Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvaini, lai neteiktu vairāk..

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Sveikas. Man jau divas nedēļas moka viena situaacija
Darbā notika pārmaiņas un pienākumu sadales maiņa.
Taču cilvēks, kuram mani būtu jāapmāxa to nedara. Pat pec sarunas ar tiešo vadītāju, viņa to neieveero.
Turklāt, pēc tam kad notika pārunas mums katrai atsevišķi, man ir sajūta, ka viņai ir izdevies noskaņot vadītāju pret mani.
Bet kā tad ir. Vai tas ir normāli, ka sākoties jauniem pienākumiem cilvēkam netiek skaidri izskaidroti pienākumi. Parādīts, kādas atskaites vajag. Un kas vispār dienas laikā jādara. Vai tad man pašai jāizdomā pienākumi.
Man tas liekas apaurdi.
Protams, es redzu, ka man ir atdota kkāda mini daļa no visa. Vadītāja teica, lai pti velkot to informāciju ārā . Un es pat tagad zinu, kur noskaidrot, kas ir tas ko viņa man neskaidro.
Bet vai tas vispār ir normāli, ka man kā tādai zaglei jāmeklējas pa svešām mapēm. Lai pēc tam tai kolēģei teiktu, parādi man šo atskaiti arī. Un kāpēc neko nestāsti pr šiem ikdienas darījumiem.
Manuprāt , tas nav normāli. Bet man jau aizgāja nervi pa gaisu. Rezultātā paliku par muļķi un situāciju pagrieza man par sliktu.
Godīgi, gribas triekt visu pie velna.
26.08.2018 20:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Šī noteikti nebūs atbilde, kuru gaidīji, bet, mani personīgi kaitina tādi cilvēki, kas grib, lai visu sakožļā un mutē ieliek. Parasti tādi cilvēki izvairās no atbildbas un tāpēc rodas līdzīgas situācijas. Ja ir konkrēti jautājumi - uzdod tos tiešam vadtājam vai cilvēkam, pie kā ieteica griezties. Ja bija runāts, ka par jauniem pienākumeim kaut ko piemaksās, tad arī prasi vadītājam. Ja, protams, jauni pienākumi nāk pa virsu, nevis vienkārši “profila maiņa”. Var būt, ka piemaksas planotas, kad pilnbā apgūsi jaunus pienākumus un varsi strādāt patstāvīgi?
Protams, iespējams, ka vadītājs pats īsti nejdz kas tev jādara. Bet nu tad vienalga jāiet un jāprasa. Ja netika izrunātas piemaksas, bet tu uzskati, ka tādām jābūt, tad jāiet un jāprasa.
26.08.2018 21:24 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Jaapmaxa vietā bija noteikti domāts jāapmāca.
26.08.2018 21:40 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Jaa, es te par apmācībām.
26.08.2018 21:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vadītāja teica, lai pti velkot to informāciju ārā .

Ieteiktu sekot šim padomam. Saprotu aizkaitinājumu un ‘tvaika nolaišanu’ (šad tad vajag), bet nav īsti jēgas turpināt dusmoties. Skaidrs, ka kolēģei ir citas prioritātes (un varbūt tiešām pamatotas), bet noteikti prasi, kad kaut kas nav skaidrs, jo tas tomēr ir viens no viņas pienākumiem. Varbūt ‘izburies’ cauri visam kam vari, pieraksti visus jautājumus un saorganizē laiku ar kolēģi (varbūt izmantojot e-pastu), kad viņa Tev var sniegt atbildes. Tas ieekonomēs gan viņas, gan Tavu laiku un neliks Tev justies kā zaglei. Otrs, priekšniecei iespējams ir pieejams darba apraksts, kurā vajadzētu būt minētiem pienākumiem?
26.08.2018 22:19 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Otrs, priekšniecei iespējams ir pieejams darba apraksts, kurā vajadzētu būt minētiem pienākumiem?

++
Ja pareizi sapratu, ka Tev bez maz vai tagad pašai jāizdomā, ko darīsi? Ja tā, tad tas var būt diezgan nelietderīgi, jo varbūt izdomāsi to, ko nemaz nevajag, un palaidīsi garām to, kas patiešām būtu nepieciešams.
26.08.2018 22:50 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Tev jau gadiem tik ņaudēšanas diskusijas. Varbūt vaina nav darbā un kolēģos?
26.08.2018 23:14 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man gan skiet stulbi, ka netiek veikta apmaciba, paradits kas un ka, nu nav gan nekas “javelk” ara, bet jaapmaca. Protams, zinu daaaudz gadijumus kad speciali nemaca, jo negrib, lai otra visu labi dara un vai pat labak. Grib paspidet prieksnieku prieksa, ka tas jauninais vai jaunaja amata netiek gala. Vispar stulbums, ka butu jaskraida un jaludzas, lai parada un iepazistina ar jaunajiem pienakumiem...
26.08.2018 23:16 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Es tā jau trešo mēnesi strādāju (vairāk kā prakse) :-D Priekšnieks zināja, ka man nav pilnīgi nekāda praktiska pieredze šāda veida darbā (vēl studēju šo jomu) , bet pieņēma mani, tāpēc domāju, ka visu, ko vajag, iemācīs.
Pirmajās 3 dienās viņš ļoti daudz ko stāstīja. Domāju, ka ļoti daudz ko no viņa iemācīšos. Bet tad, kad reāli vajadzēja sākt darbu sapratu, ka tas, ko viņš stāstīja nav saistīts ar maniem darba pienākumiem. Kā reāli jāveic darbu - es nemācēju. Pēc tam viņš uz biroju atbrauca tikai uz kādām 10 min vai vispār neatbrauca. Sazinājāmies caur e-pastu. Tur es viņam centos uzdot savus daudzos jautājumus.
Manā darbā ir tādas lietas, kuras vienkārši ir jāpasaka. Jo cilvēkam, kurš nav strādājis par elektromontieri viņas vienkārši nevar ienākt prātā.
Tā vienkārši mēdz būt - ar to jāsadzīvo. Ja priekšnieks ir ieinteresēts, lai tu darītu labi darbu - viņš apmācīs tev kārtīgi. Ja priekšniekam ir vienalga, tad nevajag par to ļoti pārdzīvot.
27.08.2018 17:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)