Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NL

 
Reitings 6
Reģ: 19.08.2018
Nesaprotu, ko visi noliek to NL international. Reāli labas lietas. Kosmētika, fantastiska, lūpukrāsa(zīmulis) reāli nenoiet, var nomazgāt tikai ar sejas mazgājamo līdzekli vai kosmētikas noņēmēju. un Energy diet, ļoti garšīgs. Viņu izdzerot pat neko vairāk ēst negribās. Ērti un garšīgi! Un matu kapsulas, vnk mati tagad kuplāki un aug griezdamies
25.08.2018 21:12 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Nedomāju, ka produkcija varētu būt slikta, bet nekas ārkāŗtīgi labs tas arī nav. Man liekas šausmīgi nedabiski dzīvot uz pulveriem, dzert no rīta drainefectus, vēl kaut kādas kapsulas, plus ēdienreizes aizstāt ar paciņām. Kaut vai tie "smārti" man liekas ļoti nedabiski. Zinu, ka NlL tirgo arī, piemēram mušļus, griķus par trīsreiz lielāku cenu, kā lielveikalā vai kur citur, it kā ar entajiem vitamīniem, bet jautājums, kā var dabūt tik supervitaminizētu pārtiku un cik patiesībā tas ir veselīgi? Cenas ir pārlieku lielas + vēl nemaksā nodokļus. Ieteiktu šai bodei iet ar lielu līkumu.
27.08.2018 10:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Un vēl ārkārtīgi interesanti, ka diskusijas autorei ir vēl 2 diskusijas un tās abas ir par NL :D :D Interesanti, ka cilvēkam nekas cits neinteresē, kā šī kompānija un pat pilnīgi vienādas diskusijas veidotas katra savā sadaļā :-D
27.08.2018 11:05 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Man, piemēram, no NL patīk tās ampulas matiem. Un viena maska sarkanā. Esmu pamēģinājusi arī tos draineffect - godigi? Vismaz man likas , ka no rītiem tas reizem tiešām bija glābiņš, jo neprasijās man kafiju, kā arī pašsajūta likas labāka :) bet nu katrā tāda veida kompānimā var atrast mīnusus da jebkam.
22.10.2018 23:17 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Kā ir ar Energy diet? Paciņas jau izskatas ļoti kārdinošas :-D
22.10.2018 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Energy diet ir, maita, baigi garšīgs :D īpaši banānu. Biju pirkusi vienu brīdi un jaucu ar pienu, nevis ūdeni. Lietoju nevis lai tievētu or something, bet gan lai darbā brīvajās 5 minūtēs fiksi izdzertu tādu kokteili, nevis grauztu bulku vai šokolādi. Tādā ziņā tomēr veselīgāks viņš ir .
23.10.2018 01:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits