Fast fashion tendences - kas patīk un kas nē?

 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Iedvesmojoties no šodien aktīvās diskusijas, radās tāda interese, kas no šobrīd aktuālajām modes tendencēm ir iedzīvojies Tavā skapī un ko nespēj uzvilkt?
Un iztiksim bez variantiem - fast fashion neinteresē, pērku tikai to, kas nav aktuāls, visiem H&M, Zarām, Berškām eju ar līkumu.
Iedvesmai varu teikt, ka nespēju nopirkt tos īsos zeķzābakus.

Bet manā skapī jau 4.rudeni "dzīvo" zābaki virs ceļgala.
07.09.2018 18:40 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Patīk:
- bikses ar paaugstinātu jostas vietu un līdz potītēm, bet man piestāv klasiskie varianti, ne mom jeans
- taisnā piegriezuma kleitas
- zābaki virs ceļa (bet ne zeķzābaki ar mini!!!!)
- Timberland tipa zābaki ziemai brīvajam laikam, bet ne iešanai uz darbu utml.
- zemās laiviņas
- Oxford tipa kurpes sievietēm
- ziedu apdrukas
- apģērbi ar neordināriem zīmējumiem, uzdrukām, izšuvumiem, ja vien tie nav klaji bērnišķīgi. Mierīgi uzvilktu džemperi ar milzu kaķi. Bet ne T-kreklu ar mikimausu.
Nepatīk:
-oversize drēbes
- kleitas un topi ar lieliem volāniem un atkailinātiem pleciem
- platas 3/4 bikses
- crop tops
- mazās saulesbrilles
- botas/kurpes ar ļoti biezām, masīvām zolēm.
- bikses ar svītru sānos
- kad izteikti lietišķu stilu (žakete, zīmuļsvārki) kombinē ar izteikti sportisku (masīvas botas). Bet nesaku "nē" kedām + ikdienišķai kleitai.
- spīdīgas drēbes, piem, tie ar spīdīgu kārtu appūstie džinsi. Manuprāt, spīdumi piestāv tikai ļoti, ļoti svinīgam apģērbam - kāzām, ballei.
Tādas lietas kā čokeri, mom jeans, crop topi, mazās mugursomas patīk, kā izskatās sievietēm attiecīgā vecumā un ar attiecīgo figūru un koptēlu, bet pati nekad neuzvilktu.
08.09.2018 22:18 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Apskatījos mom jeans - diezgan dažādi tie modeļi, bet nezinu... ne priekš manis... (vismaz ne tagad, atceros, cik ļoti man nepatika ‘balerīnas’, tagad - vieni no mīļākajiem apaviem :-D)
08.09.2018 22:18 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Atcerējos - ļoti patīk oversize adījumi. Īpaši ap Ziemassvētku laiku (l)!
08.09.2018 22:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ak, jā, jostas somiņas man ne visai.
08.09.2018 22:28 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Peekaboo1 , autore tak prasīja
ir iedzīvojies Tavā skapī un ko nespēj uzvilkt?

Tendences kuras pašlaik ir modē un nav manā skapī, jo nespēju viņas uzvilkt ir - čokeri, zeķzābaki utt.
Un ko Tu tieši nesaprati? :-)
08.09.2018 22:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šis
Es cenšos nepirkt neko no aktuālajām modes tendencēm

Atbilst manuprāt šim
Un iztiksim bez variantiem - fast fashion neinteresē, pērku tikai to, kas nav aktuāls

Bet labi beigšu piekasīties :D
08.09.2018 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Hm. Man daudzas no nosauktajām lietām jau vairs galīgi neliekas fast fashion, bet tāda puslīdz klasika vairāku gadu garumā (mom/boyfriend jeans, augstais viduklis, čokeri). Un dažas no nosauktajām lietām, manuprāt, atbilst vairāk Austrumeiropas modei, nevis modes tendencēm globāli (kā tās kleitas ar volānu apakšā).
Par mani.. es akceptēju daudz ko. Man nepiestāv off the shoulder, tad tādus apģērbus arī nepērku. Viduklis līdz galam neatļauj arī cropus, kaut gan ļoti patīk crop hūdiji. Iepriekš domāju, ka nekad nevarētu nēsāt culottes, bet, iespējams, kaut kad iegādāšu. Pavisam nespēju pieņemt: ugly sneakers (visus tos raibos un mega milzīgos) un čību tipa klasiskās iešļūcenes (ar slēgtu purngalu). Manā skapī ir gan čokeri, gan tīkliņzeķbikses, bumbags, bikses virs potītes, traki plēsti džinsi, zeķzābaki virs ceļa, dažādas bomberjakas, un tas ar visu to, ka domāju, ka nesekoju modei, strādāju birojā un man tūlīt būs 28 gadi. :-D
08.09.2018 23:30 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Tās čībveidīgās iešļūcenes ar pūciņām pa virsu, ar kurām meitenes iet sabiedrībā, ir kaut kas vienkārši briesmīgs. :D
08.09.2018 23:40 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Manā skapī ir gan čokeri, gan tīkliņzeķbikses, bumbags, bikses virs potītes, traki plēsti džinsi, zeķzābaki virs ceļa, dažādas bomberjakas, un tas ar visu to, ka domāju, ka nesekoju modei, strādāju birojā un man tūlīt būs 28 gadi. :-D

Sasmējos. High five! :D Manā garderobē atrodamas visādas briesmas - ādas korsetes, mežģīņu blūzes un kleitas, platformas zābaki un kedas, čokeri (tai skaitā pašdarināti), ādas jakas ar kniedēm, traki plēsti džinsi, tīkliņzeķbikses (arī savienojumā AR džinsiem), crop-topi, boyfriend džinsi, mega-giga lieli džemperi utt.,utjp.. Un tas viss pie maniem, bez-piecām-minūtēm, 30mit. Iekšēji jūtos kā savos 20-mit, tāpēc laikam jau vien jājūtas glaimotai, kad, pēdējoreiz ielidojot Latvijā un ieejot Rimčikā nopirkt enerģijas dzērienu (!), pārdevējs prasīja dokumentus. :D
08.09.2018 23:42 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
jā, manā garderobē dzīvo arī chokeri. :D un jeggings - džinsus kā tādus ciest nevaru, bet legingi bikšu vietā man šķiet drausmīgi, tāpēc džegingi man ir ideālais variants. protams, crop topi man ir diezgan daudz, kurpes ar biezu zoli (t.s. creepers) arī ir. velku to, kas pašai patīk, neiespringstot uz modes tendencēm, tāpēc, iespējams, kaut kas no manis nosauktā nemaz nepieder pie fast fashion.
08.09.2018 23:47 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
tāpēc džegingi man ir ideālais variants

Ja godīgi, es nemaz nezināju kas tie tādi ir. :D Tagad, iegooglējot, sapratu, ka man pilns skapis ar tādiem. :D Pārsvarā kā melnas ādas imitācijas bikses + ar kabatām, tikai daudz ērtāki kā parastas ādas bikses :D
09.09.2018 00:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Par pašreizējām modes tendencēm joprojām uz ielas ieraugot modernu meiteni, ieplešu acis un nodomāju-wtf?! :-D
Spēju saprast tīņu vulgaritātes- apzinās savu dzimumu un uzceļ kā māk. Bet trends, kad meitenes ģērbjas kā puiši (vai kā tēva drēbes uzvilkušas) man nesimpatizē.
09.09.2018 09:37 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kaya, nu man gan drīzāk izklausās, ka Tev ir savs stils, kam ar fast-fashion nav absolūti nekāda sakara, tik vien kā tas, ka daži elementi pārklājas. ;-)
o jā, tās pūkainās čībiņas arī man nav saprotamas, esmu uz ielas redzējusi kombinācijā ar svīrtotajām biksēm (modernajām, nevis klasiskajiem aģikiem ) un skats tāds, ka... no buduāra uz sporta zāli :-D
zeķzābaki, vēl varētu būt ok starpsezonā, kad mugurā vēl nav masīvie mēteļi un pufaiķi. Ādas jaku un trencīšu sezonā ir ok, bet ziemā gan - uzvelkot mišelin vīriņa pufaiku un mazos zamša zeķzābaciņus izjūk visas proporcijas un cilvēks izskatās kā gatavā mājiņa uz vistas kājas.
09.09.2018 11:36 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Esmu ievērojusi, ka tagad pilni veikali ar šāda tipa kurpītēm.
Šīs gan man patīk un esmu iekļāvusi savā gardrobē.:-)
09.09.2018 11:51 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Dažas "vecās" grib sajusties jaunākas, minot gadus. :D
09.09.2018 12:12 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
es īsti nepārzinu šībrīža modes aktualitātes, pērku to , kas patīk, tas parasti ir kaut kas klasisks, kas var gadiem stāvēt skapī un vēl joprojām izskatīties mūsdienīgi/stilīgi(?). man noteikti nepatīk tīkliņzenķubikses un ļoooti saplēstie džinsi, nepatīk arī tie krekli, kuriem ir izgriezums plecos, nezinu, vai tie skaitās off the shoulder. nepatīk arī minētās pūkainās čībiņas, krekli vai džemperi, kuriem ir izveidoti caurumi, crop topi un mākslīgās kažokādas kažoki, ko esmu bieži redzējusi veikalos un cilvēkiem, mode džinsus atlocīt līdz pus ikram un vilkt garas zeķes un masīvas botas, to gan parasti redzu jauniem puišiem.
09.09.2018 15:32 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Lasu un secinu, ka esmu galīgi "veca" vai nemodīga. Nācās guglēt gan mom jeans, gan botas, gan citas lietas(t):-D
09.09.2018 20:17 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Bet trends, kad meitenes ģērbjas kā puiši (vai kā tēva drēbes uzvilkušas) man nesimpatizē.

Ar šiem vārdiem var saprast ļoti daudz ko, bet ideja man principā patīk. Tādēļ ļoti patika iepriekšējā Mango ziemas/rudens sezona, lai gan sev nenopirku neko. Skaisti, vīrišķīgi apģērbi, lieliska krāsu palete, man (nezinu cik adekvāti) ļoti atgādināja 20.gs. sākuma modi Lielbritānijā. Labākās bildes vairs atrast nevaru, bet šī ir viena no ad campaign, pieņemama:

Massimo Dutti ir daži oriģinālajam piemēram līdzīgi apģērbi:

Žēl, ka šis trends nevar aiziet tautās.
09.09.2018 22:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
nu man gan drīzāk izklausās, ka Tev ir savs stils, kam ar fast-fashion nav absolūti nekāda sakara, tik vien kā tas, ka daži elementi pārklājas.

Paldies, Zinas tante. :) Jā, principā var teikt, ka tas ir mans stils, jo tās pašas korsetes, piemēram, es atceros savā skapī esam gan tad, kad man bija 18-it, gan tagad, kad jau teju 30-it. Tā ka jā, tā ir, ka vienu stilu ieturu ilgi. Nu jau gadus 15 noteikti. Taču jā, ir lietas, kuras ienākušas garderobē tieši pateicoties jaunākajām modes tendencēm. Tie paši čokeri. Sākumā nepatika, pēc tam sapratu, ka vienkārši neesmu atradusi tādu, kurš patiktu, tāpēc intereses pēc uzmeistaroju vienu pašas rokām. Iepatikās un sapratu, ka piestāv kopējam tēlam un manām trakajām (pati mīlu tās tā saukt) drēbēm. :) Tā ka savā ziņā modes tendences ik pa laikam ienāk arī manā garderobē. :)
09.09.2018 23:07 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Kas ir fast fashion tendences? Kāds stils? Kā tas vizuāli tiek izrādīts?
09.09.2018 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits