Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būs vai nebūs ..

 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Sveikas ! Vēlētos uzklausīt Jūsu domas. :-)
Biju gadu attiecībās, pirms diviem mēnešiem šķīrāmies, iemesls - attālums. Šķīrāmies sirsnīgi, vēlot viens otram tālāk tikai to labāko un pasakoties par visu skaisto kas bija piedzīvots kopā. Puisis man ļoti patika un bija ļoti sāpīgi atvadīties, tik ļoti negribējās visu pārtraukt, bet nu citas iespējas nebija. :-( Pirms mēneša iepazinos ar jauku vīrieti, bez maz vai kaimiņu. Sapratu, ka viņš būs lieliska iespēja kā nedomāt par iepriekšējo draugu (teiksim- būs labs plāksteris), bet vīrietis man patīk, tiekamies gandrīz vai katru dienu, bet kā draugi, tuvāk es viņu vēl nevaru pielaist..un te sākas problēma, viņš man patīk, bet tikai kā draugs, man nav tās sajūtas, dzirkstelītes. Es viņam ļoti patīku un viņš visādīgi cenšas to parādīt, bet es negribu būt kopā ar cilvēku bez jūtām. Itkā arī laiks nav nekāds lielais pagājis, tikai mēnesis, bet ja salīdzina, bijušajā es jau pirmajā dienā ieskatījos...
Mans jautājums, kā Jums liekas, ja nav vēl atnākušas jūtas pret viņu, vai vispār ir vērts gaidīt? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi, ka ilgu laiku neko nejuta pret vīrieti, bet paejot laikam viss bija?! (t) Man ir ļoti interesanti kopā ar viņu, mums ir daudz kopīga, man tiešām gribētos lai mums kaut kas sanāktu.
Drošības pēc mans vecums - 24, ja nu tas ir svarīgi..:-)
26.07.2018 13:42 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Man mamma manu tēti iemīlēja tikai tad kad pieteicas pirmais bērns , pirms tam tikai tāda patika tik bija, nu nevar pat lāga izskaidrot, bija mirklis kad viņa vienkārši uz viņu paskatījās un pateica jā, tas ir mans īstais. Tā arī viņi nodzīvoja kopā 17 gadus un vina ne mirkli nepārstāja viņu mīlēt. Arī draudzene satikās ar puisi ar kuru viņa nekad nedomāja kad būs kopā, pat pirmajā randiņā viņa viņam iedeva nepareizu Nr jo vienkārši nevēlējās ar viņu sazinaties , jo domāja nu neeeee tas nav mans, bet šeku reku jau 3 gadi būs attiecības un ir mīlestība un viss pārējais . Tā ka domāju ka tas ir iespējams , kad Tev cilvēks vienkārši iepatikās vēlāk. Varētu vēl par savu pieredzi pastāstīt, bet aij, jau tā gara teksta ieslīgu
26.07.2018 14:39 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
leuleu bija tiešām jauki lasīt ko uzrakstīji ! Paldies! Ja nav grūti, vari arī savu pieredzīti uzrakstīt, ja vēlies saīsini ..?
:-)
26.07.2018 14:53 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Bija puisis kurš pirms 2 gadiem ļoti mani aplidoja un mēģināja iegūt manu uzmanību , darīja visu lai būtu kopā, bet man vins ka vīrietis vienkārši neinteresēja , nu galīgi nē. Pagājusi divi gadi, ir bijušas citas attiecības gan man gan viņam, bija mainījis pilsētu un pirms 2menesiem atbrauca atpakaļ, protams satikāmies , tā pat nekādu jutu nebija, bet pēkšņi vienkārši, es nezinu, liekas pat divaini, bet kaut ka paskatījos uz viņu no otras puses, es sapratu cik vins ir labs cilvēks, kāda viņam ir ciena pret mani un manu ģimeni, un vienkārši kaut ka tas viss aizgāja, esam kopā tikai 2 mēnešus oficiāli, bet toties esmu pārliecināta ka tas ir tas kas man bija vajadzīgs (l)
26.07.2018 15:07 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Woow, nu super ! Man liels prieks ! :-) (l)
26.07.2018 15:10 |
 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
1par ātru meties pie cita
2jūtu nav
3patiesībā gribi iepriekšējo
4varēja pagadīties šī vietā kāds cits, ne mērķtiecīgi tev meklēts
5izmanto viņa patiku, jo tas pēc šķiršanās dod tev savu ego, ko celt
6būs labāks, jebkurš cits, aizskriesi prom
=
Vēl var turpināt, bet nu tu viņu nabagu čakarē un vienkārši gribi, lai ir kur noverst domas. Tā nenotiek, pēc visiem parametriem ko jau esi minējusi, tikai nemāki pati iztulkot. Pretīga rīcība.
26.07.2018 15:25 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Ir bijis līdzīgi. Neteiktu, ka no paša sākuma galīgi neko nejutu, jo cilvēks jau patika un piesaistīja, taču bija man plākstera vietā.. Nedomāju nemaz sevi kaut kā saistīt ar viņu, taču redzēju, ka puisis pieķeras un cenšas aplidot utt. Lai nesāpinātu viņu, ātri vien pārtraucu kontaktēties, jo nespēju mākslīgi uzburt pretī to pašu. Pēc laika gan iedzirksteļoja acis pret viņu, tikai tad jau bija par vēlu :)
26.07.2018 15:30 |
 
Reitings 101
Reģ: 18.11.2013
Mēs iepazināmies internetā. Baigi diskutējām par vienu tēmu kaut kadā forumā. Izlēmām satikties.Man viņš kā vrietis galīgi nepatika. Nu neko,turpinājām laiku pa laikam apmainīties ar vestulēm/sms. Satikāmies vēlreiz,5 mēnešus pēc pirmās tikšanās un jau vairāk kā 8 gadi kopā.
26.07.2018 15:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar tādiem paliek drošības pēc. Bet tu jau esi izjutusi tomēr stiprākas jūtas, tāpēc tāds variants vairs neder tev. Un tev pat nekādu īpašo sajūtu nav. Esi kādu laiku viena labāk, apsmadzeņo dzīvi un varbūt ar iepriekšējo pat saietu kopā, jo apstākļi var mainīties.
26.07.2018 15:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Iemīlēšanās un mīlestība ir 2 dažādas lietas un spēj eksistēt atsevišķi viena no otras.
Iemīlēšanās nedod garantiju , ka tad kad nokritīs rozā brilles , attapsies ,ka tas galīgi nav tavs cilvēks.
Bet bez iemīlēšanās var kādā brīdī apzināties , ka cilvēku mīli.
26.07.2018 15:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ar Tevi ir tik slikti, ka domā, ka nevienam nekad vairs nepatiksi un visām varītēm jāturas pie tā, kurš nekutina sirdi? (t)
26.07.2018 17:10 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Wee atbilde laba.
Bet Nja, ja izjustas tās foršās sajūtas, tad pierunāt prātu uz kko ir grūtāk.
26.07.2018 17:25 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Piekritu wee! Arī mans gadījums. Ar savu vīru 3 mēnešus bijām draugi, viņš galīgi samilejies bija un gribēja ko vairāk... Tagad jau 12 gadus esam kopā un ļoti mīlu viņu, lai gan no sākuma uztveru tikai ka draugu.
26.07.2018 17:57 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Grūti jau tā pateikt. Vai dzirksteles pirmajās tikšanas reizēs garantē mīlestību? Man visas attiecības ir sākušās ar dzirkstelēm un izplēnējušas pelnos. Ne tur īsta draudzība bija, ne emocionālā tuvība. No otras puses - platoniskas attiecības arī neder. Draudzība - tā ir liela vērtība, uz kuras būvēt stabilus pamatus attiecībām. Taču Tavā gadījumā jau šo cilvēku vēl par īstu draugu nevar saukt - ir pagājis tikai mēnesis. Par šo tēmu ir viena paveca mazbudžeta filma, kas man likās ļoti jauka - kur darījuma laulībās uzplaukst mīlestība:
The Magic of Ordinary Days
https://www.youtube.com/watch?v=0Qm26Q1_rz4
26.07.2018 18:18 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Liels paldies visām par viedokli ! Noteikti noderēja un lika padomāt ! :-)
26.07.2018 18:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!