Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atbrīvoties no iepriekšējo saimnieku smakas dzīvoklī?

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Jauns dzīvoklis, tomēr jūtama smaka no iepriekšējiem dzīvokļa iemītniekiem. Nav nekas nepatīkams vai smakojošs, tomēr traucē, droši vien tāpēc, ka tas aromāts nepatīk. Grīdas ir no koka, bet tās ir mazgātas, mēbeles drīzumā tiks nomainītas, varbūt tad smaka pazudīs. Vēdinām istabas, lietojam gaisa atsvaidzinātājus, dedzinam sveces, smaka ir mazāka, tomēr nepazūd. Kā cīnīties???
15.08.2018 16:42 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Pārlīmēt/pārkrāsot tapetes.
Izmazgāt aizkarus, ja palikuši no iepriekšējiem saimniekiem.
Mēbeļu maiņa visticamāk arī dos savu labumu.
15.08.2018 17:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kads lidzeklia koka gridu tirisanai, izmazgat aizkarsus, suenas ar knapi mitru lupatinu. Nu karoc generala tirisana
15.08.2018 17:04 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ja pie sienām ir tapetes, tad tas aromāts var būt sasūcies tapetēs. Palīdzet var to pārlīmēšana (var jau būt, ka arī pārkrāsošana, ja tās ir krāsojamās).
Līdz ar mēbeļu aizvākšanu, varētu mazināties arī smaka, bet es neticu, ka to iespējams pilnībā dabūt projām, ja vien netiek veikts puslīdz apjomīgs kosmētiskais remonts. Vienkārsi var būt tā, ka ar laiku smaka mazinās un jūs pie tās arī mazliet pieradīsiet...
Es droši vien jau būtu sajukusi prātā - man nekas tik ļoti nerada diskomfortu kā man nepatīkama smaka/aromāts/smarža.
15.08.2018 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits