Kur lai eju??

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Pirms divām nedēļām izmazgāju matus un devos ārā. +26 grādos
Pēc 4 stundām uzlēca temperatūra uz 37.2, šausmīgi sāpēja galva
Nākamajā dienā parādijās sarkans kakls ar baltiem punktiem
Pūtu kakla zāles, nepalīdzēja. Gāju pie ārsta ( ģim ārsta aizvietotāja)
Izrakstīja antibiotikas. Kursu izdzēru labāk nepalika. Tad sāka sāpēt labais sāns. Domāju ka sastiepums, jo pie straujas kustības savilka vēdera lejasdaļu. Radās aizdomas par aklo zarnu. Naktī braucu uz slimnīcu. Ķirurgs aptaustīja vēderu, cirkšņus, noņēma pilnu asins ainu, urīna analīzes. Apskatīja arī ginekologs. Viss bija super, tikai asins analīzēs uzrādīja limfu palielinātu skaitli. Ķirurgs izteica variantu, ka saistībā ar kaklu palielināti limfmezgli cirkšņos un vēderā. Palaida mājā
Mans ģimenes ārsts atvaļinājumā. Braucu atkal pie viņa aizvietotāja, kurš vispār strādā uz ātrajiem un neko sakarīgu nevar pateikt. (e) konsultējās ar manu ģim ārstu pa telefonu, triec iekśā nākamās antibiotikas, no kurām arī nav nekāda jēga tikai galva sāp. Kakls sarkans, sāns tāpat sāp
Uz vēdera dobuma sonogrāfiju jāgaida 3 mēneši rindā. Pat ja esi gatavs maksāt 80 euro ir briesmīgi gara rinda.
Man kaut kā neticās, ka rajonā ap aklo zarnu palielināti limfmezgli no kakla mandelēm. Man liekas, ka palielināti limfmezgli rodas no tuvumā esoša iekaisuma. Bet reāli sāns sāp jau 2 ned un temperatūra jau 2 nedēļas 37.2. Slimnīcā saka viss ok pie ģim ārsta netieku jo atvaļinăjumā. Jau dropēju iekšā otro paku ar antibiotikām un bojāju aknas tik. Vairs jēgas nav no tām zālēm
Es nezinu, gribas vienkārši nošauties. Esmu izmisumā un nezinu kur iet. Vai var tā ticēt tam ķirurgam, ka tur nekas nav jādara, ka sāns pats pāries. Neticas, ka esmu jau galīga hipohondriķe palikusi...(t):'-(
13.07.2018 17:22 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Ja grib valsts apmaksāto, tad var sanākt gaidīt vēl ilgāk. Protams var mēģināt zvanīties uz visām vietām pēc kārtas, var arī paveikties. Bet par maksas piekrītu - atliek tikai piezvanīt uz vairākām vietām un atrast tuvāko, ļoti bieži var tikt pat tajā pašā nedēļā.
15.07.2018 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits