Kā iepatikties?

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Nu jau mazliet vairāk kā pusgadu esmu piereģistrējusies iepazīšanās portālā. Panākumi pagaidām diemžēl nekādi. Ja man puisis patīk, tad es viņam nepatīku, savukārt, ja kādam iepatīkos es, tad man viņš nepatīk.
Pēc dabas neesmu uzbāzīga, pakaļ nevienam netaisos skriet (man tas liekas pazemojoši). Pēc izskata esmu vidēji simpātiska, slaida un ne īpaši runīga un ne īpaši enerģiska. Esmu klausītājas tips.
Vai variet padalīties, tās kurām vīrieši līp klāt, kādā veidā Jūs iepatīkaties vīriešiem?
28.07.2018 22:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ir retas sievietes, kurām piemīt šarms arī vecumdienās, bet tādu nav tomēr tik daudz. Skaistums pabālē un vīriešiem tomēr velk uz tām auglīgajām meitenēm zem 30gadiem vai sliktākajā gadījumā līdz 35.

Un atkal. Tikai izskats. Ja viss tikai pret to atduras, tad par vīriešiem var teikt to pašu. Bet tā taču nav. Paskaties, kuri cilvēki tiešām ļoti bauda pretējā dzimuma uzmanību. Vai tiešām tie skaistākie? Vai varbūt tomēr tie, kam piemīt humora izjūta, inteliģence, varbūt piedzīvojumu gars, radoša domāšana? Šīs īpašības uz vecumu nemazinās, bet tieši pretēji - pilnveidojas. Tāpēc tas viss par derīguma termiņu ir primitīvs spriedums, ja sievieti uzlūko tikai kā ķermeni. Un tas jau liecina par garā vāju personību, kas savukārt pats ir absolūti garlaicīgs tips.
30.07.2018 09:27 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Iesaku uzlikt kādu ļoti labu bildi - tas palīdzēs. Lai kā to negribētos atzīt, iepazīstoties internetā, lielu lomu tomēr nospēlē ievietotā bilde. Neizcel tajā nepilnības! Piemēram, man ir ļoti mazas krūtis, tādēļ vienmēr ievietoju bildes, kur tās neredzējās vai arī no tāda rakursa, kurā neizskatījās tik mazas. Atrodi pareizās ēnas un apgaismojumu. Parādies no labākās puses.:-)
Vai nu nav lemts Tev atrast internetā savu īsto, vai nu pagaidi vēl - ne vienmēr tas izdodas tik ātri.;-)
30.07.2018 09:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Piemēram, man ir ļoti mazas krūtis, tādēļ vienmēr ievietoju bildes, kur tās neredzējās vai arī no tāda rakursa, kurā neizskatījās tik mazas.

Tas nav pareizi. Ir jārāda sevi, kāda esi. Tad arī atsauksies tādi, kam mazas krūtis patīk, nevis tādi, kam ar to problēmas.
30.07.2018 09:39 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Ir jārāda sevi, kāda esi.

Varbūt, bet es šo izdarīju randiņā. Uzliku ikdienas grimu, un nekādus push-up. :-D
30.07.2018 09:51 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Nerea
Paskaties, kuri cilvēki tiešām ļoti bauda pretējā dzimuma uzmanību

Tie kuri māk būt ļoti netieši, kur nevajag, bet šeit ir forums. Un es esmu realtīvi jauns tādēļ man omes tiešām nešķiet labākais materiāls, lai radītu pēcnācējus. Arī vecs ķermenis un gaumes sajūta ir galīgi garām.
Vai nu nav lemts Tev atrast internetā savu īsto, vai nu pagaidi vēl - ne vienmēr tas izdodas tik ātri.

protams arī bildes un jo īpašī pirmā bilde ir svarīga, tādēļ to ieteicams pamainīt, jo brīžiem ir tā, ka cilvēki jau zin, kas Tu esi un vairāk jau neskatīsies un nemaz nedomās par iespējamību ko bīdīt. Tāpat jāpadomā kas tas ir par iepazīšanās portālu. LV ir daudzi tādi nīkulīgi, bet populārākie ir Tinder un Badoo.
Piemēram, man ir ļoti mazas krūtis, tādēļ vienmēr ievietoju bildes, kur tās neredzējās vai arī no tāda rakursa, kurā neizskatījās tik mazas.

Krūtis, pārsvarā, nav izšķirošais faktors.
30.07.2018 11:19 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Krūtis, pārsvarā, nav izšķirošais faktors.

DIBENS gan !!! :-D
30.07.2018 11:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ir divu veidu vīriešu - krūšu un dibenu mīļotāji. Tie tad arī pievērš uzmanību attiecīgajai ķermeņa daļai.
30.07.2018 11:42 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ne ļoti, bet tomēr tā ir tā vieta uz kuru var nemanot paskatīties un secināt kas tas par sievišķi un cik cieša vagīna varētu būt. Šauri gurni cieša un plati drīzāk jau ne, tur meitenei būs vieglāk iznēsāt un dzemdēt. ;-)
30.07.2018 11:43 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Ar vīru iepazinos internetā, bildes man nebija. Pirms vīra nesūdzējos par uzmanības trūkumu arī bez bildes (tas domāts atbildei tiem, kas stāsta par bildes svarīgumu iepazīšanās portālā). Esmu tālu no vidēji glītas, varu droši saukt sevi par neglītu, arī tas nav traucējis (te tiek pārāk daudz spriests par to, kas ir/nav skaists, taču ticu, ka pat 10% nav izlasījuši pētījumus par to, kas mums liekas glīts). Man nav ļoti interesanta personība, lielas krūtis vai viegla uzvedība, bet tas nekad nav traucējis. Varbūt Tavs profils ir garlaicīgs vai pati ļoti pasīva komunikācijā? Varbūt pati neesi par sevi droša un to apkārtējie jūt? Vai arī esi izmisusi pēc vīrieša, kas viņus atbaida. Vismaz man randiņu laikos ļoti teica, ka atnāk ideālā meitene, bet uzreiz sāk runāt par bērniem pirmajā randiņā, nesaprotot, kāpēc vīrietis aizmūk prom. Vēlies pamēģināt improvizētu saraksti? Kuram no 3 Tu atbildētu? Un ko Tu rakstītu? /Šis uzdevums ir tēmas autorei, pārējos, lūdzu, nekomentēt izvēli, jo mēs vēlamies palīdzēt viņai+saprast situāciju, ne paspīdēt ar savu prātu, vai ne?/
- Sveika mazā! Esmu Raivo, 32, IT projektu vadītājs, brīvs, tiekamies šovakar?
- Čau! Rihards, 34, no Rīgas, darbojos mārketingā. Rakstu, jo iepatikās Tavs profils un šķita, ka mums varētu būt daudz kopīga. Man patīk literatūra, P.Koelju, H.Saramago un Roberts M.Pīrsigs. Daudz ceļoju, kāpju kalnos (tieši plānojam ar draugiem augustā uzkāpt ar teltīm Dānijas augstākajā kalnā), SUP'oju. Varbūt pastāstīsi ko vairāk par sevi?
-Sveika! Jānis, 37, Rīga, gribi satikties?
30.07.2018 11:46 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Pēc dabas neesmu uzbāzīga, pakaļ nevienam netaisos skriet (man tas liekas pazemojoši). Pēc izskata esmu vidēji simpātiska, slaida un ne īpaši runīga un ne īpaši enerģiska. Esmu klausītājas tips.

Varbūt Tu esi garlaicīga? :-/
Vismaz man būtu neinteresanti ar cilvēku, kurš ir garlaicīgs un galīgi neaizrauj, un viņš varētu būt kaut Apollons.
30.07.2018 11:52 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ir divu veidu vīriešu - krūšu un dibenu mīļotāji. Tie tad arī pievērš uzmanību attiecīgajai ķermeņa daļai.

Gluži vienkārši nevajag izcelt to, kas nav, bet gan to, kas ir. Skaists krūšu pāris var novērst uzmanību no visa pārējā, ja ir labi akcentēts ar stingru krūšturi, bet ja nav, tad koncentrējamies uz acīm un kopējo auguma slaidumu.
Un ja nav abu, tad ar svārkiem taču var radīt iespaidu, ka dibens tomēr ir un ir slaidas kājas. :-P
30.07.2018 12:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
ellle Tu te kā tāda/s sieviešu stila eksperte/s runā. :D :D
Draudzīgie ieteikumi meitenēm :D Aww.. :D
30.07.2018 12:16 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.07.2017
Man šķiet,ka vīriešiem patīk pašpārliecinātas sievietes, un lielākoties tādas ir tās izskatīgās. Jo tās,kas nav izskatīgas ir ar kompleksiem,nesmaida,jo domā,ka zobi šķībi,nevelk kleitas,jo domā,ka figūra nav laba utt. Bet patiesībā jau nav tik traki, pazīstu meiteni ,kura varbūt nav tik izskatīga,bet viņa ir ļoti pašpārliecināta un vīriešu uzmanība viņai netrūkst.
Par tēmu varu ieteikt noskatīties filmu “I feel pretty” :-)
30.07.2018 12:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Es ar savu puisi iepazinos augstskolas sporta nodarbībās (baseins). Iepatikos gudrības dēļ.
30.07.2018 13:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Elle, nestāsti bērnam muļķības par to, kāda liekuma mēri liecina par spēju dzemdēt, veseliem bērniem tālāk utt.
30.07.2018 14:38 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Kārtējie cosmo vīriešu-bezdarbnieku domu lidojumi.
Lai 28 gados būtu jādomā par plastisko operāciju, ir jābūt bijušam īpaši sliktam dzīvesveidam un sliktai ģenētikai. Varu iedomāties, ka to varētu panākt ar alkoholu lielos daudzumos, smēķēšanu, neveselīgu pārtiku, sauli un solāriju. Šādā vecumā izskatīties slikti un izskatīties ''novecojušai'' NAV norma.
30.07.2018 18:27 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jā... Šeit vai nu kāds nav redzējis 28 gadus vecu sievieti, vai arī ir vidusskolnieks un tāpēc visas sievietes virs 20 izskatās pēc tantēm :-D:-D:-D
30.07.2018 19:08 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Man šķiet,ka vīriešiem patīk pašpārliecinātas sievietes, un lielākoties tādas ir tās izskatīgās

Vīriešiem patīk, ja sieviete spēj reaģēt uz notikumiem, tāta ir dzīvelīga, bet pašpārliecinātība ir vairāk vīrišķa īpašība. Tā liecina par augstāku testosterona līmeni un spēku.
Kārtējie cosmo vīriešu-bezdarbnieku domu lidojumi.
Lai 28 gados būtu jādomā par plastisko operāciju, ir jābūt bijušam īpaši sliktam dzīvesveidam un sliktai ģenētikai. Varu iedomāties, ka to varētu panākt ar alkoholu lielos daudzumos, smēķēšanu, neveselīgu pārtiku, sauli un solāriju.

Man ir atvaļinājums. Takā pats labākais laiks tādai lietai, ne? 8-)
Bet kas attiecas uz plastiskajām operācijām ir tā, ka krūtis jau sašļūk visai ātri un tur varbūt tas varētu noderēt.
Man nepatīk , ka šejienes feministes iedrošina meitenes, ka ir labi būt bez puiša un ka tas ir nekas, ka ir 30+ gadi, bet Tev vēl nav bērnu un nav pat nopietnu attiecību. Tas viss galīgi nav labi! Pietiek izvēlēties. Vīrieši var iepatikties daudz un dažādi, vajag tik tikties un komunicēt. Cimperlēties varēja līdz 25 gadu vecumam, tagad jau iespējas samazinās un logs pamazām aizveras.
30.07.2018 19:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ellle, dārgumiņ, ja Tev patīk sieviete, kas nav izvēlīga - turklāt ar ļoti labu reakcijas ārtumu un ārkārtīgi dzīvelīga (l) - un kura būs gatava uz visu, ko tik Tu gribēsi, un viņai vēl piedevām piemīt lieliskas spējas lasīt puišu domas, tad zinu vienu tādu -
saucas Maša Kulačkova. :D
.
Dzīvosi kopā ar viņu ilgi un laimīgi ļoti nopietnās attiecībās līdz nāve jūs šķirs - vai nu mēs tās glupās feministes varam iebilst pret kaut ko tik skaistu un mūžīgu. Lai dievs jūsu savienību svētī! Āmen. :-P
30.07.2018 19:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Cimperlēties var arī 85 gadu vecumā. Tas otrs cilvēks vai nu patīk vai nepatīk. Jā, dažreiz cilvēks var iepatikties ar laiku - ja šis kāds jau tā ir paziņu lokā, nav problēmu tikties un komunicēt. Ja, savukārt, tas ir variants ar randiņošanu, tad iešana uz 5., 6. un divdesmit sesto randiņu ar cilvēku, kurš līdz galam nepatīk, ir tā nabaga cilvēka čakarēšana un veltu cerību došana.
30.07.2018 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits