Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos būt viena bet esmu attiecībās.

 
Reitings 6
Reģ: 15.07.2018
Sveikas meitenes, esmu šeit jauniņā, un piereģistrējos tādēļ, lai jums pajautātu padomu. Pus gadu dzīvoju ar savu puisi kopā, un liekas ka esam ieslikusi rutīnā. Esmu vairāk sabiedriska meitene un vēlos kaut kur iziet. Pāris nedēļas atpakaļ darba kolēģe mani uzaicināja uz BBQ, protams pajautāju viņam vai viņš neiebilst, viņš neiebilda. Teicu ka nezinu cikos būšu mājās. Jo kā saka ja meitenes sāk pļāpāt laiks rit nemanot pēc pāris stundām viņš sāka man rakstīt kur es esmu un kad būšu mājās. Pateicu ka veljoprojam esmu pie kolēģes un plapajam un viņš pat nākamajā dienā neticēja ka visu nakti nosēdēju un no plapaju. Pirms 6 no rīta viņš zvanīja un teica ja nebūšot mājas līdz 6 tad starp mums viss būs cauri. Protams, no bailēm pazaudēt aizskrēju mājās. Bet kādas sekas var būt nākotnē? Varbūt kādai tā ir gadījies? Vienkārši nezinu ko darīt. Vēlos padzivot viena, jo agri sākām dzīvot kopā. Bet nevēlos lai viņš pārprot.
Vēlos stabilas attiecības bet man nepatīk ja kontrolē, kopš tās dienas neesmu bijusi ārā man nav šeit īpaši daudz draugi varbūt 2 vai 3 man ir 20 gadu bet liekas ka parvesos majsaimniece kura tik sēž mājās...
17.07.2018 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)