Humpalas

 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Vai iepērkaties humpalās?
Kurās?
Kāds ir labākais pirkums līdz šim?
01.09.2018 20:53 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Cenas tadas pasas ka veikalos ir daudzam humpalam. Vienigais trapot uz izpardosanu un atlaidem var nopirkt letak ka veikalos. Humpalas jau sen nav letais gals. Parsvara puse drebju no tam, kuras piedava ir jau sen nelietojamas un ara metamas ka savelusas, parmazgatas, ar traipiem utt. nesaprotu ka var tirgot gridlupatas.
02.09.2018 12:32 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es gandrīz vairs neiepērkos humpalās. Labāk aizeju nopirkt jaunu apģērbu, ja maksā apmērām tāpat, vai arī mazliet dārgāk nekā humpalās. Tā rakšanās, lai atrastu vienu apģērba gabalu, kurš darētu, izskatīties gandrīz kā jauns, nemaksātu pāri 10Eur, kaut kā nav man pa prātam. Tad kad ir zem 3Eur apģērbiem cenas, tad patiešām tur nekas vairāk nav palicis kā grīdu lupatas. Par lietotu apģērbu vairāk kā 10Eur arī neredzu jēgu maksāt. Pēdējo reizi nopirku pilnīgi jaunas kurpes.
Tad jau man labāk patīk virtuālie humpalu saiti. Tur patiešām var atrast pērles, bet arī pērku ļoti reti, jo nav vēlmes nekur speciāli braukt, mērīt un arī jūtos neērti, ja ,tomēr neder, dzīvē neizskatās tik labi un jāatsaka pirkums. Virtuālajās humpalās ir bijuši 2 labi pirkumi.
02.09.2018 12:52 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
sniegpulksteniite, par kurām virtuālajām humpalām Tu runā? Andelimandeli? Atverskapi? FB lapām?
02.09.2018 14:44 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Andelimandeli? Atverskapi?

Tur atradu preci, kura jauna maksā 300Eur, lietota bija pa kādiem 35Eur, bet izskatās kā jauna.
02.09.2018 15:06 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Esmu nopirkusi džemperus ziemai par pāris centiem - vienkārši vienā dienā sapratu, ka ir auksts un mana garderobe galīgi nav sezonai piemērota, un fiksi gribēju to papildināt ar vairākiem džemperiem, netērējot lielu summu. Man pazīstamais šad tad atrod kaut ko slēpošanai vai braukšanai ar moci. Humpalas ir arī labs variants kaut kādām tematiskām ballēm, kad vajag kaut ko izveidot no tērpa. BET...Es dīvainā kārtā esmu ievērojusi, ka viss, ko pērku humpalās, pie manis ilgi neturās, kaut kā neiemīļoju tās drēbes, ļoti ātri saprotu, ka vairs to drēbi negribu valkāt. Varbūt daļēji ticu tiem ezotēriķiem, kas neiesaka vilkt citu drēbes :-D
02.09.2018 15:38 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nu, tā kā es pa lielam neiepērkos tādos zemās klases veikalos kā Sinsay, New Yorker, H&M (ar retiem izņēmumiem), tad nezinu kādās humpalās jāiepērkas, lai cenas būtu līdzvērtīgas (t)
Vajag izvērtēt, ko pērk, tieši tāpat kā pērkot jaunu apģērbu. Viens grābj sūdu humpalās, kas ir jau savēlies, pa 1 eiro, kamēr cits pērk tieši tādu pašu sūdu (ar nosacījumu, ka savelsies vien pēc pirmās mazgāšanas, hi hi), tikai H&M pa 20 eiro :D Kaut kā tā - ne humpalās, ne jaunu apģērbu veikalos nepērku kvalitātes lētuci.
02.09.2018 15:51 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Apmēram reizi nedēļā izšļūcu caur kilomax. Vairums vasaras kleitu, blūzīšu, šortu, svārku, legingu ir tieši no turienes. Par kvalitāti runājot - jā, tur kokvilnas krekliņš dārgajās dienās var maksāt tik pat, cik jauns uz atladi H&M, bet man personīgi, uz tām lietām, ko pērku, labāku kvalitāti atrast vieglāk ir tajā humpītī, nekā H&M vai Ņujorkerī. Vai kaut vai tāds pats apģērbs, bet bez pusaudzīgām apdrukām.
Tāds atzīmējamākais pirkums būtu CK kleita par 4 eiro, bet vispār man ļoti daudz mīļu drēbju nākušas tieši no humpīšiem.
02.09.2018 15:52 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Parastās vai virtuālās humpalas, nav starpības. Var atrast un nopirkt labu mantu, tāpat sliktu. Tāpat jau notiek te piesauktajos veikalos, kuros pat uzplēstas un nosmērētas drēbes karājas uz pakaramajiem, un tāpat arī tās ir vilktas citiem, pat vairākiem gan jau mugurā laikojot, arī ja līdz veikalam jauna bija nonākusi. Mums jau te kaut kādus pārpalikumus tirgo. Cenas galīgi nav atbilstošas, manuprāt.
02.09.2018 17:56 |
 
Reitings 22
Reģ: 23.04.2012
Apmēram reizi nedēļā izšļūcu caur kilomax. Vairums vasaras kleitu, blūzīšu, šortu, svārku, legingu ir tieši no turienes. Par kvalitāti runājot - jā, tur kokvilnas krekliņš dārgajās dienās var maksāt tik pat, cik jauns uz atladi H&M, bet man personīgi, uz tām lietām, ko pērku, labāku kvalitāti atrast vieglāk ir tajā humpītī, nekā H&M vai Ņujorkerī. Vai kaut vai tāds pats apģērbs, bet bez pusaudzīgām apdrukām.
+++tas pats8-)
02.09.2018 19:13 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ik pa laikam iepērkos humpīšos. Vislabāk patīk Otra elpa, jo tur gan drēbes kvalitatīvākas, cenas draudzīgākas un beigās tam visam ir arī liels un skaists mērķis.
Labākais pirkums, es teiktu, pat jackpot, bija šis džemperis:
https://mrgugu.com/en/women/clothing-1/women-sweater-3/heart-in-chest-womens-sweater
Arī no Otras Elpas. Es samaksāju par viņu (jaunu, ar ražotāja birku) 4 EUR, netā maksā 65 EUR. :D
02.09.2018 20:02 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Atbildot uz jautājumu par iespēju tādu pašu apģērbu iegādāties citos veikalos. Nu, ja jāizvēlas starp lietoto apģērbu veikalā pirktu apģērba gabalu un tādā pašā cenu amplitūdā esošu apģērbu no parasta veikala, tik un tā izvēlētos lietotā apģērbu veikala piedāvājumu, jo, pērkot drēbes, vienmēr vados pēc tā, lai nopirktais apģērba gabals būtu oriģināls un tikai vienā eksemplārā iegādājams. Lietoto apģērbu veikals šo prasību garantē, kamēr parastajā veikalā vienai jakai var būt vairāki izmēri un krāsas, kā rezultātā nav izslēgts, ka uz ielas redzēsi vēl pāris cilvēku tādā pašā jakā. Modei līdzi nesekoju, tāpēc parasto veikalu piedāvājums bieži vien nespēj man piedāvāt to, ko meklēju. Piemērs: mazpilsētā no kuras nāku, ir tikai pāris normāli apģērba veikali. Ziemā meklēju sev jaku, bet visos veikalos viens un tas pats piedāvājums - lielas, biezas pufaikveidīgās jakas un mēteļi ar spalvainajiem kapučiem. Beigu beigās tikai humpalās atradu siltu, skaistu ādas jaku, jo parastajos veikalos tādu vienkārši neatradu.
02.09.2018 21:51 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ir kaut kad pirkas pāris lietas humpalās, bet vairāk neiepērkos, jo palikušas dārgas cenas un kopš pati strādāju un ir sava naudiņa, kaut kā ir foršāka sajūta nēsāt apģērbu, kuru pati esmu noskatījusi, izvērtējusi vai ir vērts pirk un pati samaksājusi vai pat iekrējusi speciāli tam. Vēl īpaši nepatīk humpalās, ka, piemēram, rda viss kopā sagrūsts un telpas neizskatās tik smuki izremontētas un kopumā rodas sajūta, ka apģērbs var būt netīrs utt.
02.09.2018 22:29 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man patīk pērļu medības, bet uz humpīšiem eju reti - parasti, ja vajag kaut ko tematiskai ballītei/ pasākumam/ apģērbu kā izejmateriālu kaut kādam DIY utt. Nu kaut vai šovasar - kā iestājās karstais laiks, tā sapratu, ka man ir pilnīgs šortu iztrūkums, bet par pilnu summu negribējās pirkt apģērbu, kuru valkāju tikai karstumā - viens gājiens uz lietoto apģērbu bodi, iztērētas mazas naudiņas, un čupiņa šortu iegādāta... Agrāk sanāca piestaigāt biežāk, bet tagad laika trūkuma dēļ nesanāk tik, cik varbūt gribētos. Mazpilsētā vēl pastāv paziņu sistēma, ka, ja tev negadās ieiet humpīšos preču pieveduma dienā, tad viss labais jau ir atradis savus īpašniekus pārdevēja radu un draugu lokā. :)
02.09.2018 22:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
un tāpat arī tās ir vilktas citiem, pat vairākiem gan jau mugurā laikojot, arī ja līdz veikalam jauna bija nonākusi.

Ir atšķirība vai džinsu bikses uzlaiko meitenes uz 2minūtēm ,vai arī ir nesātas pusgadu diendienā. Var būt arī situācija, kad cilvēks slimo, slimo, nomirst un radi tās drēbes atdod labdarībai. Rezultātā tās drēbes nonāk humpalu veikalos.
02.09.2018 23:36 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nē, man nepatīk hupalas, neesmu tur bijusi ļooti ilgi un neplānoju. Man nepatīk rakāties kaut ko meklējot, man nepatīk tā smaka, man nekas tur nepatīk, man nevajag, lai man būtu tā viena oriģinālā drēbe, kas nevienam citam nav, man patīk iepirkšanās skaistos, sakārtotos veikalos, rakāšanās pa lietotām lietām man nesagādā prieku un tās cenas nav tik zemas par tādas kvalitātes lietām, lai es to tāpat darītu.
03.09.2018 08:12 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Šīs diskusijas sakarā sapratu, ka mani uztrauc, pie kā tā drēbe ir bijusi iepriekš, jo arī andelē mandelē es skatos uz pārdevēja profilu, skatos, vai pārdod savas drēbes vai pārpārdot humpalas, skatos uz atsauksmēm utt. Tomēr nav tā, ka esmu pilnīgi pret humpalām, mani neuztrauc, kur citi iepērkas un es noteikti nedomāju neko negatīvu par to.
03.09.2018 09:51 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Šad un tad iepērkos Kilomax. Tur var atrast labu zīmolu drēbes.
Un nav žēl izmesto naudu par drēbēm. Kvalitātes ziņā arī kalpo ilgāk, nekā ja es pirktu Mohito oriģinālajā veikalā. Daudzreiz pārbaudīts.
03.09.2018 10:38 |
 
Reitings 86
Reģ: 16.08.2017
Es iepērkos humpalās un pēdējā laikā arvien vairāk, jo, pirmkārt, man patīk doma par katras lietas pilnīgu izmantošanu un kāda vaina blūzītei, ko kāds cits ir panēsājis, viņam nav paticis un tagad tā pati blūze nonāk pie manis uz dzīvo vēlreiz un, otrkārt, var atrast patiešām labas, kvalitatīvas pērles, bieži vien jaunas.
Pirms pāris nedēļām kā reiz manā miestā atvērās jauns humpīšu veikals, bet nu tāds, ka ar vājiem nerviem tur iekšā labāk neiet, viss tiešām ir kaudzēs un 75% no veikala klāsta ir diezgan apšaubāmas izcelsmes apģērbu, toties var atrast tādas pērles un par tādām "kapeikām"! Pēdējais pirkums sastāvēja no pilnīgi jaunas blūzes (ar visu birku), viena džempera draugam un ļoti smalkas, tiešām kvalitatīvas blūzītes, par ko kopā samaksāju tieši 4 eiro! :-)
03.09.2018 10:45 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Savā mazpilsētā praktiski tikai humpalās iepirkos, jo normālu veikalu tur nav, tikai Meta un tai līdzīgie, kas ir lupatlupatu veikali un manai gaumei atrodams tur nav nekas, tad izlīdzējos ar humpalām, tur vismaz kas aktuāls atrodams bija. :D
Veikala Drēbes arī visādi dīvaiņi ir mērījuši, nav jau tā, ka manta svaiga kā no veļasmašīnas. Turklāt humpalu drēbes tiek ķīmiski tīrītas, tā kā no iepriekšējā saimnieka nekā tur nepaliek tik kā aura :D
03.09.2018 10:55 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Pirms paris gadiem regulari iegaju humpalas, jo Latvija ar tiem veikaliem ir tiesam bedigi, bet pilnigi nekas neuzrunaja. Nespeju nopirkt apgerbu, kas smird un par lietotiem apaviem nemaz nekomentesu. Es tiesam izbaudu iepirksanas procesu, tapec rakasanas cauri drebju kalniem nav man.
03.09.2018 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits