Pirmskāzu pārdomas

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Šovasar precos, palikušas mazāk kā 2 nedēļas. Viss noorganizēts, viesi ielūgti, gredzeni nopirkti un kleita stāv skapī.
Ar draugu esam kopā ļoti ilgi- 8 gadus, dzīvojam kopā jau vairākus gadus, viņš ir mans pirmais un vienīgais. Attiecīgi- man 27, viņam 28. Satiekam ļoti labi, praktiski nestrīdamies, viens otru smīdinām, atbalstām utt. Tiešām varu teikt, ka tieši viņš mani pazīst vislabāk, jo daudz kam esam izgājuši cauri kopā. Šo gadu laikā mana ģimene ir viņējā (un otrādi), mani draugi ir viņa (un otrādi). Viņš šo gadu laikā ir daudz ko mainījis sevī, lai kļūtu labāks priekš manis, daudz kam piekāpies manis dēļ. Zinu, ka viņš būs ideāls tēvs un vīrs. Nekad neesmu viņu krāpusi, viņš man arī nē, cik nu zinu. Agrāk sapņoju par kāzām, bērniem un ģimeni, bet, kad viss ir rokas stiepiena attālumā - uznāk bailes.
Tiešām varētu teikt, ka mums ir ideālas attiecības, taču ir viens bet. Es jūtu, ka man dzīvē piektrūkst piedzīvojumu vai kaisles, nezinu, kā to labāk saukt... Iezogas domas, ka neesmu izbaudījusi, kā tas ir - būt brīvai meitenei, dzīvot vienai, iet uz randiņiem, spontāni aizbraukt ceļojumā vai padzīvot citā valstī. Liekas, ka dzīvoju pārāk normāli... Neteikšu, ka sekss mums būtu kaut kāds woow, ja godīgi orgasmu seksa laikā nekad neesmu sasniegusi.
Jau iepriekš ir bijušas domas par to, bet kaut kā tas tika nogludināts un aizmirsts. Es gribētu ar draugu nobāzēties tā, lai viņš ir mans pēdējais, jo viņš tiešām ir ļoti labs cilvēks. Šobrīd žēl to lietu, ko dzīvē neesmu piedzīvojusi. Nevaru saprast, vai tas ir pirmskāzu stress, vai tiešām tur apakšā ir kaut kas vairāk.
Jūsu domas, ieteikumi, pieredze par šo situāciju? Cik normāli ir tā justies?
24.07.2018 10:50 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Ak jā, līdz krāpšanai tas arī bija "pirmie un vienīgie" gadījums :D
24.07.2018 11:54 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
ja autore 8 gadu laikā savam partnerim nav spējusi izteikt savas vēlmes, tad acīmredzot viņa kaut kāda iemesla pēc to nevar izdarīt, un šeit arī ir jaaizdomajas - kāpēc viņa pret sev vistuvāko cilvēku nevar būt atklāta?

Kā jau minēju, esam par to runājuši daudz un dikti. Nav tā, ka nespēju būt atklāta. No kurienes tāds secinājums? Vienkārši kaut kas līdz galam nav. Kas tieši - es nevaru pati pateikt.
Vēl var arī ieminēties, ka vispār varētu pagādāt sev štuceri, a ja nu viņš piekrīt

Šo teikumu vispār nesapratu. Kā tas tika domāts??
24.07.2018 11:54 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Neteikšu, ka sekss mums būtu kaut kāds woow, ja godīgi orgasmu seksa laikā nekad neesmu sasniegusi.

Šis arī ir signāls.
Pēc manām domām, cilvēki nevar būt 100% monogāmi un pēc laika cilvēkam iepatiksies kāds cits, kaut vai vienkārši flirtam, bet viņš var to apzināties un nobremzēt un neflirtēt vai atstāt to tikai kā flirtu, savukārt, ja visu laiku ir šaubas par to, ka nezini, kā ir ar citu + vēl neapmierinātība seksā ar esošo, tad bremzes var nenoturēt.
24.07.2018 11:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Izlasot pieteikumu, gribētos tomēr dzirdēt vairāk precēto vai šķirot cosmo dāmu viedokļus. Jo tieši viņas jau tam ir gājušas cauri - pārliecībai vai šaubām par šo soli un attiecīgai izvēlei.
Taču man no malas tās šaubas neliekas tik lielas, lai būtu vērts kāzas atcelt. Viss, ko Tu saki par draugu šķiet labi. Šaubas pirms kāzām, manuprāt, ir zināmai daļai sieviešu, bet ja man būtu nemierīga sirds, es iespējams aizietu parunāt ar mācītāju (pat, ja neprecētos baznīcā). Viņi ir redzējuši tik daudz kāzu un zina tika daudz ģimeņu, ka labs mācītājs spēs Tevi nomierināt un domas uzvedināt uz pareizā ceļa.
2 nedēļas līdz kāzām - padomā, vai tie iemesli, kāpēc Tev ir šaubas, ir tā vērti, lai tās atceltu? Domāju, ka Tev jāpastāsta draugam sajūtas, jo tas ir Tavs topošais vīrs, ka gribētu kādu spontānu tripiņu ar draudzenēm vai aizbraukt kaut kur viena un skaties, kā viņš reaģē, kāda ir viņa attieksme utt. Iespējams, ka viņš Tevi saprastu un atbalstītu kā mīlošs un saprotošs vīrs, bet var jau būt, ka līdīs ārā nepatika un neapmierinātība, jo tas viņam liktos egoistiski no Tavas puses.
Par dzimumdzīvi, es teiktu, ka to var pilnveidot. Nav teikts, ka citās attiecībās Tev būtu wow un baigais fīlings. Var jau būt, ka Tev to spētu nodrošināt kāds pieredzējis meitu ģēģeris (uzskatāmībai pārspīlēju), bet viņam nebūtu visu to kvalitatīvo īpašību, kuras piemīt Tavam draugam un bija par iemeslu kādreiz, kāpēc vēlējies ar viņu precēties.
24.07.2018 11:58 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Iezogas domas, ka neesmu izbaudījusi, kā tas ir - būt brīvai meitenei, dzīvot vienai, iet uz randiņiem, spontāni aizbraukt ceļojumā vai padzīvot citā valstī

Un ir tiešām atšķirība, vai tu brauc ceļojumā/ej uz klubu/izdzīvo citu piedzīvojumu kā brīva vai kā aizņemta. Abi ir labi varianti, bet abi ir dažādi, jo, aizņemtai esot, tev ir jāuzvedas citādi. Brīvai esot, tu vari iepazīties ar dažādiem cilvēkiem, nešķirojot - vīrietis vai nē, skaitīsies tas kā flirts, kā nodevība vai nē. Brīvai esot saprotams, ka ir mazāk bremžu, nav jārēķinās ar otru - ne tikai sakarā ar citiem vīriešiem, bet arī sakarā ar paradumiem, nevajag meklēt kompromisus utt.
Vēlreiz atkārtoju, ka nesaku, ka slikti būt attiecībās, vienkārši tas ir citādi. Tāpat kā dzīve bez un ar bērnu, tāpat arī dzīve ar un bez vīrieša ir citādas iespēju ziņā.
24.07.2018 11:59 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Nu šīs problēmas, ko mini, pēc kāzām nekur nepagaisīs. Un ja 8GADUS to nevarēja atrisināt, tad nu ko tālāk īsti nesaprotu. Vēl gadiem vilkt, bērnos ierakties un tad palikt pie sasitas siles.
24.07.2018 12:00 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Varbūt Tu pati neesi iepazinusi sevi /seksa ziņā/
iespējams neesi pati sapratusi, kā Tev labāk patīk, tajā ziņā vajadzētu iepazīt sevi vēl vairāk, tur iespējams nav nemaz vaina džekā.
stress pirms kāzām liekas pilnīgi normāli.
24.07.2018 12:02 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
Štuceris ir mīļākais. Ja tavs puisis tevi mīl, bet nespēj tevi apmierināt, lai kā arī censtos, varbūt viņš būtu ar mieru uzticēt šo darbiņu kādam spējīgākam tēviņam? :)
24.07.2018 12:12 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Vēlreiz atkārtoju, ka nesaku, ka slikti būt attiecībās, vienkārši tas ir citādi. Tāpat kā dzīve bez un ar bērnu, tāpat arī dzīve ar un bez vīrieša ir citādas iespēju ziņā.

Tas ir tas, kā es to saprotu. Un šobrīd mazdrusciņ nožēloju, ka to neizdzīvoju pāris gadus atpakaļ. No vienas puses ar prātu sapratu, ka pie katra sīkuma nevajag skriet prom no attiecībām, bet tās saglabāt, bet no otras puses tagad žēl, ka nesaņēmos un nepadzīvoju kādu gadiņu viena. Varbūt tad tiešām saprastu, ka neko citu man nevajag, "aplauztos" un vairāk par to nedomātu.
24.07.2018 12:12 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Jā, vot žēl, ka draugam aplidošanas periodā nepateici - dod man gadiņu padzīvot vienai, izklaidēties, izbaudīt brīvas meitenes dzīvi un tad nāc, mēģini atkārtoti. :-D
Vai tad tiešām Tev šādas domas ir parādījušās tikai tagad vai Tev tādas uzpeldējušas ir ik pa laikam, tikai parasti tās nokušini, noklusini un turpini dzīvot tālāk? Tās ir domas, kā būtu, ja būtu.
24.07.2018 12:20 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bet Tev ir kāds konkrēts plāns/iecere/vēlme, ko Tu gribētu pamēģināt un realizēt, ko Tu sauc par brīvību. Nav gadījumā tas, ka Tev ir kaut kāds abstrakts redzējums par brīvību un visām tām it kā vējā palaistām iespējām, jo nav ar ko salīdzināt, jo kaut kas nav bijis izbaudīts/sajusts/redzēts? Vai nesanāks, ka dabūjot kāroto brīvību, nezināsi, uz kuru pusi skriet un ko darīt ar šo savu brīvību?
24.07.2018 12:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bet Tev ir kāds konkrēts plāns/iecere/vēlme, ko Tu gribētu pamēģināt un realizēt, ko Tu sauc par brīvību. Nav gadījumā tas, ka Tev ir kaut kāds abstrakts redzējums par brīvību un visām tām it kā vējā palaistām iespējām, jo nav ar ko salīdzināt, jo kaut kas nav bijis izbaudīts/sajusts/redzēts? Vai nesanāks, ka dabūjot kāroto brīvību, nezināsi, uz kuru pusi skriet un ko darīt ar šo savu brīvību?

+1
24.07.2018 12:39 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Bet jā, es arī esmu tāds cilvēks, kam gribas pamēģināt visu un kas nevarētu apprecēties, nezinot kā ir dzīvot vienai, rēķināties tikai ar sevi, man ir bijuši tik daudzi piedzīvojumi, ko es nevarētu īstenot esot attiecībās, tā ir superīga brīvība un tikai tā, vismaz es, varēju pa īstam iepazīt un izprast sevi. Pat šķiršanās sāpes bija kkas tāds, ko es gribēju izjust un arī tas mani ir veidojis savā ziņā. Man vienkārši ir vajadzīga daudzveidīga pieredze, lai saprastu kas ir kas, tāpēc es ļoti labi saprotu, kāpēc autore tā jūtas. Bet, neskatoties uz visu, es tomēr domāju, ka nevajag atcelt kāzas, ja jums ir tik labas attiecības un ja līdz šim nav bijusi nopietna vēlme šķirties un "izmēģināt brīvību". Būt attiecībās arī ir ļoti forši un tiešām domāju, ka varbūt nemaz nepratīsi izbaudīt to brīvību, ja 8 gadus pat vajadzība pēc tās nav bijusi.
24.07.2018 12:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Piedzīvojumus var izdzīvot arī attiecībās esot, protams, normas robežās. Ja pie piedzīvojumiem tu pieskaiti traku ballēšanos, lekšanu gultā ar citiem un taml, tad jā, šo tik brīvi attiecībās nerealizēsi :-D bet pieļauju, ka tu runā par "vienkāršākām" lietām, tad kāpēc tu noslinko un nekļūsti aktīva + nepavelc savu draugu piedzīvojumu meklējumiem?
24.07.2018 12:43 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Ja attiecībās jūties labi un laimīga, nevajag šķirties, varbūt vienīgi atlikt kāzas. Uzskatu, ka ir normāli mazliet baidīties, tomēr laulības ir liels solis. Pirms es precējos, tūlīt, tūlīt jau bija kāzas arī es pēkšņi sāku šaubīties. Lai kaut kā objektīvi varētu paskatīties uz situāciju es sev jautāju, vai tādu vīrieti (kā mans vīrs) es jebkad novēlētu savai meitai..principā tas man palīdzēja saprast kas un kā :-D
.
Lai sasniegtu orgasmu, pašai jādarbojas, darbojies ar saviem muskuļiem, meklējiet dažādas pozas, protams, es nepārstāvu visas pasaules sievietes un nezinu kā citām, be man orgasms nekad (un ne ar vienu partneri) nav atnācis no zila gaisa, ir jāekspermentē un jāiegulda SAVS darbiņš :-D. Un kāpēc sekss nav wow? Runājiet, domājiet kā uzlabot savu seksuālo dzīvi - izrunājiet savas fantāzijas, izmēģiniet lomu spēles, rotaļlietas, seksu random vietās..
24.07.2018 13:19 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Vai šaubīties nav normāli? Nevienai tā nav bijis pirms kāzām?
Kādai ir bijis, kādai nav bijis. Un ko tālāk tu iesāksi ar śo informāciju? Tikai tāpēc, ka kādai ir bijuśas tādas sajūtas, tas tev uzreiz nozīmēs, ka ar tevi viss ir kārtībā? Nē un noteikti nē! Tā ir divu cilvēku situācija, ar saviem paisumiem un bēgumiem, tāpēc viss ir tik atśķirīgi! Es tavā vietā runātu ar partneri vai paņemtu pāris dienas brīvas prom no partnera -ar savām domām! Neviens nepateiks, vai jūsu laulība būs laimīga, vai arī vai tu būtu laimīga, ja būtu brīva.
Man šādas sajūtas nebija pirms kāzām, bija tikai reāls pirmskāzu drudzis :D Taču tagad esam śķirti, tā kā uzskatu, ka nav tādas vienas formulas, kas liktu citiem pateikt, ka būs labi vai būs galīgs grāvis :)
24.07.2018 13:21 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
bet pieļauju, ka tu runā par "vienkāršākām" lietām, tad kāpēc tu noslinko un nekļūsti aktīva + nepavelc savu draugu piedzīvojumu meklējumiem?

Mēs esam ļoti aktīvi - gan kopā ceļojam, gan piedalāmies dažādos sporta pasākumos, kopīgi (un atsevišķi) ballējamies utt. Praktiski viss brīvais laiks ir aizpildīts ar kādām aktivitātēm. Tādā ziņā nejūtos ierobežota, un tas varētu būt iemesls, kāpēc nebija tādu īstu domu pārtraukt attiecības iepriekš.
24.07.2018 13:39 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Taču tagad esam śķirti, tā kā uzskatu, ka nav tādas vienas formulas, kas liktu citiem pateikt, ka būs labi vai būs galīgs grāvis

Ja drīkst vaicāt, kāds bija iemesls, ka izšķīrāties?
Štuceris ir mīļākais. Ja tavs puisis tevi mīl, bet nespēj tevi apmierināt, lai kā arī censtos, varbūt viņš būtu ar mieru uzticēt šo darbiņu kādam spējīgākam tēviņam?

Šis ir absolūti pretīgi. Paldies, no Tevis komentārus vairs nelasīšu. :-)
24.07.2018 13:44 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Atlikt kāzas būtu pēdējais, ko ieteiktu - ir jāšķiras vai jāprecas, taču otrais pirmo neizslēdz. Padzīvosi kopā un šķiries, ja gribi, kur problēma? Es Jūsu attiecībām neticu, taču katram pašam ir jāpārbauda, vai otrs ir īstais tas, ar ko var dzīvot kopā ilgi un laimīgi. Cilvēki var krāpt/nekrāpt/būt ideāli/būt līdzīgi, taču viņi mēdz vienkārši nebūt tie, ar ko būt kopā, lai nezaudētu sevi vai laimi. Tikai Tu zini, ko Tev darīt, tikai Tu vari mēģināt. Ja neizdosies, nekas!
24.07.2018 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kāzas neatliktu, tas nav nekas tāds. Nopietnas saistības ir tad, kad paņem kopīgu hipotekāro kredītu uz 30 gadiem, lūk tad ir jādomā. Tavā gadījumā domāju, ka laiks pats visu saliks pa vietām.
24.07.2018 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits