Bosa dumjākais teikums

 
Reitings 20
Reģ: 06.11.2017
Sveiki! Gribēju padalīties ar sarunu, kas notika starp mani un manu priekšņieku ... Tajā brīdī gribējas ar galvu ieskriet sienā...
Īsumā: Es nepelnu daudz šajā jaunajā darba vietā, bet zinu, ka mans darbs ir vērtīgāks par to cik man maksā. Tādēļ devos pie priekšnieka un izliku kārtis uz galda. Ne jau burtiski. Parsīju algas pielukumu, jo mēneša alga ir nedaudz par īsu, bet uz citu firmu negribas iet, jo patīk te pat un man ir super kolēģi... vēlējos uzzināt vai ir kāda iespēja kaut ko sarunāt.
Nu jā, šis man minimāli, bet pieliek. Vārds pa vārdam, šis man prasa vai esmu bijusi vienā restorānā (kura nosaukumu es neatceros). Es papurināju galvu. Šis man stāsta, ka esot bijis pirms nedēļas un tur esot vissuperīgākā virtuve. Labākā vieta kur esot bijis ... un skats pa logu, pirmās klases. "Tev uz turieni noteikti jāaiziet ar vīru!" viņš man saka, kamēr kārtoju somā piezīmju bloku un pildspalvu (jā, esmu vienmēr sagatavojusies haha).. "Jūs noteikti atstāsiet dažus simtus, bet tas ir to vērts!" ... es gandrīz no kājām nokritu. Vai viņš joko? Vai viņš zinot manu algu domā, ka es tā vienkārši iešu un "atstāšu dažus simtus" par maltīti? .... Es no šoka neko neteicu, tikai pasmaidīju, pateicu "paldies" un aizvēru ofisa durvis aiz sevis.
Es vēl tagad domāju vai viņš vispār aizdomājās kam iesaka iet uz to restorānu... Vai arī tas ir normāli? Uzspļaut uz īri un degvielu - iešu paēst un atstāt savu mēneša algu restorānā.
No sākuma par to smējos... tagad žēl sevis palika... njā... es laikam nekad nevarēšu dzīvot tā kā dzīvo Bosi. Ehh...
02.08.2018 23:55 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.06.2018
Neredzu neko šausmīgu bosa teiktajā. Ja viņš ieteiktu tev aiziet vienai, tad tā varētu būt ņirgāšanās, bet, ja runa ir par ģimenes kopējo budžetu, tad viņš var tikai minēt, cik liels tas ir. Manuprāt, pārāk asa reakcija. Cilvēks ieteica to, kas viņām likās foršs, to var pieņemt vai nepieņemt, bet kāpēc jādusmojas? :-)
03.08.2018 12:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
"Jūs noteikti atstāsiet dažus simtus, bet tas ir to vērts!"

Teiktu - tad jau varu drīzumā gaidīt algas pielikumu, vai ne? :)
03.08.2018 12:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Domāju, ka viņš vispār nedomāju ne par tavu algas lielumu, neko citu - vienkārši runāja, dalījās un viss. Tu to uztvēri, jo tev tas ir naudas jautājums, kas sāp jau sen. Ej tad meklē citu darbu, ja visur jāmeklē ņirgāšanās zemteksti.
03.08.2018 12:38 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Teiktu - tad jau varu drīzumā gaidīt algas pielikumu, vai ne?

Tieši tā!!! Bosam būtu jābūt cilvēkam, kurš domā, ko runā un ko ar ko runā. Par restorāniem var pļāpāt ar "sava līmeņa" cilvēkiem, nevis darbinieku, kurš priecīgs, ka izspiedis 70€ pielikumu (t)
03.08.2018 13:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Man liekas, tas bija jautājums lai uzzinātu, vai tev ir vīrs, vai esi brīva.... vismaz tā izklausās, ja būtu pateikusi, ka vīra nav, visdrīzāk uzaicinātu uz restorānu
03.08.2018 14:28 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Es domāju, ka tas vienkārši bija smalks veids kā pazemot otru.

++
viņš skaidri saprata, ko pateica.
03.08.2018 14:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Īstenībā jā, pasauca vienu pašu un vēl par vīru randomā minēt kaut ko. :D
03.08.2018 14:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Gribeja būt draudzīgs, parunāties, iepatikties, nu nesanāca. Gadās. :D
03.08.2018 14:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
liek aizdomāties vai ar viņu kaut kas nav kārtībā vai tevi ...?

Ar tevi nav. :D Īpaši par secinājumiem par sevi beigās.
03.08.2018 14:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tieši tā!!! Bosam būtu jābūt cilvēkam, kurš domā, ko runā un ko ar ko runā. Par restorāniem var pļāpāt ar "sava līmeņa" cilvēkiem, nevis darbinieku, kurš priecīgs, ka izspiedis 70€ pielikumu +
pienemu ka boss ir zema limena ,envis oapsnieks un jauns un stulbs.
Ja te dazai liekas ka tas bezmaz aicinajum suz randinu un noskairot vai ir virs un vai ietu, piedoiet tas bezmaz ka prostutitai piedavajums. Ja saka cik izmaksa restorans un zinot cik sieviete sanem. Pretigi.
Restorans ir Vincents? Citu Riga nevaru uz sitiena tadu iedomaties..ar ediena cenam simtos ( ja nerekina alko)
03.08.2018 14:49 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Rīdziniece, gribēja paspīdēt, ka vedīs uz krutu vietu! Mūsdienās daudzi vīrieši nemāk smuki un galanti uzaicināt uz randiņu! Te man liekas, cita doma pat nevar apakšā būt, jo nu- kādā sakarā sākt runāt par restorānu? Ja ne aicināt? Bet pirms tam jau jāuzzin vai brīva. Tā kà brīvības faktu neapstiprināja- nācās izgrozīties ar dārdzību un skatiem- lai sarunu pabeigtu
03.08.2018 15:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta paspidet var pamatskola, pieaugusie zin Riags viamz viertas un cenas. Atliek tikai pateikt nosaukumu, ja saaka cenas tatad perk prostituu . Labos restoranosja atnaks paritis, sievietei dod edien karti bez cenam. Vispar tads teksts daudzviet pasaule tiktu uzskatit par zema limena urlu izgajienu.
03.08.2018 15:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tikai nevajag naivi iedomaties ka gribeja noskadrot vai aiznemta, to atpat var izdarit leti neblamejoties. Uzzinaja tikai cenu, vai leta un dod, vai atteiks. Nu vel varbut ka prosta stulbs, un panirgajas varbutpat pats neapzinas.
03.08.2018 15:23 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Te man liekas, cita doma pat nevar apakšā būt, jo nu- kādā sakarā sākt runāt par restorānu? Ja ne aicināt? Bet pirms tam jau jāuzzin vai brīva. Tā kà brīvības faktu neapstiprināja- nācās izgrozīties ar dārdzību un skatiem- lai sarunu pabeigtu

Viņš noteikti jau bija ieplānojis, ka viņa nāks prasīt pielikumu, un tieši tajā dienā gribēja noskaidrot, vai viņa nav brīva sieviete, u.t.t. :D :D
___
Un sākumā taču boss tikai pajautāja, vai viņa tur bijusi, nevis, vai ar vīru tur ir bijusi (kas varētu tikt viņam saprast - aizņemta, vai nē). Pat pēc atbildes, ka nav bijusi, viņš negrasījās viņu aicināt.
___
Nesaprotu, kāpēc uzreiz jāmeklē slēptie mērķi, nodomi un kas tik vēl nē. Vai tiešām katra no jums pārdomā katru vārdu un teikumu, ko sakāt, un nekad neizmetat kaut ko tikai runāšanas pēc? Galu galā, vīrieši ir daudz vienkāršākas būtnes, un ļoti iespējams, ka nekādi nodomi zem tā visa neslēpās ;)
03.08.2018 15:34 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Laikam katrs redz tikai to, ko grib redzēt. Un aizķer tas, kas pašam ir sasāpējis.
03.08.2018 15:38 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Nesaprotu arī to, kāpēc viss uzreiz jāuztver ar negatīvismu. Var taču domāt citādāk - boss savus darbiniekus neuztver kā zemāka līmeņa cilvēkus, bet drīzāk, kā savējos.
Viss ir atkarīgs no tā, kā to pats uztversi.
03.08.2018 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
Varbūt mazliet neapdomīgi no bosa puses, bet man liktos augstprātīgāk automātiski pieņemt, ka, zinot konkrēta cilvēka algu, šis cilvēks noteikti nav un nevar būt ieinteresēts restorānos vai citās izklaidēs, kas ir salīdzinoši dārgas.

Tieši tā! Apvainoties varētu tad, ja boss teiktu, piemēram, ka bijis tādā un tādā restorānā, bet nu tu jau noteikti tādas vietas neapmeklē, tev tas par dārgu. Lūk, tas gan būtu iedomīgi, es vismaz apvainotos. Bet ne jau nu autores aprakstītajā gadījumā, to es drīzāk uztvertu kā komplimentu.
03.08.2018 16:07 |
 
Reitings 34
Reģ: 28.11.2014
Uzskatu, ka nekas tur tāds nav un nevajag uzreiz dramatizēt. Nevienam bosam neinteresēs, cik Tev jāmaksā par īri vai degvielu. Vienkārši padalījās ar iespaidiem un ieteica restorānu.
Labos restorānos tiešām summas ir lielas (divām personām) un nedomāju, ka pārspīlēti, jo iekļaujas gan attiecīga apkalpošana, gan skats un, protams, ēdiens.
03.08.2018 16:11 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Vispār jau boss visdrīzāk par to restorānu ieminējās, jo lielākoties taču ir pieņemts iet un nosvinēt algas pielikumu. Nu un tas restorāns vienkārši bija pirmais, kas ienāca prātā. Diez vai tev alga ir 200 eur mēnesī, pieņemu, ka vairāk, tāpēc nesaskatu nekādu ņirgāšanos, slēptus zemtekstus utt.
03.08.2018 16:27 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jaestades +++
Ja algu pielika par apmēram 100eur, tad taču loģiski, ka daudzi to nosvinētu. Viņš ieteica, kur viņam paticis- jūsu ģimene tiek pie papildus naudas- kāpēc pirmo papildus algu neiztērēt priekam?
Otra lieta- daudzām Rīgas sievietēm ir mode ēst Roltonus, bet nēsāt brendus- īstus vai viltotus, ne par to. Varbūt tu izskaties tā, ka alga viņa uzņēmumā ir tikai kabatas nauda izklaidēm.
03.08.2018 16:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits