Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

air baltic biłetes

 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Meitenes, nezinu kā rīkoties!
Biežu čekoju air baltic biłetes, lai tiktu uz mājām. Cenas tur strauji mainās, biju noskatījusi vienu datumu, uzreiz nenopirku, un tagad praktiski dubultā.
Jālido man pēc 2ned., sakiet vai pastāv kaut niecīga iespēja, ka cena atkal samazināsies? Vai labāk pirkt tagad pa dārgo cenu?:-( Vienkārši finanses šobrīd neatłauj izvērsties, un esmu dilemmas priekā kā rīkoties:-(
04.07.2018 19:56 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
up
05.07.2018 11:35 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Tev der tikai airbaltic?
05.07.2018 11:37 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
jā(t)
05.07.2018 11:39 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
2 nedēļas ir ļoti maz laika, skaties, lai nepaliek 4x dārgāk.
05.07.2018 11:39 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Esmu ievērojusi, ka 1dienās un 2dienās cenas biļetēm nokrītas...bet, ja jālido pēc 2 nedēļām, laikam tomēr pirktu tagad, lai tiešām nesanāk pirkt 4x dārgāk.
05.07.2018 11:41 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
KortnijaS*, vai Tev nav iespējams paskatīties biļetes no citas IP adreses?Nezinu, vai tā ir taisnība, bet kaut kur lasīju, ka mājaslapa ''atcerās'', ka esi jau meklējusi biļetes uz šo galamērķi, neesi nopirkusi, un tad katru nākamo reizi speciāli izmet lielāku cenu. Protams, nevaru teikt, ka tā ir 100% taisnība. Bet atceros, ka arī es es skatījos šogad pavasarī aptuveni 2 mēnešus pirms lidojuma biļetes, tāpat kā Tu, čekoju, vai nebūs lētāk, un katru reizi arvien dārgāk rādīja. Un tā kā man vajadzēja vairākiem cilvēkiem biletes, un, protams, pēc iespējas, lētāk, es arī uzreiz nepirku. Beigās cits cilvēks meklēja no cita datora(citas IP adreses) un atrada par izdevīgu cenu, bet pirka mums katram atsevišķi, jo meklējot kopā visām personām rādījās katra dārgāk nekā pa vienai. Un jā, ir dzirdēts arī tas, ko jau te minēja, ka ir konkrētas dienas, ka lidot ir lētāk.
Lai veicas atrast peč iespējas lētāku biļeti! :-)
05.07.2018 11:58 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
No kaadas lidostas lido tikai Air Baltic? :-D Ja nav lielaas bagaazhas un ir daudz laika, tad nu biezhi vien no dazhaam pilseetaam ar leetajiem kombinaacijas ir vairaakas reizes leetaakas :-D Air Baltiks ir viena no vispretiigaakajaam aviokompaanijaam. :-D
Esmu lidojusi uz dienvidiem, paarseezhoties ziemeljos ar ne-leetajaam aviokompaanijaam un tas bija divreiz leetaak nekaa ar air baltiku pa tiesho. Esmu lidojusi no vienas pilseetas dienvidu galaa uz Latviju, paarseezhoties netaalu no polaaraa loka ar leetajaam aviokompaanijaam un tas bija 4 reiz leetaak nekaa ar air baltiku pa tiesho, bet tas briizhos, kad ljoti ieniistu air baltiku. Dazhreiz tomeer nopeerku vinju pretiigi daargaas biljetes ( kad galiigi negribas niikt lidostaas) un izbaudu neesoshu servisu par paarspiileetaam cenaam :-D un, jaa, pretiigajam air baljtikam no vienas dienvidu gala pilseetas ir leetaakas biljetes uz viljnju vai tallinu, paarseezhoties Riigaa nekaa pa tiesho uz Riigu :-D Pretiigaa aviokompaanija saskruuvee cenas marshrutos, kuros nav normaalu alternatiivu. Tur, kur ir kaadas 3-4 citas alternatiivas, tur gan air baljtikam taas cenas taadas pavisam pienjemamas.
Un, nee, air baljtikam nekas leetaaks nebuus, buus daargaak, taa ka, vai nu peerc tagad vai nu kombinee. Taads briinums nav bijis, ka shie nolaistu cenu, tuvojoties lidoshanas datumam, driizaak chetrkaarshos. :-D
05.07.2018 12:01 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
IP adreses easy jet atceras, air baljtiks savaadaak dara, rezerveeshanas procesaa, pirms maksaashanas, peekshnji pataadaas lielaaka cena, vienreiz principa peec nevis naudas deelj shaadaa gadiijumaa nobukoju connected flight ar poljiem pretiigaa air baljtika vietaa. ar air baljtiku no cita datora nekas nebuus leetaak.
05.07.2018 12:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
air baljtiks savaadaak dara, rezerveeshanas procesaa, pirms maksaashanas, peekshnji pataadaas lielaaka cena

Ir gadījies, jā :-D
05.07.2018 12:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Air Baltiks ir viena no vispretiigaakajaam aviokompaanijaam

+++
Februārī skatījos biļetes uz Venēciju.. vienā virzienā 600+ EUR econom klasē.. nu galīgi galvu saspieduši. protams, pa kādam ķirsim dažreiz uzpeld, bet nu tāpat Eiropā ar tiem lidot ir vnk neprāts. Galu galā ar Ryanair ar pārsēšanos sakombinēju uz Venēciju par 60 EUR.
Bet piekrītu, ka ik pa laika, ja nav alternatīvu, sanāk pirkt to pašu AB.
air baljtiks savaadaak dara, rezerveeshanas procesaa, pirms maksaashanas, peekshnji pataadaas lielaaka cena

Pavisam nesen no Tbilisi uz Rīgu mani izčakarēja. Biju dusmīga un pasūtīju nafig! Uz turieni lidošu ar AB, bet atpakaļ ar WizzAir!
05.07.2018 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!