Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Elektroniskās cigaretes

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Varbūt kāda pīpē elektronisko cigareti un, cik lielu kaitējumu viņa nodara?
Kuras ir vislabākās elektroniskās cigaretes?
07.09.2018 16:39 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Pati nepīpēju. Pagaidām pētījumu par to ko tās nodara veselībai nav jo tas ir jauns produkts, ir tikai aplēses. Bet ir paredzams ka tās ir vēl kaitīgākas nekā parastās cigaretes, jo ķīmiskās daļiņas sadeg daudz augstākā temperatūrā nekā parastajā cigaretē. Strādājot medicīnā var redzēt, ka jaunieši kuri pīpē elektroniskās biežāk griežas pie ārsta ar sūdzībām par bronhītu un kaut kādām alerģijām, jo visas šīs garšas vai smaržas rada plaušās kairinājumu. Neieteiktu vispār sākt, bet morāli nelasu. Ja pērc tad pērc labu un kvalitatīvu lai rokās neuzsprāgst un regulāri maini filtrus.
07.09.2018 16:48 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Pārgāju uz elektronisko, man patīk, kaitīga protams ir. Es sāku ar Joyetech elektronisko, pēc tam nopirku jaudīgāku, bet tagad atgriežos atpakalj pie Joyetech. Pirkt vajag tikai pie oficiālajiem izplatītājiem. Daudz kas atkarīgs no šķidrumiem. Katrā ziņā, parastās cigaretes vairs nevaru pīpēt, galīgi nepatīk.
07.09.2018 17:09 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Cik saprotu jāmaina filtri un sķidrumi, cik tas izmaksā aptuveni? pēc cik ilga laikam jāmaina filtrs?
07.09.2018 17:11 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Filtru mainu reizi mēnesī, uzreiz jūt, kad jāmaina, filtrs 5 eiro. Šķidrums viena pudelīte maksā aptuveni no 3.95- 5.00, man personīgi pietiek, kādām 3,4 dienām, diez gan padārgi. Var pats jaukt, tad sanāk lētāk, bet līdz tam vēl neesmu nonākusi. Ja maz pīpē, šķidrums ilgākam laikam pietiek, ja daudz, tad pat vienā diena pudelīte var aiziet.
07.09.2018 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits