mājdzīvnieks

 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Čau, čau trešdienā!
Vēlējos pajautāt: Vai ir idejas, kā pierunāt draugu iegādāties suni, ja viņš ir kategoriski pret? :-D
Ir izmēģināts: čīkstēt, lūgties, izrādīt iniciatīvi pašai par visu maksāt, jau atradu- parādīju vairakus variantus, izskaidroju visus par, skaidroju, cik man tas ir nozīmīgi.
Tik, cik kategoriski viņš ir pret, tik ļoooti es gribu sunīti. BET uz visu ir atbilde ''nē''.
Esmu gatava turpināt cīņu, bet nu jau pietrūkst fantāzijas.:-/
22.08.2018 15:18 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nekāda vaina :-D pamperu pat vieglāk nomainīt kā kaķa kasti :-D
23.08.2018 13:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Sakot godīgi, šī diskusija ir tāds milzīgs wtf. Tik nepatīkamu pēcgaršu neviena diskusija jau sen nav atstājusi.
***
Un jā, vēl vairāk pārliecinājos, ka lielākais egoists visā tajā ir puisis... Bet par cik autorei pret to pretenziju nav, tad viss ok..
***
Ā, un vēl.. sanāk, ka veča "nē" ir atbalstāms, bet meitene vēlēšanās ir iegriba un nerēķināšanās ar citu.. pffff
23.08.2018 13:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es arī pielīdzinu visus mazus suņus kaķiem, ar tādu atšķirību, ka ar suņiem jāstaigā. Mans kaķis ir krietni vien lielāks par čivavām un varētu būt tuvs pekinietim, mopsim.. bet tāpat turu kaķi mājās, nevis privātmājā, jo redz, suns dzīvoklī = mocības dzīvniekam
23.08.2018 13:48 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Un nē, gluži tā nav, ka nav atšķirīgas. Un tad tik sākas visi ''tikai'' - pamperis utt. Lieliska dzīve nu.

Es arī nesaprotu, kā var likt gandrīz vai vienādības zīmi čivavai ar kaķi. Es nekad nepiekristu savās mājās turēt čivavu, bet kaķis man jau ir... Spalgas kverkšķēšanas vietā ir jauks mur mur, ārā nav jāved, pamperus nevajag, raksturs lielisks, čības negrauž un ciemiņiem nekož :D
23.08.2018 13:48 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Sakot godīgi, šī diskusija ir tāds milzīgs wtf. Tik nepatīkamu pēcgaršu neviena diskusija jau sen nav atstājusi.
***
Un jā, vēl vairāk pārliecinājos, ka lielākais egoists visā tajā ir puisis... Bet par cik autorei pret to pretenziju nav, tad viss ok..
***
Ā, un vēl.. sanāk, ka veča "nē" ir atbalstāms, bet meitene vēlēšanās ir iegriba un nerēķināšanās ar citu.. pffff

Nerātnā nr2? :D
Veča ''nē'' ir ļoti pamatoti, ļoti, ļoti. Ja grib šķirties, nu uz priekšu, lai nerisina neko normālā ceļā. Kā redzams, nu nebūs tas tikai autorītes spēlītes telefonā, ko var ielikt plauktiņā, nost no visa.
23.08.2018 13:49 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kāds sakars tam visam ar mugurkaulu? nu man žēl, ja tev pieredze tāda, ka vīrietis ir tavs īpašnieks un, ja tu nepakļaujies ka maza meitene, tad uzreiz met ārā no mājām ar visām parpalām.
Ko tad viņš nerēķinās, ka tev gribās suni? Gudri jau skatīties tikai no sev izdevīgā skatu punkta.
Vienīgā normālā atruna šajā gadījumā ir tā, ka vīrietim vispār ir liela nepatika pret mājdzīvniekiem!

Sāksim ar to, ka man vīriešu nav un neinteresē, jo pats esmu vīrietis.
Sanāk, ka tu vari nereiķināties ar otra viedokli un vnk tāpat paņemt suni, ja otrs ir kategoriski pret? Šinī gadījumā te nav nemaz iespējams kompromiss, ja ir, tad kāds, tavuprāt, viņš būtu? paņemt puss suni? ja cilvēks negrib. kompromiss ir tā, ka abas puses ir apmierinātas, līdz ar to, šeit tas nav nemaz iespējams, jo viens grib otrs nē.
23.08.2018 13:50 |
 
Reitings 34
Reģ: 28.11.2014
Te dažas tik ļoti ir iebraukušas auzās ar saviem viedokļiem, briesmīgi lasīt, ka no tik vienkāršas tēmas uzburt attiecību krīzes un nesaskaņas :-D
Kā arī - atrunātāju standarta runas - Tev būs agri jāceļas, Tava dzīve mainīsies, Tu būsi nogurusi.. Nu nav tā! :-D Kucēna periods būs grūts, jā, bet pēc tam visi viens otram būs pielāgojušies un būs forši. Ārā iešana, barošana jau būs ikdienas sastāvdaļa, ar kuru rēķinies. Līdz ar to arī laika plānošana būs daudz pārdomātāka.
23.08.2018 13:55 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Un jā, vēl vairāk pārliecinājos, ka lielākais egoists visā tajā ir puisis... Bet par cik autorei pret to pretenziju nav, tad viss ok..

Šis ir jāmāk, kā veikli pataisīt puisi par egoistu!! :-D Kurš vispār sarunās nepiedalās.
Man egoisms asociējas ar savu vēlmju uzspiešanu citiem, neskatoties, ka otrs to negrib.
23.08.2018 13:57 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Tāpat tā ir plānošana visa dzīvnieka mūža garumā!
23.08.2018 13:57 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Man egoisms asociējas ar savu vēlmju uzspiešanu citiem, neskatoties, ka otrs to negrib.

+
23.08.2018 13:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nerātnā nr2?
Veča ''nē'' ir ļoti pamatoti, ļoti, ļoti. Ja grib šķirties, nu uz priekšu, lai nerisina neko normālā ceļā. Kā redzams, nu nebūs tas tikai autorītes spēlītes telefonā, ko var ielikt plauktiņā, nost no visa.

Dūja Nr. 5? Vai cik jums tur profilu ir, zeltenes? Tavs viedoklis principā neinteresē, attiecīgi, ja nevari to pieņemt, šļūc tālāk. Un par šķiršanos es neviena vārda nebildu, atslābsti.
***
Man egoisms asociējas ar savu vēlmju uzspiešanu citiem, neskatoties, ka otrs to negrib.

Bingo! Un kāpēc tad tiek apskatīta tikai vienas puses vēlēšanās/nevēlēšanās? Jo suns ir iegriba, bet svaigs remonts - nepieciešamība? Awww (l)
23.08.2018 14:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šis ir jāmāk, kā veikli pataisīt puisi par egoistu!! Kurš vispār sarunās nepiedalās.

Tieši tā! Bet... tas jums pārējiem taču netraucē viņu aizstāvēt un piedomāt klāt diagnozes autorei, lemjot viņas vietā - vajag viņai suni vai nē.
23.08.2018 14:06 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
meksikanka, tu esi dīvaina. :-)
23.08.2018 14:09 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Bingo! Un kāpēc tad tiek apskatīta tikai vienas puses vēlēšanās/nevēlēšanās? Jo suns ir iegriba, bet svaigs remonts - nepieciešamība? Awww

Tāpēc, ka tas ir pilnīgi neloģiski, jo otrs (šinī gadījumā vīrietis neko neuzspiež), sieviete jau ir tā, kas uzspiež savu viedokli un iegribu. Tād jau kā piemēru varētu arī minēt - tavs vīrietis grib lai pie jums dzīvo vēl divas sievietes, un tu esi kategorski tam pret. Tad sanāk ka tu arī esi egiostiska, jo tu vispār neņem vērā otra vēlmes?
23.08.2018 14:12 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Bingo! Un kāpēc tad tiek apskatīta tikai vienas puses vēlēšanās/nevēlēšanās?

Vispār šeit ir runa par dzīvas radības ienākšanu ģimenē, nevis tapešu krāsu, kādā pārkrāsot istabu :-D
Vai,
vīrietis, kurš nav gatavs bērnam, arī ir egoists, ja sieviete nu dikti grib to bērnu? Man liekas ir lietas, ko nevar nevienam uzspiest. Tā ir katra individuāla lieta.
23.08.2018 14:12 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vai,
vīrietis, kurš nav gatavs bērnam, arī ir egoists, ja sieviete nu dikti grib to bērnu? Man liekas ir lietas, ko nevar nevienam uzspiest. Tā ir katra individuāla lieta.

Bāc, nu, tiešām! Kā puisi var pataisīt par egoistu šajā situācijā (t) Remontu viņš uzspiežot... neko viņš neuzspiež, viņš vienkārši nevēlas suni un tā ir viņa darīšana. Un autore to nespēj pieņemt, tādēļ meklē veidus kā uzspiest tā nabaga suņa ņemšanu.
23.08.2018 14:19 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Lasu komentārus un brīnos. Kā var salīdzināt čivauvu ar kaķi? Kaut vai tas, ka kaķis čurā un kakā smiltīs, kas savāc smaku, nekas nesmird un neizskatās slikti, viegli tās tīrīt, bet kaut kāda čivauva mīž un dirš uz pamperiem, kur tas smird, smaka paliek, neglīti stāv, kamēr nenovāc? Suns arī kopumā prasa vairāk mīlestību nekā kaķis, daži suņi vispār pielīmēti pie saimnieka, kamēr kaķis dzīvo neatkarīgu dzīvi.
23.08.2018 14:40 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Un man ir bijis gan kaķis, gan pieskatīju mazu suni, pēc kā sapratu, ka man nekad nebūs mazs suns. Tas murgs ar pamperiem!
23.08.2018 14:41 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Daži viedokļi gāž no kājām. It sevišķi tie, ka suns nav piemērots dzīvoklim. Ne jau sanbernāru viņa taisās ņemt. Kā reiz mazie suni ir domāti dzīvoklim, ne jau čivauvam liksi dārzā būdā gulēt..:-D Pat man ir vidēja lieluma jauktenis - totāls mājas suns. Plus nez kāpēc daudzi saimnieki aizmirst, ka sunim galvenais ir jaunas teritorijas apgūšana, pastaigas, un bieži vien dzīvokļu suņi tiek daudz vairāk staidzinati nekā dārzā dzīvojošie. Tie biezi vien ir savā teritorijā( kas viņiem jebkura gadījumā ir ka liels dzīvoklis) ieslodzīti un vispār netiek vesti staidzinat...:-/
23.08.2018 14:41 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Es pilnībā saprotu tavu draugu- man pašai ļoti patīk dzīvnieki, bet es viņus sev mājās NEGRIBU. Vienkārši negribu un viss. Un man pat nav argumentu, kapēc. Varētu jau sākt fantazēt, ka nepatīk spalvas mājās, liekas klapatas, lieki izdevumi uzturēšanai, piesiets pie mājas, ceļojot jādomā, kur atstāt, bet patiesībā man vienkārši negribas sev dzīvnieku.
23.08.2018 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!