Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iepatikties?

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Nu jau mazliet vairāk kā pusgadu esmu piereģistrējusies iepazīšanās portālā. Panākumi pagaidām diemžēl nekādi. Ja man puisis patīk, tad es viņam nepatīku, savukārt, ja kādam iepatīkos es, tad man viņš nepatīk.
Pēc dabas neesmu uzbāzīga, pakaļ nevienam netaisos skriet (man tas liekas pazemojoši). Pēc izskata esmu vidēji simpātiska, slaida un ne īpaši runīga un ne īpaši enerģiska. Esmu klausītājas tips.
Vai variet padalīties, tās kurām vīrieši līp klāt, kādā veidā Jūs iepatīkaties vīriešiem?
28.07.2018 22:42 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pēc izskata esmu vidēji simpātiska

Vai variet padalīties, tās kurām vīrieši līp klāt, kādā veidā Jūs iepatīkaties vīriešiem?

Atbilde ir vienkārša, vīrieši līp klāt tām, kuras nav vidēji simpātiskas. 8-)
28.07.2018 22:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Nekad pie tā nepiedomāju, bet tā, ka pusgads iepazīšanās portālā un nekā - tā nu gan nav gadījies.
vīrieši līp klāt tām, kuras nav vidēji simpātiskas

xanax, beidz, es esmu vidēji simpātiska un līp, oij, kā līp.
28.07.2018 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Xanax, izskats ne vienmēr ir iemesls, kāpēc sieviete iepatīkas vīrietim. Manas paziņas arī ir vidēji simpātiskas un ar vīriešiem problēmu nav.
28.07.2018 23:06 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Nevajag aizrauties ar tēlošanu, masku likšanu - to ļoti labi var just, līdz ar to tas tikai vairāk atbaida.
Varbūt tu esi pārāk skeptiski noskaņota un pārāk piekasies pie vīriešu trūkumiem?
Manuprāt, nevar mākslīgi likt kādam iepatikties, ja tava būtība piesaistīs, tad viss notiks, bet ja ne, tad priekš kam tev vajadzīgs vīrietis, kura priekšā tev kaut kas jātēlo?
Nesteidzini notikumus, gan ar laiku viss notiks. Izmēģini arī citus iepazīšanās veidus, ne iepazīšanās portālus. Varbūt vaina ir tieši iepazīšanās veidā ne tevī. :-)
28.07.2018 23:08 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Izmēģini arī citus iepazīšanās veidus, ne iepazīšanās portālus. Varbūt vaina ir tieši iepazīšanās veidā ne tevī.

Jā, varbūt labāk mēģināt bibliotēkā vai sabiedriskā transporta pieturā. 8-)
28.07.2018 23:10 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nekad pie tā nepiedomāju, bet tā, ka pusgads iepazīšanās portālā un nekā - tā nu gan nav gadījies.

Tā mēdz būt, bet pārsvarā vīriešiem.
xanax, beidz, es esmu vidēji simpātiska un līp, oij, kā līp.

Aga, skaidrs, laikam arī man vajadzētu nostāties rindā pie Scandinavian.
Xanax, izskats ne vienmēr ir iemesls, kāpēc sieviete iepatīkas vīrietim.


Nopienti? Man gan ar sievietes dzīļo iekšējo pasauli būtu par maz un domāju ka ne tikai man.
.
Un vispār ko Tavā izpratnē nozīmē viedēji simpātiska(iemet kādu bildi)?
28.07.2018 23:15 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Un vispār ko Tavā izpratnē nozīmē viedēji simpātiska(iemet kādu bildi)?

Es pamēģināšu.
28.07.2018 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
TimeToDream! Ar tēlošanu neaizraujos, arī vīrieša trūkumiem nepiekasos (vīrieša klātbūtnē nekad). Tāpat arī neeju uz randiņiem nenormāi sapucējusies (cm grimma, augstpapēdenes, īsi, svārki, dekoltē utml.), lai neaizbaidītu vīriešus.
28.07.2018 23:23 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Scandinavian es teiktu "so so".
28.07.2018 23:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Tāpat arī neeju uz randiņiem nenormāi sapucējusies (cm grimma, augstpapēdenes, īsi, svārki, dekoltē utml.), lai neaizbaidītu vīriešus.

Kāpēc tā būtu aizbaidīšana? Nu labi, cm grimma nevajag un krūtis ārā karināt arī nē, bet tā.. ir taču dažādi noskaņojumi.
28.07.2018 23:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
xanax, nu ja - vidēji!
28.07.2018 23:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Apdomā , ko Tu stāsti randiņos. Jāizvairās no tēmām par bijušajiem, nevajag pirmajā randiņā stāstīt par savām negatīvajām īpašībām, gausties par, kaut kādām dzīves problēmām, kā arī ,ja gribi nopietnas attiecības, tad nevajag prasīt par to vai vīrietis vēlas kāzas, bērnus vai tml. Pat ja vēlas kādreiz nākotnē, tad , tāpatās tas var aizbiedēt. Ja neko no tā nestāsti, neprasi, tad ir ok.
Ja neesi ļoti runīga, tad ,tomēr vajag saņemties un runāt randiņā. Klusējošas pelītes patiešām neizvēlēsies. Vajag par sevi pastāstīt, izrādīt interesi un uzprasīt vīrietis kādus jautājumus.
28.07.2018 23:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nez, man liekas, ka tādam klausītāja tipam iepazīšanās portāli ne vienmēr ir īstā vieta, kur atrast savu otro pusīti. Protams, zinu, zinu, ka ir izņēmumi, zinu, ka ka arī iepazīšanās portālā var atrast savu īsto cilvēku, taču ir cilvēku tipi, kuriem iepazīt kādu sev tikpat līdzīgu indivīdu iepazīšanās portālā, var būt grūtāk kā cita tipa cilvēkiem. Ja cilvēks ir aktīvs, runātīgs, enerģisks un atvērts, iespējamība iepazīt vairāk cilvēku ir lielāka kā personai, kura maz runā, neiesaistās sarunās un, iespējams, pat negribot par sevi rada neieinteresētas, garlaicīgas personas iespaidu. Manuprāt, lielāka iespēja atrast sev līdzīgus cilvēkus, tai skaitā vīriešus, ir dažādās domubiedru grupās vai forumos, kuros +/- apgrozās līdzīgi domājoši cilvēki. Pati esmu klausītāja tips un tieši caur dažādām grupām esmu iepazinusi sev līdzīgi domājošus cilvēkus. Jā, arī vīriešus. Iepazīšanās portāli ar visiem "cau ka iet", perversuļiem un vienas nakts sakaru piedāvātājiem nav priekš manis, jo nav ne vēlme, ne pacietība starp tiem visiem mēģināt atrast to vienu vienīgo ar kuru sakritīs kaut daļa interešu.
28.07.2018 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Sniegpulkstenīte! Es randiņos nekad nesūdzos par problēmām, nestāstu par iepriekšējām attiecībām un nejautāju par bērniem, kāzām utml. lietām. Līdz ar to liela daļa sarunas randiņa laikā ievirzās darba tēmā, hobijos utml.
28.07.2018 23:39 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Iepazīšanās portālos vajag labu bildi, tādu, kas piesaista uzmanību, nav pārāk vulgāra, bet parāda tevi kā sievišķīgu, pievilcīgu un tā tālāk... Tad jau galvenais ir uzķert tos normālos, kas sēž portālā un vienkārši uzturēt interesantas sarunas. Bet tur drīzāk tā - ja ir, tad ir, ja nav, tad nav, dažreiz var redzēt, ka otram ir par tevi vienalga vai interesē tikai viens. Iepazīšanās portālos jābūt pacietīgai, daudzi krupji jānobučo pirms prinča :-D
29.07.2018 00:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Iepazīšanās portālos vajag labu bildi, tādu, kas piesaista uzmanību, nav pārāk vulgāra, bet parāda tevi kā sievišķīgu, pievilcīgu un tā tālāk...

Vajag vairākas bildes(ne jau no viena pasākuma), tikai tad var ko mēģināt saprast un arī ne līdz galam. Kad biju iepazīšanās portālos, rādīju bildes, kur redzamas manas intereses, figūra un seja.
29.07.2018 01:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Tāpat ir jārāda tādas bildes, kā vēlies, lai Tevi uztver, labāk ko ērti vienkāršu, nevis seksīgu mini. Seksapīls tāpat būs jūtams randiņa laikā, bet, lai nemetās kā uz gaļu, bildēm jābūt piezemētākām.
29.07.2018 01:22 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Ja man puisis patīk, tad es viņam nepatīku, savukārt, ja kādam iepatīkos es, tad man viņš nepatīk.

Tad jau tomēr nav tā, ka neviens nelīp klāt, pareizāk būtu teikt - nelīp klāt tādi, kādus tu gribētu. Ja runa ir par iepazīšanās portāliem, tad noteikti pie vainas ir bilde vai izskats. Pameiģini uztaisīt skaistu bildi, tikai nepārķūnē līdz nepazīšanai, jo nekas tā nesabojā dienu kā aizejot uz randiņu a tur atnāk pilnīgi savādāks cilvēks nekā bildē, protams, ne uz to labāko pusi.
29.07.2018 01:29 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Es agrāk liku tikai 1 bildi un pati rakstīju tiem, kas likās potenciāli normāli. Un visi atbildēja, nu pa lielam ņemot. Tā ka nevajag nemaz tik daudz tās bildes, bet vajag uzņemties iniciatīvu savās rokās, tas būtu sūtīt pašai vēstules un regulāri apskatīt piedāvājumu, nevis tikai atbildēt tiem, kas raksta tev.
29.07.2018 01:54 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Nopienti? Man gan ar sievietes dzīļo iekšējo pasauli būtu par maz un domāju ka ne tikai man.

Katram savs,bet....
...... pēc maniem novērojumien šādus tekstus runā vīrieši,kas paši komplekso par sevi,kam to skaisto čiku vajag kā apliecinājumu sev blakus.Manā draugu lokā ir vairāki pāri,kas pirmajā brīdī izraisa tādu apmulsumu-mans simpātiskais vīrieša draugs ir kopā ar ne tik simpātisku sievieti(ir arī otrādāk).Un es vienam draugam jautāju "Paklau,tu taču sev blakus vari dabūt daudz simpātiskāku sievieti".Uz ko viņš man atbildēja,ka es nezinu,cik viņa ir foršs sarunu biedrs, un,ka viņam neinteresē lellītes.Protams,protams,arī lellītes dažreiz gadās labi sarunu biedri,bet vairāk vai mazāk,manuprāt,lellītes vīriešiem ir domātas "krāna pagarināšanai".
Un manis sastaptie vīrieši tomēr manī spēj saskatīt iekšējo pasauli,jo es izskatā neesmu super druper skaistule,ir savs liekais kilograms,neklāju ik rīta kosmētikas kārtu,bet es esmu es pati.Un mans šī brīža vīrietis((l)),saka,ka es viņu apbūru ar savu harizmātiskumu,es ejot uz randiņu neiespringu,sarunas bija atraisītas,no sevis neko netēloju un šeku rekue jau 2,5 gadus esam kopā.
P.s.mēs ar draugu arī iepazināmies iepazīšanās portālā;-)
29.07.2018 04:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!