Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu, vai mīlu

 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Ar draugu pagaidām nedzīvojam kopā, tomēr pavadām kopā diezgan daudz laika. Mūsu attiecības sākās visai savdabīgi - bijām labākie draugi un burtiski vienā dienā sapratām, ka vēlamies būt kopā. Esam kopā 4 mēnešus, bet labākie draugi bijām gadu. Un pēdējā laikā mani nomāc savāda sajūta. Ir dienas, kad man ar viņu ir labi - kad skaties uz viņu un domā, kā agrāk varēji dzīvot bez viņa, cik svarīgs viņš man ir, gribas, lai ar mani viņš ir pa īstam laimīgs. Varu iedomāties arī turpmāko dzīvi ar viņu kopā, ir tā drošības sajūta, ka uzticies viņam un saproti, ka viņš mani nekrāps, varu būt ar viņu, kāda vien vēlos, un zināt, ka viņš mani mīl.
Bet tāpat ir arī dienas, brīži, kad mani viss viņā kaitina - kā viņš staigā, mīmika, žesti, pat kā viņš elpo, viņa raksturs, uzskati. Tādos brīžos pat nav vēlmes viņu noskūpstīt, arī tad, kad viņš to mēģina darīt, cenšos aizgriezties.
Saprotu, ka, ja reiz šaubos, tad mīlestība tur diez vai ir. Bet arī tajā pašā laikā nevēlos viņu zaudēt, jo pirmo reizi sastopu tik lielisku puisi. Un reizēm ienīstu pati sevi, jo nespēju saprast šīs izjūtas. Un, jā, arī baidos palikt viena.
Bet varbūt ar laiku šīs šaubas pāries? Jo pastāv iespēja, ka ielecu šajās attiecībās par ātru pēc iepriekšējās šķiršanās.
Kādai ir bijusi līdzīga situācija? Ja, jā, tad kā tas beidzās? :-)
11.07.2018 19:56 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Jā, es arī biju kopā ar savu labāko draugu. Pie tam, vairāk kā 5 gadi kopumā.
Es nezinu vai draudzība ir ideālākais variants kā iesākt pāra attiecības. Skatoties kāds cilvēks esi un ko tieši vēlies no attiecībām. Divejādas izjūtas man bija ilgi un dikti, ka tik ne vienmēr. Bet tāpat nemaz nenožēloju. Un arī domāju par viņu - labāku neesmu satikusi utt.
11.07.2018 20:09 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
K.28, biji attiecībās? Jūs izšķīrāties beigu beigās?
Noteikti attiecības vērtēju nevis kā izklaidi, bet veidoju ar domu, ka tas būtu mans potenciālais nākotnes ģimenes partneris, vīrs un bērnu tēvs. Tāpēc arī viens iemesliem, kāpēc uzsāku attiecības ar viņu, ir tas, ka piesaistīja viņa skats uz dzīvi. Daudzi teica, lai nelaižu garām tik lielisku puisi.
11.07.2018 20:15 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Nu es taču rakstīju, ka jā un vairākus gadus.
Jutos tāpat. Pametu, bet nenožēloju ne uzsākšanu, ne šķiršanos. Citi tik tiešām parasti nav labāki..
Un tomēr man tas īsti nederēja, no draudzības uz attiecībām. Bet nu šīs diskusijas tikai saskumdinās tevi.
11.07.2018 20:32 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Daudzi teica, lai nelaižu garām tik lielisku puisi.
Domājot par savām jūtām, labāk liec malā šos te daudzus. Ja arī nonāc tik tālu,tad baiļu dēļ nemaldini otru cilvēku :)
11.07.2018 20:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
TimeToDream, es uzskatu, ka jūsu attiecībās viss ir kārtībā un tu viņu mīli. Tie ir tavi dēmoni, kuri sāk tramdīties "vai viņš ir īstais? kā viņš runā? kā viņš izskatās? kāpēc tik skaļi elpo?". Tev ir jāiemācās nokontrolēt tos dēmonus (izej pastaigāties, aizbrauc pie draudzenes), tā lai viņi ārdās tevī iekšā, bet neizgrūd tos uz draugu, jo viņš nav neko noziedzies.
.
Zini, ir dienas, kad mans vīrs man arī kaitina, bet tas pāriet un saprotu, ka vēlos būt kopā tikai un vienīgi ar šo cilvēku. Tāpat kā ir dienas, kad besī viss un jo īpaši besiju sev pašai :-D
11.07.2018 21:05 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Bailes palikt vienai. Zinu! Ja būtu kāds, kas nekaitina, skriešus aizskrietu. :) Domāju, ka ir pasaulē kāds, kurš tomēr neradīs tādas stulbas pārdomas.
11.07.2018 21:10 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Paldies, meitenes, par atbildēm! Jā, piekrītu, ka tie visticamāk ir mani mošķi, dēmoni, kas rada šīs pārdomas. Nē, viņš ne tuvu nav ideāls, bet šīs attiecības atšķiras no visām iepriekšējām - kaut arī esmu greizsirdīgs cilvēks, tomēr pret tagadējo draugu man nav nekādas neuzticības, ir tikai tā miera un uzticības sajūta.
Bet kā atšķirt, kur ir mīlestība un kur - tikai pieradums?
11.07.2018 21:25 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
To sapratīsi tikai Tu pati. :)
11.07.2018 21:26 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Pēc četru mēnešu attiecībām var arī nebūt vēl mīlestība.
11.07.2018 21:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Uzskatu, nu vismaz man pierādījies, ka pēc tik īsa laika nav nekam jākaitina, jābesī un pārdomām nav jārod laiks. Ja viss kārtībā, tad metas iekšā un nav vienkārši šādu lietu. Tu redzi viņu ka labu cilvēku, bet mīlēt nemīli un pa īstam nepatīk. Vienkārši ērts cilvēks pagaidām. Nemoki viņu, meklē to, kas pa 100% ikdienā nečakarē prātu.
11.07.2018 21:58 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Es pametu un tad atradu labāku. Nebija ko bīties, ka būs viena vai neviena laba nav.
11.07.2018 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Ja pēc 4 mēnešiem jau kaitina, tad zini, ka kaitinās vēl vairāk! Pa 4 mēnešiem vēl ar rozā brillēm vajadzēja staigāt. Tā kā nemoci ne sevi, ne puisi...
Nu moš tikai tas tev tāds traks PMS :-D
11.07.2018 22:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits