Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar citiem cilvēkiem

 
Reitings 21
Reģ: 11.12.2016
Sveiki!! Šodien nokļuvu nelāgā situācijā par kuru sāku aizdomāties
Esmu whatsappā diezgan lielā cilvēku grupā. Vecumā no 25-30 gadiem. Aizdomājos kas ar mani ir tāds. Vai es tiešām neprotu runāt ar cilvēkiem?
Situācija tāda. Cilvēki stāstīja par sauļošanos, cik viņi brūni, utt. Es atbildēju, ka vispār nesauļojos jo tas ir kaitīgi
Man atbildēja ka pārāk daudz uztraucos laikam par savu izskatu
Es atbildēju, ka uztraucos par savu veselību vairāk. Ka es arī nesmēķēju un alkoholu nelietoju.
Man atbildēja lai sēžu tad pagrabā
Es teicu ka sēdētu arī ja vajadzētu
Un man atbildēja ka es izklausos ka man kaut kas ar galvu nav ok. Un galvenais, ka citi viņam piebalso. Un tas bija pilnā nopietnībā domāts
Tātad pēc konteksta izspriežot dzert un smēķēt ir forši un standartiņš.
Šī nav bijusi pirmā reize tāda. Es sāku par to aizdomāties. Sàkumā domāju, ka visiem atbaida mans izskats, ka varbūt esmu neglīta. Bet whatsappā nav norādīts ne mans vārds, ne bilde.
Kā jau teicu šī nav pirmā reize. Jau kopš skolas laikiem nespēju atrast valodu ar klasesbiedriem, nav man bijuši īsti draugi. Skolas laikus atceros ar riebumu. Biju izstumtā un ir bijuši klasesbiedri ar kuriem esmu pārmijusi tikai dažus vārdus visas pamatskolas laikā. Mainījusi esmu skolu kādreiz, arī tur mani īsti neviens nepieņēma. Pirmā diena kad ierados jaunā skola bija forša, bet ar laiku tāpat neizveidojās kontakts un paliku maliņā sēdētāja. Esmu vēlreiz mainījusi skolu, tur tiešì tāda pati situācija, viss forši līdz noteiktam brīdim kad izveidojas lūzums un palieku izstumtā.
Esmu pārvākusies pirms laba laika jau un jaunā vietā arī nespēju atrast draugus.
Ar ballītēm ļoti slikta pieredze. Rīgas klubos biju atradusi vienā periodā draugus, bet tie tādi dzērāji vien bija.
Zaļumballēs vienmēr sanāk kaut kādas nepatikšanas, rezultātā tādus pasākumus neapmeklëju jau 2 gadus
Nav tā ka mīlu vientulību. Kā kuru reizi patiesībā
Es zinu, ka man dzīvē bijušas dažādas problēmas, gan traumas, gan grauts pašvērtējums, gan izdzīvotas visādas morālas ciešanas. Varbūt tā arī ir, ka no manis jau pa gabalu redzams negatīvisms un cilvēki spēj to saost jau pa gabalu un saost spēj otrpus ekranam.
+ visur visās malās ir alkohola lietotāji ( regulārie) es tīņu vecumā aizballējos tik tālu, ka nonācu reanimācijā.
Prāts ir nācis un citas prioritātes par ballītēm, bet vientuļnieces statuss palicis. Draugs man ir kā personības pagarinājums :-/ nezinu, kas par lietu. Droši vien ka negatīvismu saož pa gabalu un tāpec turas pa gabalu :-|
22.07.2018 18:41 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Nu tad nerunā un netusē ar tādiem lohatroniem. Izdzēsies no grupas un meklē normālus sarunu biedrus.
22.07.2018 18:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, pēc Tava apraksta tā arī sanāk, ka nemāki runāt ar cilvēkiem un pat necenties atrast kopīgu valodu.
.
Ja visa grupa priecājas par sauļošanos, ir taču variants paklusēt, nevis novrēkties, ka visi viņi ir idioti, kam drīz būs ādas vēzis. Un šoreiz nav svarīgi, ka formulējums Tev atšķiras, doma tā pati.
22.07.2018 18:48 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Cilvēki stāstīja par sauļošanos, cik viņi brūni, utt. Es atbildēju, ka vispār nesauļojos jo tas ir kaitīgi
Man atbildēja ka pārāk daudz uztraucos laikam par savu izskatu
Es atbildēju, ka uztraucos par savu veselību vairāk. Ka es arī nesmēķēju un alkoholu nelietoju.

Varbūt tā arī ir, ka no manis jau pa gabalu redzams negatīvisms un cilvēki spēj to saost jau pa gabalu un saost spēj otrpus ekranam.

Jā, pat īsti līdz galam tekstu nelasot, pēc pirmā citāta var sajust to negatīvo, tjipa, es gudrāka, es labāka. Pat ja tā nav domāts, tā izklausās.
22.07.2018 18:51 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Piekrītu 57days. Pēc apraksta izklausās, ka tu gluži speciāli izraisi uz sevi uguni, bet tad tēlo upuri, ka uz tevi uzbrūk. Ja tev nepatīk sauļoties, dzert un smēķēt, meklē domubiedrus, kas to nedara, bet nemāci dzīvot tiem, kas to dara. Tu esi jocīga, jo pati sevi moki, izsaucot uz sevi negācijas.
22.07.2018 18:52 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
A ko tu ņem galvā tos, kam savu domu nav un kuri seko bara instinktam?
Lai taču dzer, smēķē, cepinās saulē utt., ja jau tā grib. Tev tas nav pieņemami un tu to nedari. Tā arī atbildi, ka negribi izskatīties kā cepta vista, kas smird pēc alkohola un kuras plaušas ir pilnas ar darvu.
22.07.2018 18:53 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Es arī esmu pret smēķēšanu, pārmērīgu alko lietošanu un sauļošanos, bet savas domas šajā jautājumā izsaku tad, ja kāds prasa viedokli vai arī sāk manā klātbūtnē smēķēt. Online tai noteikti nevajadzētu būt problēmai, bet, ja ar šiem cilvēkiem nav galīgi nekas par ko runāt, vislabāk būtu no tādas grupas dzēsties ārā.
Vari vienīgi mēģināt uzlabot savas komunikāciju spējas, ierosinot grupā jaunu tematu. Ja galīgi nekas nesanāks, vienmēr paliks tā pati iespēja izdzēsties, ja reiz tur esi anonīma. :)
22.07.2018 18:55 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Jā, pat īsti līdz galam tekstu nelasot, pēc pirmā citāta var sajust to negatīvo, tjipa, es gudrāka, es labāka. Pat ja tā nav domāts, tā izklausās.

Man reizēm liekas, ka es tieši tā kaut ko arī pasaku, kaut arī nebiju nemaz tā domājusi. Un tad nesaprotu reakciju, kamēr pielec, ka otrs to laikam noturēja par augstprātību vai iedomību. :-D
22.07.2018 18:57 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Seko Jaestades ieteikumam un tev draugu tiešām nekad nebūs. :D Kā saka, klusēšana ir zelts. Ja tu domā, ka kāda ir cepta vista, tev tas nav obligāti jāsaka. Protams, savām domām ir jābūt, bet ir jājūt mērenība, reizēm vajag arī saredzēt pozitīvo.
Starp citu, saule dod d vitamīnu, vīns nelielās devās ir labs sirdij. :) neviens veselīgs cilvēks nav nomiris no vienas nedēļas nogales, ko pavada saulē un ar aliņiem saprātīgā devā.
22.07.2018 19:01 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Neko sliktu jau tu it kā nepateici. Tomēr, ja tev nejautā, nav ko uzsvērt, kas ir un kas nav veselīgi, citādi aptuveni sanāk no šīs sērijas:
A:”vakar ēdām tik labu gaļiņu restorānā”
B:”es gan gaļu neēdu, tas ir tik neveselīgi, es negribu dabūt vēzi”
22.07.2018 19:04 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es saprotu, ka cilvekiem var rasties velme tev uzmesties, ja esi tada vieniga tur kurai atskiras viedoklis... jo ja cilveki priecajas par iedegumu, sauliti, atputu pludmale, kapec obligati jaiebazas ar kaut ko negativu? To visu vari pasniegt ari pozitiva forma, ka tu gan piemeram, laiskojies ena supultikla, nevis ar tadu uzbrukosu/negativu toni... kuram gan patik kad kads visu laiku norada cik vini ir slikti/nepareizi... ari ne visi kuri smeke/lieto alkoholu ir alkoholiki vai smeke pacinu diena...
man ari ir bijusas domstarpibas grupu catos... bet par, piemeram, nirgasanos par kadu, apsmiesanu un privatas info izplatisanu, kad visi iereca es centos izradit nepatiku utt un pat tad es paliku idiotes loma... taka nav verts... dazreiz klusesana ir zelts.
22.07.2018 19:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
klusēšana ir zelts

+
22.07.2018 19:06 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Seko Jaestades ieteikumam un tev draugu tiešām nekad nebūs.]
tādā čatā viņa diez vai draugus atradīs. Neizklausās, ka viņiem tur vispār ir kas kopīgs. Un savas domas izteikt ir tiesības arī autorei nevis tikai pārējiem čatā.
neviens veselīgs cilvēks nav nomiris no vienas nedēļas nogales, ko pavada saulē un ar aliņiem saprātīgā devā
kā tu to tik labi zini? Esi aptaujajusi visus melanomas slimniekus? Vai arī tas ir tavs pieņēmums?
22.07.2018 19:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Palasiju tavas temas un pirmkart lai ari tev 21 , tomer mekle grupu kur komunice 18 it vai jaunaki cilveki.Nu diez vai 30 it gados kada cepsies nopietni lai uz peldsezonu iegutu kardasjanai lidzigu figuru...tu vienkarsi par jaunu viniem esi.
22.07.2018 19:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man nav nekas pret cilvēkiem ,kuri dzīvo pareizi, bet ir pretenzijas pret tādiem, kuri uzspiež savus uzskatus, sarauc degunu un par katru nieku, ko cits dara, viņuprāt, nepareizi -iedzer kokteili, staigā ar super īsiem svārciņiem un tml. veic visādus demonstratīvus komentārus- nodzersi aknas, izskaties pēc ielenes, normālu puisi tādā apģērbā nedabūsi. Protams, ja cilvēks to vien dara kā katru nedēļas nogali noplīst komā, pazaudē mob., maku un tad atkal iet tusēt, tad iespējams viņu vajag mazliet apskaidrot,vest pie prāta, bet, ja šad tad iedzer kādu kokteili, tad tie varianti, kad savu pareizumu bāž acīs nepatiks nevienam.
22.07.2018 19:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
+ visur visās malās ir alkohola lietotāji (
nu mila, ar sitadu attiesmiti uz klosteri tev jaiet. Jo zini, nesaki ka sman jadar un es neteiksu kur tev jaiet.Kapec doma ka cilveki kam gimene, darbs, macibas ,hobiji iedzerot sad tad uzreiz ir lielie alkani?Nu necies cikveki parpareizos...
22.07.2018 19:15 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Rīdziniece
Es zinu arī 25gadīgas, kuras pamatīgi cepjas saulē, solārijos.
22.07.2018 19:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es zinu arī cilvēkus ,kuri ļoti maz, vai arī vispār nelieto alkoholu, tā kā nav, kad visās malās to vien dara kā lieto.
22.07.2018 19:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja es ar zinu kas nelieto vispar, bet nekad dzive to nemaz nemin un citus par alkaniem nesauc. Un Autore jau apriori ir veca, veca tantite..kapec kads gribetu ar tadu tuset? Vnai 80 it gafdigas omites butu labas draudznes
22.07.2018 19:20 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Mana 80 gadiga tante medz iedzer snabiti:-D
22.07.2018 19:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu vo mos vel lasa erotiskos zurnalus, kraso lupas un dejo bugi..:D nederes autorei, znacut vajag kadu vecaku ?
22.07.2018 19:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits