un veidojas tāds paliekošais komplektiņš.
Man šķiet, ka atslēga ir tajā galvā esošajā curiosity of life, kad dabīgi rodas interese par lietām.
.
Viena no manām kaislībām ir grāmatas un tāda info vākšana un sistematizēšana.
Aizraujos ar tēmu un tad sūtu amazonā vai bookdepository virkni grāmatu, lasu, veicu pierakstus un roku tikmēr, kamēr interese apmierinās. Tēmas kaut kā periodiski mainās.
Vienu brīdi tā bija literatūras vēsture un autoru biogrāfijas, mākslas vēsture un mākslinieku dzīves, kino vēsture, žanri un režisoru biogrāfijas, utt. Par visu taisu tabulas, vērtēju katru mākslinieku pēc vienādas sistēmas, skatos filmas / analizēju, utt. Dažus gadus pat nostudēju LKA kultūras teoriju (tieši šādas random intereses vadīta, ne aiz mērķa un ticības karjerai kultūras jomā).
Norimās interese par kultūru, radās par ģenētiku, evolūciju un cilvēka uzvedību sasaistē ar to pašu ģenētiku un instinktiem.
Vēlāk par smadzeņu darbību un traucējumiem.
Tad (ienākot dzīvē mazulim) par bērna smadzeņu attīstību dažādos periodos. Tad par mājmācības un tradicionālās izglītības atšķirībām un ietekmi sastatījumā ar smadzeņu attīstības posmiem.
Katrā ziņā, tāda superkaislība laikam ir neatkarīgi no tēmas vnk vākt un salīdzināt info, meklēt uzticamus faktus un statistiku un lasīt, lasīt, lasīt.
.
Cita pēdējā laika kaislība ir nišu smaržas.
Arī ķemmēju amazonu un taisu tabulas par pasaules nišu ražotājiem:-D, lasu par perfumery vēsturi, smaržu uzbūvi, smaržu buķeti veidojošajām sastāvdaļām, to ieguvi, utt. Esmu atradusi un iepazinusies ar dažiem nišu smaržu kolekcionāriem Latvijā, pasūtu Latvijas tirgū nepieejamu smaržu atlējumus, ostu, cenšos atpazīt un salīdzināt dažādās kompozīcijās esošās līdzīgās notis. Ceļojumus plānoju caur perfume boutiques, veidoju savu kolekciju un gribu izaicināt sevi pati savu smaržu radīšanai, iesaistot LV pieejamās izejvielas. Tāpēc tagad vairāk interesējos par praktisko pusi - koncentrātu ieguvi no dažādiem augiem, lai pavasarī varu ievākt sev interesējošos ziedus un iegūt ekstraktus.
.
Patīk sportot. Tur nav daudz ko stāstīt, visiem zināms enerģijas izlādes veids, kurš periodiski notiek, rada labas sajūtas un neapnīk.
.
Kopš ar vīru dzīvi Rīgā esam daļēji nomainījuši uz laukiem un ceram nomainīt pavisam, kaislība ir arī pašai izaudzēt dažādas lietas un no tām gatavot ēdienus. Vispār mājsaimnieces-mammas būšana, lai cik prasta un vairumam sieviešu garlaicīga neizklausītos, ir mana kaislība, ne nogurdinājums. Patīk uzturēt kārtību, patīk iekārtot mājas un tās piepildīt ar mājīgumu radošiem un saskaņotiem interjera priekšmetiem, DIY projektiņi, dekorēt... Patīk arī domāt par jēdzīgām aktivitātēm bērnam un iesaistīt viņu tajās, mācīt lietas, lasīt priekšā un arī atrast veidus, kā bērnu iesaistīt savās interesēs un darīt visu kopā.
.
Cita kaislība ir organizēt pasākumus. Arī dzīvojot mājās, paralēli to daru reizi mēnesī, taču gribētos izvērsties uz tādiem, kas dažas reizes gadā, bet plašākiem un cita koncepta.
.
Klavieres. Gan klausīties, gan spēlēt pašai. Visu mūžu sapņoju, salīdzinoši nesen un ar vīra iedrošinājumu esmu sākusi mācīties. Ir azarts just attīstību.
.
Nu un kā vairumam - ceļošana.
Un gan jau virkne visādu sievišķīgo vājībiņu.
20.09.2018 18:30 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Tā aizraujos, enter, paskatos atpakaļ un saprotu, ka man vienmēr sanāk tikai gari. (t):-P
20.09.2018 18:32 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
jeega-lasu un priecaajos par tevi!Loti interesanta,"pilna" dziive!:-)
20.09.2018 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man tādas vienas kaislības laikam īsti nav.:-D
Es nevaru savu uzmanību ilgstoši veltīt kaut kam vienam. Man viss ātri apnīk ,un tad es ķeros pie nākamā. Man tā vienmēr ir bijis. Kādreiz man ļoti patika zīmēt, bet man tas apnika,tad man ieinteresēja keramika,bet arī tas man noriebās, velo sports, kādu brīd,bet apriebās. Es savu interesi varu sakoncentrēt īslaicīgi. Vienīgais , kas mani ir noturējies, daudz maz, ir forografēšana, lai gan ir posmi,ka es mēnešiem nevienu kadru neuztaisu, jo man viss ir apnicis. Sava veida kaislība man arī ir pret automašīnām, es stundām varu tur sēdēt un kaut ko darīt, bet tad man apnīk. Man viss apnīk, nav nekā tāda,kas man kaut vai periodiski neapniktu.:-/
20.09.2018 19:02 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
jeega-lasu un priecaajos par tevi!Loti interesanta,"pilna" dziive!

;-)
Tā ir tā pati šeit populārā nepašpietiekamās un neambiciozās mājsaimnieces, sievietes personīgo attīstību degradējošā dzīve. :-D
21.09.2018 09:21 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Jēga, kur jēga?
:-D:-D
Ir ok hobijs, ja to var saukt par hobiju, bet par dzīves aizpildīšanu jau nu noteikti.
Noteikti, ka jēga ir redzesloka paplašināšanā dažādās jomās.
21.09.2018 09:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār mājsaimnieces-mammas būšana, lai cik prasta un vairumam sieviešu garlaicīga neizklausītos, ir mana kaislība, ne nogurdinājums. Patīk uzturēt kārtību, patīk iekārtot mājas un tās piepildīt ar mājīgumu radošiem un saskaņotiem interjera priekšmetiem, DIY projektiņi, dekorēt...

Kā par mani pateikts... :-D
jeega-lasu un priecaajos par tevi!Loti interesanta,"pilna" dziive!

Pievienojos! ;-)
21.09.2018 09:44 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
RedJasper, es īsti nesapratu Tavu komentāru.
Tā ir tā pati šeit populārā nepašpietiekamās un neambiciozās mājsaimnieces, sievietes personīgo attīstību degradējošā dzīve.

Ar šo es atsaucos uz diskusiju par pašpietiekamību un vispār te sieviešu rullēto stereotipu, ka sievietei, kas nedzenas pēc “karjeras”, nav ambīciju un ir tukša un notrulinoša dzīve.
Autore jautāja par kaislībām un mans komentārs bija tieša atbilde. ;-)
21.09.2018 16:03 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Viena no manām kaislībām ir grāmatas un tāda info vākšana un sistematizēšana.
Aizraujos ar tēmu un tad sūtu amazonā vai bookdepository virkni grāmatu, lasu, veicu pierakstus un roku tikmēr, kamēr interese apmierinās. Tēmas kaut kā periodiski mainās.
Vienu brīdi tā bija literatūras vēsture un autoru biogrāfijas, mākslas vēsture un mākslinieku dzīves, kino vēsture, žanri un režisoru biogrāfijas, utt. Par visu taisu tabulas, vērtēju katru mākslinieku pēc vienādas sistēmas, skatos filmas / analizēju, utt. Dažus gadus pat nostudēju LKA kultūras teoriju (tieši šādas random intereses vadīta, ne aiz mērķa un ticības karjerai kultūras jomā).
Norimās interese par kultūru, radās par ģenētiku, evolūciju un cilvēka uzvedību sasaistē ar to pašu ģenētiku un instinktiem.
Vēlāk par smadzeņu darbību un traucējumiem.
Tad (ienākot dzīvē mazulim) par bērna smadzeņu attīstību dažādos periodos. Tad par mājmācības un tradicionālās izglītības atšķirībām un ietekmi sastatījumā ar smadzeņu attīstības posmiem.
Katrā ziņā, tāda superkaislība laikam ir neatkarīgi no tēmas vnk vākt un salīdzināt info, meklēt uzticamus faktus un statistiku un lasīt, lasīt, lasīt.
.
Cita pēdējā laika kaislība ir nišu smaržas.
Arī ķemmēju amazonu un taisu tabulas par pasaules nišu ražotājiem, lasu par perfumery vēsturi, smaržu uzbūvi, smaržu buķeti veidojošajām sastāvdaļām, to ieguvi, utt. Esmu atradusi un iepazinusies ar dažiem nišu smaržu kolekcionāriem Latvijā, pasūtu Latvijas tirgū nepieejamu smaržu atlējumus, ostu, cenšos atpazīt un salīdzināt dažādās kompozīcijās esošās līdzīgās notis. Ceļojumus plānoju caur perfume boutiques, veidoju savu kolekciju un gribu izaicināt sevi pati savu smaržu radīšanai, iesaistot LV pieejamās izejvielas. Tāpēc tagad vairāk interesējos par praktisko pusi - koncentrātu ieguvi no dažādiem augiem, lai pavasarī varu ievākt sev interesējošos ziedus un iegūt ekstraktus.
.
Patīk sportot. Tur nav daudz ko stāstīt, visiem zināms enerģijas izlādes veids, kurš periodiski notiek, rada labas sajūtas un neapnīk.
.
Kopš ar vīru dzīvi Rīgā esam daļēji nomainījuši uz laukiem un ceram nomainīt pavisam, kaislība ir arī pašai izaudzēt dažādas lietas un no tām gatavot ēdienus. Vispār mājsaimnieces-mammas būšana, lai cik prasta un vairumam sieviešu garlaicīga neizklausītos, ir mana kaislība, ne nogurdinājums. Patīk uzturēt kārtību, patīk iekārtot mājas un tās piepildīt ar mājīgumu radošiem un saskaņotiem interjera priekšmetiem, DIY projektiņi, dekorēt... Patīk arī domāt par jēdzīgām aktivitātēm bērnam un iesaistīt viņu tajās, mācīt lietas, lasīt priekšā un arī atrast veidus, kā bērnu iesaistīt savās interesēs un darīt visu kopā.
.
Cita kaislība ir organizēt pasākumus. Arī dzīvojot mājās, paralēli to daru reizi mēnesī, taču gribētos izvērsties uz tādiem, kas dažas reizes gadā, bet plašākiem un cita koncepta.
.
Klavieres. Gan klausīties, gan spēlēt pašai. Visu mūžu sapņoju, salīdzinoši nesen un ar vīra iedrošinājumu esmu sākusi mācīties. Ir azarts just attīstību.

Kas šeit tik īpašs?
21.09.2018 16:05 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Kur es saku, ka priekš Tevis īpašs?
Priekš manis ir, priekš citām varbūt boring.
Odetta un Neons apgalvoja, ka viņām šķiet piepildīta dzīve. Es pasmējos, ka tā ir tā pati dzīve, kas stereotipu māktajam cosmo vairumam parakstās zem garlaicīgas un attīstību degradējošas. Katram šķiet savādāk.
21.09.2018 16:46 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Jeega-noteikti vecos laikos mani radi mani buutu nosaukusi par mietpilsoni,ja es pateiktu savas mieriigaas dziives modeli.
Varbuut tiesi taa iemesla deel,ka visa dziive pagaajusi kaut kur skrienot,par kaut ko izmisiigi ciinoties utt,tagad manii ir beidzot iestaajies taads liels miers,patiik beidzot dziivot pavisam mieriigi,nesteidzoties.
21.09.2018 17:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits