Vai viņš krāps?

 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Sveikas!
Es īsti vairs nezinu ko domāt un darīt...
Esam ar draugu aptuveni 2 gadus attāluma attiecībās. Redzamies katru +- katru otro nedēļu. Viss ir bijis labi līdz šiem pēdējiem 2-3 mēnešiem, jo pēdējā laikā daudz strīdamies.
Strīdi itkā pa sīkumiem, neskaitot strīdu par dzīvošanu kopā jo viņš uz Rīgu nevēlas(un ģimenes dēļ arī nevēlas), bet es atkal nevaru pārcelties jo man tur īsti darba nav un tāpēc es negribu sevi padarīt nelaimīgu dēļ tā, ko es viņam arī pateicu. Šobrīd šo jautājumu esam atlikuši.
Nesen viņš netīšām dabūja zināt ka kāds no manas ģimenes domā ka mums ir jāšķiras, dēļ tā ka viņš negrib uzņemties atbildību arī par mani un darba ziņā arī ir kā ir.
Bet visvairāk mani uztrauc tas ko ieraudzīju viņa e-pastā. Atbilde no meitenes, kuras sludinājums bija iepazīšanās/seksa sludinājumu portālā un vakar viņš viņai prasīja numuru. Īsti viņam nepateicu ka es par šo zinu, bet viņš apgalvo ka nekad mani nekrāptu, jo ļoti ir pieķēries. Lai gan pats pirms pāris dienām teica ka šī paša iemesla dēļ man piedotu krāpšanu(par kuru man pat nav bijusi doma).
Es gribu ticēt un uzticēties viņam, bet neesmu pārliecināta ka es to vairs spēju. Es saprotu ka varbūt esmu viņu nogurdinājusi ar visām savām problēmām un ir arī spiediens par dzīvošanu, bet tāpēc uzreiz krāpt?
Es šobrīd īsti nezinu ko darīt, jo zinu ka visticamāk pierādījumus par to neatradīšu, jo viņš vienmēr telefonu atstāj "tīru" un neesam jau visu laiku kopā.
Ir kādi padomi kā šobrīd man rīkoties tālāk?
11.08.2018 08:48 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
DieKleineHexe +++ :-D
11.08.2018 18:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jūs esat kopā 2 gadus! Divus!!! Un pa šo laiku neko neesat spējuši ne sabīdīt, ne sarunāt?!? Abi labi... Divas bremzes... :-D
11.08.2018 19:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un tagad, kad autore uzodusi kaut kādu saraksti - gatava lekt no biksēm ārā! A kur tu agrāk biji? :-/ Iespējams viņš zina, ka regulāri tiek pārbaudīts telefons un e-pasts (kas, starp citu, nav arī normāli). Varbūt izdomājis pakaitināt princesi uz zirņa... :-D Lai nu kā - attiecības jums labāk pārtraukt, ja nejēdzat tās veidot kā divi pieauguši cilvēki.
11.08.2018 19:17 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Jautājums, cik ilgi viņš ar mammu dzīvos? Ok, ir veselības problēmas, bet vai tā dēļ līdz mūža galam pie mammas jāsēž?
Ja viņš prasa caur ēpastu svešām sievietēm numuru un tas ir no seksa saita - tur viss ir skaidrs, uztaisi scēnu, prasi kas tie par ēpastiem, kas par veceni un liec punktu.
12.08.2018 10:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es piekrītu. Tagad tev ir lielisks iegansts izšķirties - viņa nodoms krāpt. Tas visu atvieglo, nav jādomā, kā izšķirties utt.
12.08.2018 12:01 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Tava dzīve, ja pametīsi visu Rīgā un pārcelsies pie drauga:
Dzīvosi tu kopā ar viņa mammu un viņas pieaugušajiem bērniem. Visu naudu, ko nopelnīsiet, būs jāiegulda mammas un "bērnu" uzturēšanā. Ja gribēsiet kaut ko pasākt divatā, tad saņemsiet simts un vienu pārmetumu par to, kā jūs tā varat, viņiem taču nav nekā, bet jūs redz gribat tur un tur tērēt. Kāzu jums nebūs, jo nebūs naudas par ko un puisim bez kāzām ir ērtāk. Tajā pašā laikā puisis meklēsies pa visādiem saitiem, kamēr tu vergosi viņa ģimenes nodrošināšanai. Jo viņam tā būs ērti. Un tagad padomā - tev to visu vajag? Cik gadus tu tā izturēsi? Un pēc cik ilga laika sapratīsi, ka tev nav savas dzīves?
12.08.2018 12:30 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Tu man atgādini vienu manu draudzeni, kurai bija tāpat, - attāluma attiecības, kad neesat kopā viņš ar citām pinas, kā satiekaties - telefons tukšs. Atrunas, ka negrib uz Rīgu iet, dēļ ģimenes.
Krč, viss tas pats, beigās viņi sāka dzīvot kopā viņa pilsētā un pēc 2~ mēnešiem izšķīrās,- čalim pēkšņi vajadzēja brīvību, iztrakoties utt.
13.08.2018 11:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits