Kurš ir boss?

 
Reitings 17
Reģ: 31.07.2018
Sveikas! Vēlētos dzirdēt padomus!
Esmu kopā ar draugu jau vairāk kā gadu ,nessen ievācāmies jaunā dzīvoklī ko īrējam.
Viss jau ir skaisti ,bet ir viens "BET"! Mēs abi vēlamies būt dominējošoie attiecībās un nekādīgi netiekam pie kompromisa,kas ar katru dienu paliek ar vien kaitinošāk.Es pati esmu ar stingru raksturu, tapēc man nesanāk piekāpties. Kā ,piemēram, kā pavadīt aktīvi brīvdienas..mēs vienkārši nespējam vienoties un citreiz no liela aizkaitinājuma paliekam mājās skatoties seriālu , kas nav slikti. Bet šādas reizes paliek ar vien biežāk.
Viņš cenšas mūsu attiecībās noteikt visu ,bet viņam nesanāk ,jo viņš vienkārši nav no tiem vīriešu tipiem ,kas valda pār sievieti.
Jautājums kā mums tikt pie kompromisa ,ja arī es vienkārši nespēju pārkāpt pār sevi un pildīt viņa vēlmes?:-/
07.08.2018 11:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 31.07.2018
tā arī izskatās, ka autores gadījumā uz šo pusi velk.

Tad nu gan baigā eksperte :-D
07.08.2018 12:20 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Jautājums kā mums tikt pie kompromisa ,ja arī es vienkārši nespēju pārkāpt pār sevi un pildīt viņa vēlmes?

Tu jau esi tā, kura nemāk pieņemt kompromisu. Vai nu gribi tās attiecības, vai negribi.
07.08.2018 12:24 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Reizēm cilvēki ir tik spītīgi, nu tik spītīgi, ka pat redzot, ka ar to kopdzīvi un saprašanos galīgi nevedas, vienalga mēģinās - par spīti sev, tam otram un tiem citiem, kas varbūt jau sen bola acis par tādām attiecībām.
07.08.2018 12:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 31.07.2018
Reizēm cilvēki ir tik spītīgi, nu tik spītīgi, ka pat redzot, ka ar to kopdzīvi un saprašanos galīgi nevedas, vienalga mēģinās - par spīti sev, tam otram un tiem citiem, kas varbūt jau sen bola acis par tādām attiecībām.

Kā tā attiecības nav sliktas ,tikai grūti tikt pie kompromisa.Varbūt savā rakstā nekorekti izteicos.Vienkārši gribētos ,lai kādreiz viņš piekāpjas pirmais.
07.08.2018 12:31 |
 
Reitings 17
Reģ: 31.07.2018
Tu jau esi tā, kura nemāk pieņemt kompromisu. Vai nu gribi tās attiecības, vai negribi.

mēs ABI nemākam.
07.08.2018 12:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu te deklarē, ka:
Vēlētos dzirdēt padomus! 
Tad nav ko pašai novirzīties no tēmas ar:
Šodien visas tik agresīvas! 
rakstu par savu problēmu nevis definēju vārdu Feministe.
Tad nu gan baigā eksperte
Nu, ļoti acīmredzami Tev pašai savas problēmas risinājums it nemaz nav vajadzīgs.:D
.
Un, jā, esmu baigā eksperte, jo it īpaši šajā jautājumā. :-P
07.08.2018 12:35 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Marka Tvena citāts:
Kad mums ar sievu nesakrīt uzskati, tad mēs parasti rīkojamies tā kā viņa grib.
Sieva to sauc par kompromisu
07.08.2018 12:36 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bet kāpēc Tu to gribi? Lai viņš piekāpjas? Vai viņš izsaka sūdīgus piedāvājumus, vai beigās Tu paliec bešā un nedabūjusi tādu atpūtu, kā vēlies?
Atceries, ka par to otru Tu šeit vari pastāstīt tikai caur savu prizmu, kas droši vien arī nebūs gluži korekti, tāpēc nokomentēt var vien Tavas rīcības, motivācijas un izvēles - to informāciju, kas nāk no pirmavota.
Kā mainīt ptru cilvēku, te neviena nepateiks. Vismaz attiecībām veselīgā veidā ne.
07.08.2018 12:37 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu gan te sametās virsū meitenei :D
Kā mainīt ptru cilvēku, te neviena nepateiks. Vismaz attiecībām veselīgā veidā ne.

Piekrītu, man arī agrāk bija ienācis prātā, ka visam jābūt pēc mana prāta, bet nu kaut kā paaugos, nez, es domāju, ka gan jau tev arī ar laiku kaut kas pamainīsies.
07.08.2018 12:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 31.07.2018
Piekrītu, man arī agrāk bija ienācis prātā, ka visam jābūt pēc mana prāta, bet nu kaut kā paaugos, nez, es domāju, ka gan jau tev arī ar laiku kaut kas pamainīsies.

Tieši to arī vēlējos dzirdēt.Man tās ir pirmās nopietnās attiecības ,tapēc pie katra sīkuma vēlos zināt ko es daru nepareizi ko pareizi.
Paldies tām ,kas neklūp virsū un arī iesaka kaut ko lādzīgu :-)
07.08.2018 12:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tad nu gan baigā eksperte

Vismaz smieklīgi, jo no tava teiktā īsti nevar saprast, kur problēma sākt darīt citādāk. Nu šķiraties tad. :D
07.08.2018 13:10 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Man ir zināms viens pāris, kur vīrs ir ļoti piekāpīgs, bet sieva - spridzeklis vienkārši. Nezinu neko par to, vai viņi savā starpā strīdas, bet mūsu radu sanākšanās, nereti diskusijas beidzas ar kājas ciršanu zemē un saucienu "man ir taisība!!!" kā pēdējo argumentu. :-D
-
Kāpēc vispār ir jāprātuļo par to, "kurš te ir boss, kurš te ir galvenais?" Ja kaut ko zinu par attiecībām, tad tas ir komandas darbs, vienotas vēlmes un intereses, nevis "šonedēļ ir mana kārta dominēt, es Tev jau pagājušonedēļ piekāpos"
07.08.2018 13:10 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Brīvdienās tak parasti ir 2 dienas. Vai tad nevar sarunāt, ka šodien darām tā, kā Tu gribi un rīt kā es?
Es tā parasti tieku galā ar savējo - šovakar pasēdēšu Tev blakus viškā, bet rīt iesim meklēt slēpņus.
07.08.2018 13:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mēs abi vēlamies būt dominējošoie attiecībās un nekādīgi netiekam pie kompromisa
man nesanāk piekāpties.
kā pavadīt aktīvi brīvdienas..mēs vienkārši nespējam vienoties un citreiz no liela aizkaitinājuma paliekam mājās skatoties seriālu , kas nav slikti.
Viņš cenšas mūsu attiecībās noteikt visu ,bet viņam nesanāk ,jo viņš vienkārši nav no tiem vīriešu tipiem ,kas valda pār sievieti. 
kā mums tikt pie kompromisa ,ja arī es vienkārši nespēju pārkāpt pār sevi un pildīt viņa vēlmes?
Laikam mana problēma ir ,ka es nemāku pieklusēt
Kā tā attiecības nav sliktas ,tikai grūti tikt pie kompromisa.Vienkārši gribētos ,lai kādreiz viņš piekāpjas pirmais.mēs ABI nemākam.
Tieši to arī vēlējos dzirdēt.
Tavs pasaules redzējums ir duāls, kur divi, un tikai divi varianti iespējami - Tavējais jeb pareizais, īstais un tas otrs jeb nepareizais, pretējais.
.
Duāls pasaules skatījums nav kompromisa meklēšana. Tas ir karš, ok, karš nosacīti, bet attiecībās tas izpaužas kā savas taisnības pierādīšana, dominēšana pār otru vai pakļaušanās otra iegribām. Tas nav kompromiss, tās ir neveselīgas attiecības.
.
Veselīgās attiecībās nesaskaņu, viedokļu dažādības un vēlmju atšķirības gadījumos meklē trešo variantu jeb problēmas risinājumu - tas, lūk, arī ir tas kompromiss.
07.08.2018 13:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man kompromis nozīmē, ka no 3 reizēm 1 es piekāpšos. :))
Es esmu no tām ,kurām vajag ,lai viss notiek pēc viņu scenārija vai man nevajag neko. Apkārtējie to sauc par jaunības maksimālismu , es par raksturu :)))
Tā arī dzīvojam , ar meitas pieaugšanu palieku piekāpīgāka, jo redzu viņā savas īpašības un zinu cik salda ir uzvaras garša
07.08.2018 13:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es priecātos, ja mans draugs izplānotu mums brīvdienas, parasti to ir jādomā man... jūsu gadījumā nevar sarunāt, ka vienu nedēļu plāno viņš un otru tu?
Pārāk stipra sieviete var pataisīt vīrieti par lupatu, un tad atkal nebūs labi.
07.08.2018 14:42 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Ir cilvēki mieramikas, kuri spēj paciest otra vēlmi dominēt un noteikt toni un tā arī dzīvo, bet, ja otram arī gribas dominēt, tad viņā krāsies neapmierinātība, nepatika un ja laicīgi tam neatradīsiet risinājumu, tad otrs cilvēks vienkārši kādā brīdī no tā nogurs un pateiks, ka viņam to nevajag. Un attiecības izbeigs, jo neviens nevēlas dzīvot mūžīgā karalaukā, kur viņam nekad nav taisnība un viņa vēlmes netiek ņemtas vērā.
Ja Tev ir tik nenormāli grūti piekāpties, tad tajā brīdī padomā, kas Tev ir svarīgāks - Tava uzvara vai otrs cilvēks?
Un varbūt iemācīsies pa reizītei paiet arī partnerim solīti pretī.
07.08.2018 14:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ārāk stipra sieviete var pataisīt vīrieti par lupatu, un tad atkal nebūs labi.
+++
betka lasam ir tadas kam patik ja vecis ir lupata. Pati karot un mil uzvaret taja kara..;-)
07.08.2018 14:45 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Donata, es tāāāāāā priecātos, ja man būtu iespēja izplānot katras brīvdienas! Manējam vienmēr brīvdienās ir jāstrādā un neko nav iespējams ieplānot. Un tas ir daudzreiz besīgāk.:-D
Bet te nu tā sieviešu daba, ka nekad nav labi. :-D
07.08.2018 14:48 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Mūsu attiecībās neviens nedominē. Mums ir patstāvīgs kompromiss, jo vienmēr izrunājam visus argumentus par un pret. Tāpēc arī mums ir ļoti ļoti man strīdu un pārpratumu. Kompromiss nav, tad, kad tu vēlies dominēt (vienalga kāds horoskops), pieaugušiem cilvēkiem jāmāk runāt un vienoties, ja tas galīgi nesanāk, varbūt jūs vnk nederat viens otram... :-/
07.08.2018 14:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits