Grutniece+darbs

 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
Labrīt mīļās dāmas. :-)
Esmu bezgala priecīga gaidot mazo (jau 13nedēļa)(l)
Problēma ir darbs, jau vairāk ka gadu strādāju uzņēmumā x par viesmīli.
Darbs saistīts ar pudeļu stumdīšanu un cilāšanu (kastēs), sulu spiešanu, paplāšu nešanu (citreiz strādajot īsās maiņas un novācot traukus), tīro trauku iznešanu un vēl visādu citu staipīšanu.
Darbs ir pārsvarā 4/5 dienas nedēļā - maiņās, no 8:00-22:00 vai pa retam no 8:30-19:00.
Lai nerastos apvainojumi utt, tad ar veselību jau pirms tam bija tā: sāpēja mugura (teica ka jāārstē gultas režīmā) un nebija iespējas paņemt slimības lapu.
Šobrīd gaidot mazo ir šausmīga nelabuma sajūta, pa retam vemšana, nevaru izturēt to karstumu (kurš arī telpās ir paliels), ir nemitīgs bezspēks, un plusā vēl muguras dała sāp visu laiku un pa reizei kad ne tā pieliecos vai pastiepjos sāpes iziet bez maz vai man cauri kā ar adatu iedurts...:-/
Neesmu tā čīkstētāja, bet šobrīd ir tiešām grūti.
Ko lai dara meitenes? Kādi ieteikumi?
Pieredzes? Kā ir ar slimības lapām? :-/
24.07.2018 08:20 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Un jau saule ir briesmonis , tad kāpēc 12.00 gandrīz nevienā pludmalē nav vietas kur dvielīti noklāt?
A tas tā kā ir kaut kāds īpašais rādītājs? Tas drīzāk ir rādītājs tam, ka cilvēki neapzinās riskus un nezin, ka var apdegt, var pārkarst, var dabūt saules dūrienu, utt., jo ar mani taču nekas tāds nenotiks. Un sekas jau nav tikai uzreiz redzamas.
25.07.2018 11:06 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Jaestades, es tiešām, tiešām esmu tizla kājāmgājēja. Nesalīdzinåmi tizlāka kā vairums. Vairāk gan tāpēc laikam, ka braucot ar riteni, es daudz labāk sakoncentrëjos, esmu uzmanīgāka, labāk uztveru attālumus, situāciju uz ielas. Es nesaku, ka traumas būtu līdzvērtīgas, es saku, ka man opcijas iedzīvoties jebkādās traumās uz riteņa ir mazākas. (Ja runa ir par problemātiskām grūtniecēm, drīkst piesaukt faktu, ka visas grūtniecības mav vienådas, ja runāju par savu, veselas sievietes grūtniecību, - nedrīkstu?!) Jā, aizmirsu piebilst, ka manas dienas sākas vēlāk nekă citiem. Tāds nu man tas MAN perfektais režīms ir gadu gadiem.
25.07.2018 11:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varbūt tas ir rādītājs tam , ka velns nav tik melns kā to mālē, nešaubos , ka kādam sirdasilmniekam var palikt slikti. Visā savā mūžā man nav nācies dabūt nekādus karstuma dūrienus, tas viss ir ļoti individuāli.... Man patīk saule un karstums , tāpat kā ziemā -25 ....
25.07.2018 11:10 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Vispār tajā ir daudz svarīgas informācijas , ja nu kas ... Piemēram , grūtniecība termiņš, asinsgrupa u.t.t bez šī dokumenta grūtniecēm nav ieteicams ceļot vai doties patālu no mājām
Un kā šī informācija noderētu konkrētajai gidei vai jebkuram cilvēkam no ielas? Tu domā, ka gidei bija ginekologa vai vecmātes izglītība? Ko viņai dotu tava mātes pase šajā konkrētajā gadījumā?
25.07.2018 11:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu ja viņai rūp mana drošība , tad jā viņai būtu jāpārliecinās. Dažas aviokompānijas nemaz neielaiž lidmašīnā ,bez mātes pases
25.07.2018 11:13 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nu ja viņai rūp mana drošība , tad jā viņai būtu jāpārliecinās]
par ko jāpārliecinās? Par ko var pārliecināties, ieskatoties mātes pasē? Tur viss var būt ideāli, bet dažādu apstākļu un sakritību rezultātā var gadīties visādi, tāpēc grūtnieces vienmēr ir riska grupā. Un atkārtoju vēlreiz - ne jau tu konkrēti viņai interesēji un tava pašsajūta, bet tas, lai viss noritētu pēc plāna un nebūtu nekādu neparedzētu apstākļu, kas aizkavētu visu grupu. Un tu biji apstāklis, kas varēja būt potenciālais kavēklis.
25.07.2018 11:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Blja, viņai nav jāskatās manā pasē , viņai ir jāpārliecinās ka man tāda vispār ir līdzi. Un atkārtošos tu tur nebiji , tad kā tu to vari zināt , vai vēl vairāk apstrīdēt? Lai gan , ja tu biji tā sieviete , tad tev ir visas tiesības to darīt un es tev pazemīgi atvainojos 8-)
25.07.2018 11:26 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Wee vispār dzīvo kaut kādā savā realitātē un ja kādam nav tā kā viņai tad tas cilvēks ir vārgulis un vispār nav normāls :)
Aprobežotība spiežas ārā pa visām malām, pietam pamatīgi....tādu riktīgu pāķeni atgādina kas tālāk par savu sētu nav redzējusi.
25.07.2018 11:31 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Palasot wee komentārus, gribas teikt arī tā..
Un no sidrs novēlu, lai Tev NEKAD nav jāsastopas ar tādām problēmām grūtniecības laikā, ar kādām saskaras tās sievietes, kuras Tu te nodirs par vārgulēm.

wee, ja tev viss bija super, tad priecājies, bet tas nenozīmē, ka tagad visas pārējās grūtnieces jūtas tāpat..
25.07.2018 11:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tencinu, tencinu, bet nu stāvoklī vairs nebūšu, ja sagribēšu otru bērnu, labprāt, paņemšu no bērnu nama, daudz vērtīgāk nekā radīt savus.
25.07.2018 11:38 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Blja, viņai nav jāskatās manā pasē , viņai ir jāpārliecinās ka man tāda vispār ir līdzi.]
Ja noteikumos nav rakstīts, ka viņai tā tava mātes pase ir jāprasa, tad loģiski, ka viņa neprasīs, jo viņai nav tādu tiesību prasīt. To ir tik grūti saprast? Pārējais ir tava problēma - ir līdzi vai nav līdzi uz tavu pašas atbildību.
25.07.2018 11:40 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Es piekritu, ka grūtniecība nav slimība un veselai sievietei nebūtu jābūt lielam problēmām iznēsāt bērnu. Man arī ir liels lērums pazīstamo, kas grūtniecību pavadīja uz gultas un nespēj noticēt, ka es vispār neizbaudu nekādus grūtnieču sliktumus. Taču es to pieskaitu pie savas labās veselības, daudz sporta pirms grūtniecības, kas nostiprina ķermeni un veselīgas pārtikas nopelniem. Tomēr arī es esmu kļuvusi uzmanīgāka, it sevišķi, kad saproti, ka vēders aug un tas mazais ir 100% atkarīgs no tevis. Bišķi sevi pažēlot tomēr vajag, kad vēl, ja ne grūtniecības laika!! Protams, tas nenozīmē gulēt mājas uz dīvānā, bet noteikti arī ne staipot smagas paplātes darbā.
25.07.2018 11:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Aaa... Un noteikumos ir rakstīts uzplīties man reizi pusstundā? Nopietni? Nu muļķības, vienkārši cilvēki nav pieraduši redzēt nečīkstošas grūtnieces , tāpēc vesels cilvēks viņos raisa izbrīnu un sašutumu.
25.07.2018 11:45 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
grūtniecība nav slimība un veselai sievietei nebūtu jābūt lielam problēmām iznēsāt bērnu.[
Grūtniecība nav slimība, bet tā ir ļoti liels pārbaudījums sievietes organismam. Arī pilnīgi veselām un fiziski spēcīgām sievietēm grūtniecības ietekmē var būt veselības problēmas. Nesaku, ka tā tiešām notiek, bet risks pastāv. Un visu nav iespējams paredzēt, tāpēc jau iesaka uzmanīties un samazināt riskus. Tāpat katra grūtniecība ir savādāka, pie tam vienai sievietei katra grūtniecība var atšķirties.
25.07.2018 11:49 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Jā, grūtniecība nav slimība. Veselam cilvēkam. Tomēr arī izcili veselai un sportiskai sievietei var būt sarežģījumi un nākties izdzīvot grūtniecības laiku gultas režīmā. Tāpēc lielīties ar savu labo veselību jau nu gan nevajadzētu, jo neviens nezina. Starp citu, pazīstu treneri - veselīguma un sportiska dzīvesveida paraugu, kurai vajadzēja lielu daļu grūtniecības pavadīt gultā, jo priekšlaicīgi vērās vaļā dzemdes kakls. Un ko - viņa ir vārgule?
25.07.2018 11:52 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Tāpēc lielīties ar savu labo veselību jau nu gan nevajadzētu, jo neviens nezina.

Šodien nav rakstāmā diena. :D Neviens nezina, kādas veselības problēmas var pēkšņi gadīties.
25.07.2018 11:53 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Aaa... Un noteikumos ir rakstīts uzplīties man reizi pusstundā?]
Tu varbūt izskatījies ne īpaši labi un tāpēc arī prasīja. Un tas, ka tu apgalvo, ka juties labi, nenozīmē, ka cilvēki no malas tevi tā arī redzēja. Ja izskatītos labi, tad diez vai prasītu ik pēc pusstundas (kaut gan šo tu visdrīzāk pārspīlē).:-D
25.07.2018 11:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu tātad galīgi vesela viņa nav, nodarbošanās ar sportu nebūt nenozīmē , ka cilvēks ir 100% vesels.
Nu un ar savu nevarēšanu arī nevajadzētu lielīties. ;-) iznēsāts bērnu sievietei nav pretdabiski, tas ir vairāk kā normāli. Bet nu kāda jēga , te lielai daļai ir problēmas ar uztveri, tā kā manis pēc , man tiešām nerūp ko citas dara vai nedara kad ir stāvoklī, manās acīs šādai sievietei nav privilēģiju un arī pati esot stāvoklī negaidīju privilēģijas, bet dzīvoju kā līdz šim , ar pavisam nelieliem izņēmumiem.
25.07.2018 11:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un lai pavisam sagrautu kādas psihi ,es pat teikšu ka pohains jaunietis sabiedrībā no manis saņems vairāk privilēģiju kā grūtniece ;)
25.07.2018 12:02 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Wee, tu jau vari te stāstīt viskautko, bet tavs teikums par to, ka labāk paņemsi bērnu no bērnu nama un otrreiz vairs nedzemdēsi, norāda vien to, ka tavā grūtniecībā viss nebija tik ideāli un perfekti kā tu te mēģini visiem ieskaidrot. Jo, ja grūtniecība būtu tādas pupu mizas kā tu apgalvo, tad tev nebūtu nekādu problēmu uz vēl vismaz piecām grūtniecībām. :-D:-D:-D
25.07.2018 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)