Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pāris nepareizi,dusmās teikti vārdi izraisīja milzīgas sirds sāpes.

 
Reitings 31
Reģ: 03.08.2018
Sveikiņi.
Vai esat kādreiz savas muļķības dēļ zaudējušas kādu sev tik ļoti dārgu cilvēku? :-(Tad iespējams jūs zināt, kā jūtos es.
Pirms gada es saņēmu vēstuli no kāda puiša, kurš izrādījās mans brālēns.
Es visu bērnību vēlējos brāli vai brālēnu manā vecumā, tad "dabūju" viņu.
Mūsu attiecības bija brīnišķīgas, daudz laika pavadījām kopā, kopīgas intereses mums ir ļoti daudz, arī kopīgu draugu netrūkst. Viss tik tiešām bija jauki. (l)
Līdz vienai dienai, kad starp mums sākās pamatīgs strīds. Īsti nevēlos stāstīt strīda iemeslu, bet strīds bija tiešām pamatīgs un es dusmās pateicu ko pavisam nejauku, kas viņu pamatīgi aizskāra.
Ir pagājis nedaudz vairāk par mēnesi, esmu mēģinājusi ar atvainošanos- nekā.
Tas mani burtiski ir salauzis. Es tiešām nožēloju teikto.
Abi esam pieauguši cilvēki.
Man viņš pietrūkst un es darītu daudz, lai pagrieztu laiku atpakaļ un mainītu situāciju.
Kā domājat jūs, kā man rīkoties?
Palaist ?
Varbūt vajadzīgs laiks?
Vai arī vienkārši tā tam bija jānotiek un atliek ar to tikai samierināties?
06.08.2018 20:27 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Uzrakstītu viņam vēstuli kurā visu izskaidrotu un atvainotos kārtīgi, varbūt paliktu žēl. Labāk ar roku rakstīt nevis internetā. Ja arī tad viņš nepiedot, tad laikam nav vērts, ja pats nākotnē gribēs tad salīgs ar tevi
06.08.2018 20:34 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ir būts pretējā situācijā, vārdi, kas aizvainoja tika teikti man. Nē, tur nekas nav maināms. Labākais, ko šis cilvēks var darīt, ir nekad vairs nesazināties ar mani. Nav runa par to, ka nevaru piedot, bet gan par to, ka tiek atsaukti atmiņā teiktie vārdi un tas notikums.
06.08.2018 20:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kas bija tas briesmīgi nejaukais, ko savam brālēnam pateici, par ko viņš tik ļoti apvainojās, ka ar nevēlas ar Tevi vairs nekādu kontaktu, kaut pirms tam jūsu attiecības bija teju ideālas?
06.08.2018 20:46 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Uzraksti atvainošanās tekstu un nogaidi vai vispirms nogaidi un tad raksti. Nogaidīšanas laiks atkarīgs no situācijas. Tad arī redzēsi, kāda ir viņa attieksme pret Tavu atvainošanos un izlemsi, vai mēģināt vel, vai tomēr atstāt tā - nekā.
06.08.2018 21:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nezinu... Cilvēki protams ir dažādi, bet “pateikt kaut ko sliktu” nav kādu nogalināt. Pat, ja vārdi ir radījuši lielas sāpes, tomēr uzskatu, ka cilvēkiem būtu jāspēj kas tāds piedot, ja otrs tiešām nožēlo. Nevajag sodīt kādu ar mūžīgu atstumšanu par vienu šādu kļūdu (sevišķi radiniekus). Ir jāmāk piedot cilvēkiem. Tas jau pašiem nāks tikai par labu.
—-
Par autores situāciju - neko citu jau nevar darīt kā vien meklēt iespējas atklāti izrunāties un pienācīgi atvainoties. Ja otrs tomēr nepiedod, tad tā jau ir viņa problēma un viņa slogs, kurš pašu mocīs... Ar varu mīļš nekļūsi...
06.08.2018 22:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Interesanti kas ir jàpasaka, lai šità sabeigtu attiecības (parastas radinieku attiecības) divi pieauguši cilvēki???
07.08.2018 00:25 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
var jau pateikt kaut ko izteikti riebīgu, iebakstīt tieši tur, kur sāp visvairāk, īpaši, ja tas saistīts ar puiša ģimeni, tuviniekiem, personīgajām neveiksmēm.
dreamkeeper, ieteiktu dot nedaudz laika, nogaidīt un atvainoties vēlreiz.
07.08.2018 11:24 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.06.2018
Piekrītu meitenēm, kas iesaka nogaidīt un mēģināt vēlreiz atvainoties no visas sirds. Ja tas nepalīdzēs, tad vajag likt viņu mierā, galu galā, ja nemāki kontrolēt savus vārdus, tad cilvēkam ir visas tiesības izbeigt attiecības.
07.08.2018 11:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu kada ir situacija un cik traki aizvainoji, ja viss bija labi un zini ka spejat vel but draugi, pagaidi un ik pa laikam centies atjaunot kontaktu. Iespejams vins nav no tiem, kurs uzreiz var ta piedot, bet vajag pardomu un samierinasanas laiku.
Man no vira puses radiniece nu looooti aizvainoja, pat pazemoja, lai gan es stridu centos nogludinat, neteicu neko aizvainojosu, mani nolidzinaja lidz ar zemi, izvilka briesmigako un riebigako un sita zem jostas vietas, jau vairaki menesi ka pagajusi, es nespeju aizmirst, man ir pretigi, neviens mani nav ta aizskaris. Man gan necensas atvainoties! Bet ja censtos, ne es nepiedotu, noteikti ne. Launumu kas veltits jau neizmainit... es nekad vairs neatjaunotu kontaktu.
07.08.2018 13:24 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.08.2018
var jau pateikt kaut ko izteikti riebīgu, iebakstīt tieši tur, kur sāp visvairāk, īpaši, ja tas saistīts ar puiša ģimeni, tuviniekiem, personīgajām neveiksmēm.

Mana kļūda bija tā iebakstīšana kur kur sāp visvairāk saistībā ar mūsu ģimeni, precīzāk manu onkuli- viņa tēvu.
07.08.2018 15:13 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.08.2018
Ir būts pretējā situācijā, vārdi, kas aizvainoja tika teikti man. Nē, tur nekas nav maināms. Labākais, ko šis cilvēks var darīt, ir nekad vairs nesazināties ar mani. Nav runa par to, ka nevaru piedot, bet gan par to, ka tiek atsaukti atmiņā teiktie vārdi un tas notikums.

Sāpīgi lasīt. :( Bet saprotu.
Pieņemu to, ka viņš ir tiešām aizvainots, ja būtu mainītās lomās, es noteikti justos ļoti briesmīgi un piedot nevarētu.
07.08.2018 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits