Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vilkme, vajadzība, pašpietiekamība

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
"Es dzīvoju viena, apzināti. Patiesībā jau divus ar pusi gadus gandrīz es pat neesmu gājusi ne uz vienu randiņu," raidījumā "Starp mums runājot" atklāj Balčunaite. Viņa norāda, ka mēdz atteikt došanos uz randiņu, jo viņa nav satikusi cilvēku, kas viņu uzrunātu un saistītu tā, lai rastos interese piekrist uzaicinājumam.
"Tad es labāk palieku mājās, lasu grāmatu vai tiekos ar jau esošajiem draugiem vai arī ģimeni, vai aizbraucu kaut kur pie dabas, vai aizeju uz sporta klubu vai vēl kaut ko," viņa skaidro, "katrā ziņā, jā, man tad draugi jautā – nu kā, kā tā var būt, ka tevi neviens nesaista, ir taču arī kaut kādas fiziskās vajadzības. Bet, ja tev nav šī, kā lai pasaka, šī cilvēka, ar kuru tev gribētos būt līdzās kā ar draugu, tad arī pārējais… Nu man vajag, lai man ir komplekts."
Citāts no Delfiem.
Par šo aizdomājos un vakar ar draudzenēm diskutējām. Teikšu godīgi, esmu dzīvē bijusi attiecībās, kurās nejūtos tā, ka nu šis pavisam noteikti būs mans vīrs! Bet vienalga jutos ļoti laimīga par ikdienas mirkļiem, kopīgām brīvdienām, abpusēju prieku par dalītām emocijām,romantiku, sarunām, rūpēm, seksu... tas viss vienmēr ir bijis svarīgi un mani ir piepildījis skaistākai dzīvei. Uzskatu, ka arī attiecību pieredze ir jāveido.
Tagad ar savējo daaaudz laika pavadām kopā, uzskatu viņu arī par savu labāko draugu, neesam non - stop "salipuši", bet... man vienai ilgtermiņā būtu garlaicīgi. Tai pat laikā mana draudzene, kurai vīrs ir jūrnieks, saka, ka vientulība, ja tā ik pa laikam ir "atšķaidīta" ar viņas laulātā klātbūtni, ir viņas dzīves lielākā kvalitāte. Sāk ilgoties tikai tad, kad viņš ir piestājis atpakaļ ostā.
Kā ir jums? Ja nav lielā mīlestība, tad labāk dzīvot vienai? Vai labāk kaut kas, nekā nekas? Cik pašpietiekamas esat? Vai no sirds un patiesi izbaudāt laiku bez mīļotā klātbūtnes?
14.07.2018 13:27 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
citāti liekas ļoti loģiski :) es pati esmu labāk viena, nekā attiecībās, kur jūtu, ka nav līdz galam. bet es mēdzu arī randiņot, kad esmu brīva, bez īpaša mērķa pēc iespējas ātrāk atlak būt attiecībās, bet vienkārši tāpēc, ka tas var būt jauki un izklaidējoši.
tagad esmu long distance attiecībās, pietrūkst drauga ļoti, bet jā, patiesi izbaudu savu laiku arī bez viņa :D
14.07.2018 13:43 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
man vienai ilgtermiņā būtu garlaicīgi.

Domāju, ka tur arī ir tā sāls. Ja ir ļoti konkrēti mērķi un intereses, tad to upurēt (un attiecībās jebkurā gadījumā sanāks vairāk vai mazāk upurēt) ir iespējams tikai izņēmuma gadījumos, priekš cilvēkiem, kas ilgtermiņā dos vismaz kaut ko vienlīdz vērtīgu. Dažiem, protams, vienkārši patīk būt vieniem. Es esmu kaut kur starp abiem variantiem. Pirms dažiem gadiem biju saderināta un tolaik mana lielākā nožēla bija tas, ka es nekad vairs nevarēšu dzīvot pilnīgi viena, neredzēt cilvēkus dienām ilgi, ja negribu, strādāt tik daudz un ilgi, cik ienāk prātā. Tas bija viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ izšķīros. Daudz labprātāk daru savas lietas nekā tērēju laiku kādam citam cilvēkam, kurš nav vienkārši satriecošs. Protams, dzīvei vienatnē ir zināmi mīnusi, bet tie mīnusi ne tuvu nav tik lieli kā savu interešu kompromitēšana attiecību dēļ.
14.07.2018 16:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Esmu satikusi tikai vienu cilvēku, ar kuru man patīk ilgstoši uzturēties kopā, esot kopā kā pārim. Pirms tam, lai arī man nav un nebija nekas pret attiecībām , kas nav “mūžīgi mūžos”, kaut kā negadījās sastapt cilvēku, ar kuru gribētu pat šo “kaut ko, kas nav lielā mīlestība”, lai arī mēģināju. Jutos labāk viena, izņemot brīžus, kad kāds bija nobažījies par šo manu “nespēju izveidot attiecības”, jo tas bija apnicīgi un lika uzdot jautājumus sev - vai ar mani ir viss kārtībā? Varbūt man ir kaut kāda mentāla novirze? :-D
14.07.2018 16:15 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Ha :D Jāatzīst, ka par savām dzīves labākajām attiecībām sliecos uzskatītu vienu gadu friends with benefits afēras, kad kopā pavadījām tikai sestdienu vakarus un svētdienu rītus, pārējā laikā vispār pat nekontaktējoties. Ja es varētu vēlreiz ko tādu atrast, tas būtu brīnišķīgi :D
14.07.2018 16:23 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
probability , kāpēc beidzās šīs attiecības?
14.07.2018 16:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es pat saprotu tādus cilvēkus. Viņiem nevajag ,kaut ko ,kas vnk pagadās pa ceļam ,vai arī mazliet patīk, bet ir gatavi savu ikdienu, dzīves ritmu mainīt, ja patiešām uzradīsies kāds ,kurš liks sirdij straujāt sisties un atbildīs 56 prasībām ,kuras viņi ir iekšēji uzstādījuši kādam ir jābūt viņu partneriem, jo ir sasnieguši tādu līmeni, kad vnk nevēlas tērēt savu laiku uz variantiem, kuri nav pietiekami labi, kuri nespēj turēt līdzi viņu prasībām. Iespējams ,ka arī daļa tā domājošas dāmītes arī pāspīlē ar prasībā, vēlmēm un tāpēc arī ir ilgstoši vienas.
14.07.2018 16:40 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Redzēju šo raidījumu un vēl padomāju-cik ļoti piekrītu katram V.Balčunaites vārdam. Nekad nevaru būt attiecībās, kur man ar ko jāsamierinās, jāpiekāpjas, kur jāspiež sevi tikties, kad to īsti negribas. Nav tā, ka jābūt sajūtai, ka uz mūžu, bet jābūt sajūtai, ka gribas būt ar to cilvēku, šodien un tagad. Garlaicīgi ar sevi nekad nav.
Un vispār mani tracina visi tie teksti- attiecības jākopj, javeido... Priekš kam? Ja cilvēks ir man, tad ir, tad viss sanāk dabiski, ja nav, tad kam mocīt sevi un otru?
14.07.2018 16:42 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Nekad nav saistījuši randiņi ar svešiem cilvēkiem ar mērķi iepazīties. Parasti nejauši kaut kur iepazīstos, abi viens iepatīkamies un tad jau randiņojam ar jau esošām simpātijām. Šobrīd esmu viena un man to laiku vajag. Daudzus gadus esmu bijusi aizņemta, tad ar vienu cilvēku, tad ar nākamo... Šobrīd jūtos labāk, nekā attiecībās esot.
14.07.2018 16:49 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pašlaik es arī tā dzīvoju. Man arī vajag, lai ir tas pilnais komplekts - gan draudzība, sapratne un interese vienam par otru kā par cilvēkiem, gan arī romantiskā un seksuālā pievilkšanās. Ja kaut kas no tā nav, tad neiešu jau sevi piespiest.
Garlaicīgi man nav. Ir tik daudz citu lietu: darbs, studijas, draudzenes, hobiji, pasākumi utt. Mūžīgi tā negribu, bet kādu laiku - kāpēc ne? Godīgi sakot, esot single, esmu sapratusi par sevi un savām kļūdām/labajām pusēm attiecībās vairāk nekā tad, kad biju ilglaicīgās attiecības :D
14.07.2018 16:53 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Odonella - pārvākšanās darba dēļ tām pielika punktu. Citādi grūti spriest, cik ilgi tās varētu būt turpinājušās, bet noteikti ne bezgalīgi.
Iespējams ,ka arī daļa tā domājošas dāmītes arī pāspīlē ar prasībā, vēlmēm un tāpēc arī ir ilgstoši vienas.

Gan jau dažas arī pārspīlē, lai gan man šķiet, ka sievietēm ar neadekvātām prasībām ir tendence nevis mērķtiecīgi būt vienām un kļūt par vecmeitām, bet veidot attiecības, jo emocionālas vajadzības prasa savu, un tad šos vīriešus mēģināt izmainīt pēc pašu ieskatiem.
14.07.2018 16:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man gan šķiet, ka arī visskaistākās attiecības ir jākopj, jo nu nekad nebūs, ka viss sakritīs, lai vai cik brīnišķīgs cilvēks, vienmēr būs kādi sīki paradumi, kas varbūt ne tik ļoti patīk, kaut kāda viedokļu sadursme, kur ir jāpiekāpjas. Ja ego ir lielāks par to visu jauko, kas var būt ar otru cilvēku, tad varbūt tiešām nav vērts neko paliekošu veidot.
Esam dzimuši tādā laikā, kad ir tikai mūsu ego, mūsu es, es, es.. visiem liekas, ka esam neatkārtojami un unikāli un ka visiem citiem jāpiekāpjas mums.
14.07.2018 17:34 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Ja gribētu, atrastu bez nekādām problēmām kādu gribi, ja esi simpātiska meitene. Tas tak daudzu sapnis- seksiņš 1x nedēļā, bez prāta čakara un sarežģījumiem.(l)
14.07.2018 17:41 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
un tad šos vīriešus mēģināt izmainīt pēc pašu ieskatiem.

Un kad izdodas izmainīt vīrieti, paliek garlaicīgi, "Tu neesi tāds kā sākumā" un pamet.
visiem liekas, ka esam neatkārtojami un unikāli un ka visiem citiem jāpiekāpjas mums.

Pilnībā piekrītu. Kad šādiem cilvēkiem paprasi, ar ko tad īsti esi tik unikāls, protams, ka atbildi nesaņem un iestājas klusums. Ja cilvēks aprobežojas ar savu ego, tad viņš stagnēs un neattīstīsies tālāk par savām robežām.
14.07.2018 17:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Esmu izdzīvojusi posmu, kad vairākus gadus negāju uz randiņiem, darbojos tik ap sevi, saviem hobijiem un izaugsmi, tikos ar draugiem un draudzenēm. Šobrīd esmu laimīgās attiecībās, un ja godīgi, negribētu atgriezties iepriekšējajā posmā, jo dažreiz tomēr jutos draaaaaaausmīgi vientuļa un tur ne draudzenes, ne hobiji, nekas nelīdzēja, vienīgi pamatīga nodzīšanās sportā vai darbā līdzēja, kaut gan tās vientulības sajūtas bija tieši raksturīgas PMS posmam :-D
.
Nav tā, ka attiecības baigi ierobežo, man ir daudz laika, ko varu veltīt tikai sev, jo arī vīrietim ir savas lietas, hobiji un nodarbošanās. Attiecībās eksistē tāds kā balanss - laiks sev, kopējs laiks, atsevišķas izklaides, kopējas izklaides.
.
'Attiecību kopšana', man šķiet ir mīts, vai nu jūs saderat kopā vai arī ne. Būs viedokļu nesakritība, būs strīdi, utml, bet to visu var izrunāt, tas viss nāk dabiski nevis kaut ko tur speciāli 'kopjot'.
14.07.2018 18:44 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man jau liekas, ka tā kopšana ir arī tā dabiski.. bet tajā pašā laikā ir arī rutīna pēc kāda laika, tad arī kaut ko izdomā īpašāku vai padara sen nedarītas lietas.. kopšana jau ir tā padomāšana, vēlme pieslipēties, savu viedokli kādreiz paturēt pie sevis. bet, protams, ir jau tā, ka ja ir saderība, vieglāk to visu darī
14.07.2018 18:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Esam dzimuši tādā laikā, kad ir tikai mūsu ego, mūsu es, es, es..
Tieši to pašu nodomāju, kad palasīju komentārus... Te egoisms spraucas pārpārēm pa ausīm laukā lielai daļai...
14.07.2018 19:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Visām visām ego, ne tik man. Jāuzsit uz pleca sev kādai.
14.07.2018 19:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Egoisms ir arī sišana u. c.
14.07.2018 19:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kādā ziņā egoisms?
14.07.2018 19:45 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Droši tāpēc, ka neesi gatava kāda dēļ upurēties, piekāpties, ciest...tas ir veidot ģimeni:-D:-D
14.07.2018 20:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits