Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plusi un mīnusi paliekot attiecībās ar vīrieti pēc krāpšanas

 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Sveikas!
Esmu ceļā uz piedošanu, jo cilvēks stipri nožēlo un es gribu sākt visu no jauna, taču man ir jāsaliek plusi un mīnusi paliekot kopā. Tā kā esmu dziļās sāpēs, plusi un mīnusi nebirst kā pupas. Gribu jūsu palīdzību meitenes. Varbūt kāda ir gājusi cauri kam līdzīgam. Nenosodiet mani par to,ka gribu piedot cilvēkam, jo dzīve balstās uz sapratni, vienošanos un kopību.
Piemēram, plusi +, kopīgas bijušās atmiņas, kopīgas nākotnes atmiņas, bērni, māja, nākotne kopā.
Mīnusi, neuzticība, sāpes u.t.t.(t)
13.07.2018 12:14 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Šī ir tēma, kur plusus nekādus savilkt nespēju un nespētu. Nekas uzskaitītais mani nespētu noturēt pie cilvēka, kas ir piekrāpis. Tā ir visbriesmīgākā sajūta - apzināties, ka mīļotais cilvēks ir piekrāpis, un piedot tādas lietas man liekas pat necieņa pret sevi pirmkārt. Un jā, es esmu bijusi nokrāpta, daudz esmu par to domājusi, bet nu nespēju to piedot un dzīvot ar to cilvēku tālāk(t)
13.07.2018 12:25 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Ir dažādas pieredzes, citi pāri tikai stiprina attiecības, saprotot to, kur kļūdījās, ko vajag darīt labāk, ko nedarīt, un saprot, to, ka nevar viens bez otra. Klūdās visi un tas ir saprotams.
13.07.2018 12:50 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Atkarīgs no Tevis pašas. Ja esi cilvēks, kurš nekad nekad nepiedod kādus pāridarījumus un tur naidu, nav vērts, nepiedosi, nemelo sev, ka piedosi. Ja pēc dabas esi tāda, kurai piedot ir relatīvi viegli, tad varbūt. Katrā ziņā krāpšana maina attiecības neatgriezeniski un rēķinies, ka turpmākos strīdos (būs, agri vai vēlu) noteikti tiks celti augšā šis notikums,kas Tevi pašu vairāk vai mazāk tāpat sāpinās neatkarīgi no tā vai piedevi.
13.07.2018 12:56 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Es teiktu, pētot plusus un mīnusus, padomā, cik liela ir Tava loma faktā, ka viņš nokrāpa. Kas bija tie vadmotīvi. Protams krāpt ir slikti. Bet varbūt cilvēks meklē to, ko nespēj saņemt. Man šķiet krāpšanas biežākais moments ir neeksistējošais adrenalīns attiecībās - nav spontāna seksa, nav daudzveidības, zems sievas libido utt.
Kāpēc sievietes krāpj savus večus? Jo ir neapmierinātas ar savu veci, kurš nesniedz to, ko vēlas sieviete. Un daudz citu faktoru. Ne jau aiz labas dzīves kāds kādu nokrāpj.
Bet noteikti, ka ir tā otra krāpēju masa, kas to dara sporta pēc. Alfa tēviņi, pašmīļi, narcisi uttt...
Forumā atbildi negūsi, tik pašai kritiski jāizvērtē situācija, kas neaprobežojas tikai ar plusiem un mīnusiem par pagātni un iespējamo nākotni.
Cilvēku lielākā problēma attiecībās ir tā, ka viņi nemāk paskatīties uz sevi un partneri no malas un loģiski spriest par notikušajām darbībām.
13.07.2018 13:07 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Es arī droši vien piedotu, ja otrs kārtīgi nožēlotu, bet kā reāli dzīvot tālāk, man nav ne jausmas. Otram cilvēkam tur būtu katru dienu sevi jāpierāda, lai iemācītos uzticēties vēlreiz.
13.07.2018 13:08 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Noteikti nepiedotu. Vajadzēja domāt pirms tam, ne tagad aizliet ausis, ka baigi nožēlo. Ja bija tāda doma, būs vēl. Tāpat man nav jādomā, vai viņš turpmāk spēs būt uzticīgs vai nē, ko domā, ko dara utt. Nodota esi un tāda arī paliksi.
13.07.2018 13:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja jādomā par plusiem un mīnusiem, tad par ko vispār runa? Neredzu nevienu plusu!
13.07.2018 13:13 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
kopīgas bijušās atmiņas, kopīgas nākotnes atmiņas, bērni, māja, nākotne kopā.

Ar nekrāpēju tas nevar būt? :D Protams, ka var. Nezinu gan, kas ir nākotnes ATMIŅAS, bet tas viss jāplāno ar stabilu cilvēku. Un nokrāpa tevi, ne kādu citu pirms 20 gadiem, bet izvēlējās nodot tieši tevi. Nav vērts, es teiktu ar šodienas pieredzi.
13.07.2018 13:15 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Oi, un 22 gadi tev. Nē, nē, nečakarē savu dzīvi. Nevar ko tādu aizmirst.
13.07.2018 13:17 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Puisim pateicu, ka negribu dzīvot kopā ar viņa vecākiem (3gadus dzīvojam ar viņa mammu un patēvu) un viņš atbildēja - nu ja Tev tas nepatīk tad vari iet.
Ko iesākt? Vai tiešām puisis ar kuru dzīvoju kopā negrib domāt arī par to lai es attiecībās jūtos labi?

Šis pats eksemplārs? :-O (t) Tad nav vispār ko domāt!
13.07.2018 13:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ne mēnesis nepagāja, ka nokrāpa? :D
13.07.2018 13:20 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Matildei +
ņemot vērā viņas uzmesto informāciju, tad es pieturos pie sava otra varianta:
Bet noteikti, ka ir tā otra krāpēju masa, kas to dara sporta pēc. Alfa tēviņi, pašmīļi, narcisi uttt...

Naf tādi nevienās attiecības nav vajadzīgi. Sākumā cilvēkam ir jānobriest un tad var runāt par ko vairāk. Un cilvēks nenobriest vienā dienā. Ar savu problēmu Tu tērē tikai savu laiku.
13.07.2018 13:21 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Viens ir piedot, bet otrs - ar to sadzīvot. Es varbūt nepareizi uzrakstīju savā komentārā - piedevusi esmu, arī toreiz piedevu, bet nākotni kopā vairs neredzēju, jo nespētu dzīvot ar domu,ka tas vēl var atkārtoties. Iemācīties vēlreiz uzticēties - tas ir ļoti grūts un sarežģīts ceļš. Tiešām apbrīnoju cilvēkus, kas ar to var sadzīvot, negruzot sevi un otru.
13.07.2018 13:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Piemēram, plusi +, kopīgas bijušās atmiņas, kopīgas nākotnes atmiņas, bērni, māja, nākotne kopā.
Mīnusi, neuzticība, sāpes u.t.t.

Tavi plusi man liekas jocīgi. Pirmkārt, bijušās atmiņas, ok bija labas atmiņas, bet tā ir pagātne un vienmēr arī tur paliks, pagātnē, vai dēļ tā jāpaliek ar krāpēju? Un kopīgā nākotne...nākotne vispār nav pie plusa pieskaitāma vai vispār kaut kāds arguments. Kā tiešām būs nākotnē tu nezini, pie plusiem esi pieskaitījusi kaut kādus savus sapņus, ne realitāti.
Vai jums ir jau tie bērni un māja, vai tie tikai tavi sapņi? Ja tā..tad kāpēc to visu bojāt ar vīrieti kas tevi piekrāpis? Ar tādu plānot ģimeni? Būtībā ar garā vāju cilvēku...jo nespēja noturēties citai neuzkāpt. KAM tev tas ir vajadzīgs??
...
Man bija sāpīga situācija laiku atpakaļ, nebija tur krāpšana ar sexu, bet tāpat gana sāpīga lai šķirtos (pēc manām domām), vienīgais iemesls kādēļ to nedariju bija kopīgais bērns, meklēju iespējas kā piedot un ar pāri darījumu sadzīvot, jo nevēlējos izjaukt bērnam ģimeni. Mīlestība jau nekur nepazuda un nemazinājās. Bet tāpat šis tas mainijās dzīvē.
Ja bērna nebūtu, būtu sen prom un nemocītu sevi.
13.07.2018 13:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nekas no uzrakstītā nav pluss!
13.07.2018 13:27 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Padomu nespēju dot, bet nu kāda jēga piedot šajā situācijā? Jūs esat jauni, neesat precējušies, nav bērnu. Tas tak jums tikai attiecību sākums un jau krāpšana...manuprāt, tur tiešām jēgas it nekādas, vieni vienīgi mīnusi. Piedodot tu viņam dod zaļo gaismu krāpt arī turpmāk.
13.07.2018 13:27 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Parasti šādos gadījumos sabiedrības verdikts ir viens - Vainīgais / cietušā, neiedziļinoties problēmā kopumā.
Pirms taču tā kā viss vairāk vai mazāk bija OK. Tad kāpēc viens vai abi no ģimenes to izdara ?
Nav svarīgi - noziegums ir noziegums, krāpnieks, paliek krāpneiks. Krāpšana ir problēmu sekas un tāpēc krāpšanas ir un būs, gab vīriešiem, gan sievietēm ( izņemot Cosmo dāmas)
Ja kādu laiku atpakaļ pie attiecībām būtu vairāk piestrādāts, iespējams, nekas slikts nebūtu noticis. Tas nenozīmē ka sievietei, ka sievietei jāauklējas ar vīrieti lai viņam nesagribas citu.
Attiecības prasa abu rūpes un ieguldījumu, tad tādi gadījumi var arī nenotikt nekad.
13.07.2018 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Priekš kam piedot, jūs neesat precējušies, jums nav kopīgu bērnu, īpašumu, nav nekā, kas jūs turētu kopā. Tur pat domāt nevajag, palaist ir grūti, jo izveidojies pieradums. Paņem pārtraukumu un koncentrējies tikai ar sevi. Reāli palīdzēt var tikai laiks, kad pierims visas emocijas.
13.07.2018 13:42 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Neesmu bijusi sada situacija, bet iesaku padomat par to, ka visi tavi nosauktie plusi var but ari ar citu partneri nakotne, un sadi minusi nemaz nebus jaizverte.
13.07.2018 13:43 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.06.2018
Ko nozīmē "cilvēks stipri nožēlo"? Nožēlo caur vārdiem vai tomēr darbībām? Ja viss balstās tikai uz stāstiem par to, ka viņš ir visu sapratis un grib tevi atpakaļ, tad nav vērts pat izskatīt variantu piedot. Ja tomēr reāli arī rīcībā nožēlu var redzēt, tad, iespējams (es gan tā nedarītu), var padomāt par turpmāko nākotni.
13.07.2018 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!