Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atgriezt sarakstes?

 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Kaut kādā veidā šodien nobloķēju saraksti facebokā. Uzreiz atbloķēju atpakaļ, bet... Tā ir izdzēsta! Izmēģināju file recover ko piedāvā facebook. Visas sarakstes ir, bet konkrētās - nav:-/ Škrobīgi, jo palika diezgan daudz failu, pašas sarunas nav ļoti svarīgas. Ir idejas ko vēl var izmēģināt, lai saturu atgūtu?
18.07.2018 15:21 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Es arī nesen tā izdarīju, tāda pati situācija. Varbūt tam otram cilvēkam ir saglabājusies vēsture, ja esat labās attiecībās? Bet vispār nezinu. Bija tur FB kaut kādas opcijas par sarunu lejupielādēšanu, bet varbūt tas ir tas pats ko jau mēģināji :-/
18.07.2018 15:42 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Zizelle mēģināju gan. Jocīgi, jo pamēģināju ar citu cilvēku tā un sarakste nekur nepazuda, kad atbloķēju(t)
Nav labas attiecības, bet varētu mēģināt uzjautāt. Tikai - kā lai viņš pārsūta ar visiem failiem?:-D
18.07.2018 15:48 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Nezinu, es tikai iedomājos ja baigi vajag ko, tad var uzprasīt. Bet varbūt otram arī pazuda visas sarakstes.
Es identiski arī redzēju ka sarakstes pazuda kad kopā ar bloķēšanu izmetu no draugu saraksta, bet sarakstes saglabājās, kad tikai nobloķēju saraksti un atstāju draugu sarakstā.
18.07.2018 15:56 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Zizelle, bet es jau arī tikai saraksti nobloķēju. Tad viss pazuda un uzspiedu back, parādījās sarakste, uzspiedu unblock un refrešojot lapu viss pazuda.
18.07.2018 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)