Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Baltcom vai Lattelecom

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kā jums patīk jaunā Lattelecom helio tv?
Man gribas rokas nocirst tam, kurš to izdomāja. (e)
Tāpēc plānoju iet uz Baltcom, man vajag interaktīvo tv+internetu. Labprāt uzzinātu Baltcom plusus un mīnusus no tām, kas Baltcom klientes.
07.09.2018 21:07 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kas tur tik traks? vienas firmas (ne Arris) pults nākamo kanālu nepārslēdz? tas tikšot izlabots drīz.
07.09.2018 21:12 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Helio pieslēdz pakāpeniski interaktīvās tv lietotājiem? Man tv nav, vecākiem ir interaktīvā televīzija, laikam jau vēl nav helio, jo viss pa vecam, kad pēdējo x ieslēdzu :D Kas tieši ir tik traks jaunajā televīzijā?
07.09.2018 21:23 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man tur burti ir daudz par sīku, turklāt ar ļoti sliktu asumu. Skatos pamatā arhīvu, tāpēc svarīgi, lai ātri atrastu ko vajag.
Jā, pieslēdz interaktīvās tv lietotājiem. Atsūta sms, ka naktī pieslēgs, nākamajā vakarā, kad atnāc mājās, tv vairs neiet, zvani, pusstundu gaidi savienojumu ar mūždien nesazvanāmo info tālr., lai vispār tv dabūtu pie dzīvības.
Vēl pateica, ka ļoti daudzi sūdzoties par nesalasāmību, tāpēc kaut ko darīšot. Kā tad! Tad lai vispirms salabo savu kropli helio, nevis turpina slēgt to klāt.
07.09.2018 21:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)