Nerātnās kabinets

 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
Sveika,
skatos, ka tev ir daudz psiholoģisku problēmiņu. Varam par to parunāt! :-)
26.08.2018 19:12 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Neko taču tāaaadu nedarījām. :D
03.09.2018 00:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kayai bija taisnība.
^ kurā vieta, Matilde? Te ir tikai personisks viedoklis, iespaidi un vērtējums par vienu vai otru tēmas dalībnieku bez konkrēta pamatojuma, nekas vairāk >
Kaya: kaataavar, apbrīnoju Tavu pacietību.
izsaka simpātijas tēmas autoram.
nerātnā: Skat, kaataavar, Tavs slēptais talants, izrādās, ir apbrīnojama pacietība.
Kaya: Nu, principā to tā arī var nosaukt.
personisks vērtējums bez pamatojuma 'kāpēc'.
Kaya: Jā, akmens tēmas veidotāja dārziņā par to, ka vispār izveidoja šo tēmu.
Taču, manuprāt, vismaz kāds beidzot publiski izteica to domu, kāda, manuprāt, ienākusi prātā ne vienam vien šī foruma apmeklētājam. Nekas personīgs, bet...
protams, ka personīgs, un kā vēl personīgs - no sērijas 'neesmu rasists, bet...', eu, baigi kruta, ka kāds tomēr izveidoja tēmu, par ko skaļi nerunā.
Kaya: Jā, diskusijas ir domātas tam, lai diskutētu. Jā, tas ir forši, ka diskusijās tiek pārstāvēti dažādi viedokļi. Bet nē, tas vairs nav forši, kad viens lietotājs lielāko daļu diskusiju aizpilda ar saviem komentāriem, kuri, pie tam, beigu beigās vairs vispār nesaskan ar diskusijas sākotnējo pieteikumu, kā tas lieliski redzams šajā diskusijā, kur vienam diskusijas dalībniekam atliek uzrakstīt desmit teikumus no kuriem otrs diskusijas dalībnieks izvilks tikai sev noderīgo un nepieciešamo vārdu salikumu, lai pēc tam n-to lappušu garumā to apstrīdētu. Un jā, vismaz man tiešām acīs krīt visi tie "ko, m?", "ko, a?" utt..
hmm, a kurš apšauba, ka diskusijas nav domātas diskusijām un viedokļu dažādībai? Oi, pag, izrādās, ir daži komentāri un to autori, kuri nedrīkst pastāvēt - un tam pamatojums atrasts no sērijas 'neesmu rasists, bet...' jeb nepatīk atsevišķi vārdu salikumi un viedokļu kaujas paņēmieni.
Kaya: Acīmredzot esmu pārāk stulba, jo es tiešām nesaprotu cik garlaicīgai jābūt dzīvei, lai lielāko dienas daļu tērētu tam, lai strīdētos (pie tam bezjēdzīgi) un piekasītos katram otra uzrakstītajam vārdam!
kārtējie personiskie iespaidi bez pamatojuma, lai par kādu ko riebīgu pateiktu 'neesmu stulba, bet...' stilā.
Kaya: Ar šo visu savu viedokli par šo tēmu slēdzu, jo varu garantēt, ka turpinājums sekos, taču man tajā vairs nav ne laika, ne vēlmes piedalīties.
vēlāk, protams, atradās i laiks, i vēlme piedalīties, bet, nu, noteikti bija augtsprātīgi jāsarauc deguntiņš par plebeju izklaidēm 'nelasu dzelteno presi, bet...' stilā, lai tik iemestu vēl kādu apvainojumu.
Kaya: Ahh, karma mūs kādu dien' sodīs.
Kaya, nebēdā, noteikti pamanu Tavu personisko nepatiku pret manu personu. Kāds tai būtu iemesls? Nu, nez vai pie vainas ir izsaucienu iestarpinājumi un viedokļu dueļa paņēmieni - drīzāk vaina ir atšķirīgajā attieksmē pret dažiem Tev vitāli svarīgiem jautājumiem. Matilde, nav manīts, ka Tev būtu atšķirīgs viedoklis, jo Tu īpaši neizsakies man iecienītās tēmās, vai palaidu Tavu viedokli garām, ja tas bijis viens no daudzajiem. Tev gan ļoti paticis piekasīties pie komentāru garuma vai citām tehniskām padarīšanām, bet varbūt arī Tava nepatika pret manu personu saistīta mūsu abu atšķirīgās pasaules uztveres dēļ? Interesanti zināt - kāda Tev tā pasaules uztvere ir?
03.09.2018 00:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neko taču tāaaadu nedarījām.
ja ņe vinovataja, on sam prišol, Matilde?
03.09.2018 01:00 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Matilde, Tev ir ko teikt? Man vārdi aptrūkās... :D
03.09.2018 01:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Matilde, Tev ir ko teikt? Man vārdi aptrūkās... 
'man nav ko teikt, bet...', vai, ne, Kaya?
03.09.2018 01:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
noteikti pamanu Tavu personisko nepatiku pret manu personu.

Tici man, man nav pilnīgi nekādu iebildumu pret Tevi kā personu! Piemēram, dāvanu diskusijā man neradās nekādas šaubas par to, ka Tavs viedoklis ir pietiekami spēcīgs, lai tam piekristu! Man rodas nepatika ne pret Tavu personību un ne pret Tevi kā cilvēku, bet gan pret Tavu vēlmi dominēt diskusijās, cenšoties atbildēt uz katru Tevis virzienā izteikto komentāru! Saprotu, ka, iespējams, esi tāds cilvēks, kurš vēlas atbildēt uz savā virzienā saņemtajiem komentāriem, taču interneta vidē viss darbojas mazliet citādāk kā dzīvē, kā rezultātā cilvēki, kuri iespringst un cenšas atbildēt uz visām sevis virzienā raidītajām replikām, beigu beigās nonāk muļķu lomā, jo pārējie iesmej par to vienu, kurš mēģina izteikt savu viedokli.
Tavs viedoklis un domu gājiens ir ļoti pareizs! Un kā cilvēks Tu esi foršs, atvērts un patīkams! Iebildumi daudziem ir tieši pret to, ka tik daudz ņem pie sirds, diskusijās iesaistoties ar pārāk lielu atdevi! Komentē, izsaki savu viedokli, taču mazāk uztraucies par citu komentāriem! Zinu, ka vēlies izteikties, taču nereti klusēšana ir zelts un tieši viens lakonisks teikums nozīmēs daudz vairāk par vēlmi vairāku komentāru garumā pierādīt savu taisnību!
03.09.2018 01:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tici man,
kā tad, muaaaaahahahahaaaa.:D
man nav pilnīgi nekādu iebildumu pret Tevi kā personu! Piemēram, dāvanu diskusijā man neradās nekādas šaubas par to, ka Tavs viedoklis ir pietiekami spēcīgs, lai tam piekristu! Man rodas nepatika ne pret Tavu personību un ne pret Tevi kā cilvēku, bet gan pret Tavu vēlmi dominēt diskusijās, cenšoties atbildēt uz katru Tevis virzienā izteikto komentāru!
nu, dāvanu diskusija ir dāvanu diskusija - tās taču tikai dāvanas, kas ir individuāla padarīšana pati par sevi. Savukārt, piemēram, diskusijā par KPV deputāta kandidātes 'diženo' domu sociāli nelabvēlīgo sieviešu piespiedu sterilizācijā gan mans viedoklis bija vājāks par stiprā vīrieša Richards viedokli.:D Klau, Kaya, nu, kāpēc tik vienpusīga attieksme? Vai tiešām Tavs skats uz pasauli ir tik, hmm, šķirisks, ka saskati to, kas tai brīdī šķiet izdevīgākais? Un te vēl joprojām ir 'esmu laba, bet...' stiliņš, bet, oi, tagad tas pagriezies citādi, proti, 'Tu esi laba, bet...'. Kaya, ja taisies analizēt mana viedokļa 'spēcīgumu' (lai arī kas ar to domāts), nejauc iekšā glaimus manai personai. Tas tā aizdomīgi, lai neteiktu - klaja acu aizmālēšana. Izmetot visu liekvārdību par manu personu, komentārā gaužām maz palicis vārdu, kas skaidro un tā arī neizskaidro to mistisko 'vēlmi dominēt', kas Tev tā nepatīk.
Saprotu, ka, iespējams, esi tāds cilvēks, kurš vēlas atbildēt uz savā virzienā saņemtajiem komentāriem, taču interneta vidē viss darbojas mazliet citādāk kā dzīvē, kā rezultātā cilvēki, kuri iespringst un cenšas atbildēt uz visām sevis virzienā raidītajām replikām, beigu beigās nonāk muļķu lomā, jo pārējie iesmej par to vienu, kurš mēģina izteikt savu viedokli.
'idiote, taču...', ai, nu, ko Tu mani biedē ar muļķa lomu, par kuru 'pārējie' smejas. Kas tie par mistiskajiem 'pārējiem' arī nav skaidrs - nez vai 'pārējie', lai kas aiz tiem slēptos, ir ar Tev raksturīgo humora izjūtu, attieksmi pret sevi un pasauli.
Tavs viedoklis un domu gājiens ir ļoti pareizs! Un kā cilvēks Tu esi foršs, atvērts un patīkams! Iebildumi daudziem ir tieši pret to, ka tik daudz ņem pie sirds, diskusijās iesaistoties ar pārāk lielu atdevi!
'sirsnīga, bet...', ok, nepareizais zvirbulēns, kas 'daudziem' nepatīk, a kas tie tādi 'daudzi', vot, ej un zīlē cosmolilit biezumos.
Komentē, izsaki savu viedokli, taču mazāk uztraucies par citu komentāriem! Zinu, ka vēlies izteikties, taču nereti klusēšana ir zelts un tieši viens lakonisks teikums nozīmēs daudz vairāk par vēlmi vairāku komentāru garumā pierādīt savu taisnību!
'dari, bet...' aha, tā, lai izpatiktu kaut kādiem mistiskiem 'citiem', a kas tie 'citi' būtu - ej, un sazini.
.
'neesmu, bet...' > 'neesi, bet...'
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ok, kādas būs nākamās metamorfozes?
03.09.2018 07:40 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Matilde, Tev ir ko teikt? Man vārdi aptrūkās...

Kaya,
You tried! :-D Žēl, ka bilžu limits. :D
03.09.2018 12:42 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Un starp citu, nerātnā,
tu pati tikko personīgi uzbrauci cilvēkiem.
03.09.2018 13:39 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un starp citu, nerātnā,
tu pati tikko personīgi uzbrauci cilvēkiem.
Matilde, ja? Kurā vietā? Kuri tie 'cilvēki' būtu, kam esmu uzbraukusi, un kas Tev liek domāt, ka tas ir uzbrauciens?
.
Turklāt - Tu man pārmet uzbraucienus, ja, cik atminos, mūsu pēdējā laika dialogi forumā (arī šajā tēmā) iesākas ar Tavu personīgo uzbrukumu tikai tāpēc, ka Tev tā gribās piekasīties man, kam ir citas domas, uzskati, attieksme nekā Tev un, ak, šausmas, atļaujos to arī paust? Tev tiešām nav citu argumentu, lai oponētu viedoklim, kas pauž citu skatu uz pasauli, kā vien piekasīšanās tehniskām komentēšanas ķibelēm vai atklāti/slēpti personiski apvainojumi?
.
Un - kāpēc Tu vispār komentē tēmā, kas uz Tevi galīgi neatiecas? To izveidoja kaataavar un par mani personīgi - a kas Tev te interesants, ko, m?
03.09.2018 14:29 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Sameklē pati savus uzbraucienus. Tuvu vien ir. :D Tad izfantazē kaut ko tālāk.
03.09.2018 15:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Matilde, ja kādam adresē tādu vai tamlīdzīgu piezīmi 'tu pati tikko personīgi uzbrauci cilvēkiem', minimums ir iekopēt attiecīgo fragmentu, kurš Tavuprāt ir tas briesmīgais un šausmīgais, un, ja paskaidro savus iespaidus, domas un viedokli, kas un kāpēc tai briesmīgajā fragmentā ir tik šausmīgs - lieliski. Bez teksta fragmenta un/vai paskaidrojuma tas ir vnk prasts uzbrauciens, kas karājas gaisā un pasaka precīzi neko, ne viedokļu apmaiņa, pārpratumu noskaidrošana or smth.
03.09.2018 15:46 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nu tad pārmaiņas pēc seko pati savam ieteikumam.
03.09.2018 16:00 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Matilde, sen jau kā tam sekoju.
Tātad - kurš ir tas teksta fragments, kas, Tavuprāt, norāda uz to, ka personīgi uzbraucu cilvēkiem?
03.09.2018 16:11 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Neseko. :D
03.09.2018 16:20 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Kā Tev iet?
Un kā Tev iet?
Vari lūdzu man pirmajai abildēt?
Kāpēc?
Tas nebūtu godīgi?
Kurā vietā?
03.09.2018 16:35 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kā Tev iet?
Un kā Tev iet?
Vari lūdzu man pirmajai abildēt?
Kāpēc?
Tas nebūtu godīgi?
Kurā vietā?

:D
Un aptuveni tā visur, tādēļ vien nav vērts pārāk aizrauties.
03.09.2018 18:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Matilde, kamēr neesi konkrēti nocitējusi, kuri ir tie 'tu pati tikko personīgi uzbrauci cilvēkiem', tikmēr nekādi personīgi uzbraucieni no manas puses citiem cilvēkiem nav.
03.09.2018 20:36 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Tad jau tu vēl vispār neesi runājusi.
03.09.2018 21:39 |
 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
nerātnā tikmēr es gaidu answer!
03.09.2018 21:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits