Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības.

 
Reitings 3
Reģ: 14.06.2018
Vēlos parunāt par tēmu, ko ar draudzenēm ne visai vēlos apspriest savu uzskatu dēļ. (s)
Kāda jūsu attiecībās ir attieksme pret kailumu, skaistumu un citām sievietēm? Aizdomājos par šo, jo vakar satikāmies ar draugiem -pāri, kuriem ir veselīga jebšu neitrāla attieksme pret to, ka otrs skatās uz vai runā par kādu citu sava dzimuma pārstāvi un viņa izskatu, atklāti var viens otram pateikt, ja kāds cits liekas vizuāli pievilcīgs, manuprāt viņi arī uz nūdistu pludmali aizietu bez problēmām, bet ne nūdisma ziņā, bet gan nebūtu neērti ka otra pusīte skatās uz citiem kailiem sava dzimuma cilvēkiem (manis izdomāts pieņēmums). Sāku vakar sevi salīdzināt ar viņiem, sapratu, ka esmu ļoti aizspriedumaina šajā ziņā. Man liek justies neērti, ja mana otra pusīte atzīst kādu sievieti par skaistu, kur nu vēl redz meitenes īsos svārciņos vai stringos pludmalē. Jūs kopā ar savējiem varat brīvi apspriest citas sievietes un kailumu? Gribu izvilkt to vidējo aritmētisko rādījumu :-D
03.07.2018 20:36 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Manuprāt, viss ir attieksmē. Nav problēmu arī ar otru pusi aprunāt kurš puisis vai kura meitene ir skaista. Ja tā ir runāšana nevis siekalošanās. Otra puse jau jūt attieksmi un cieņu. Ja redzi, ka Tevi mīl un ciena, kāpēc lai tādas lietas liktos sliktas? Nav jau noslēpums, ka uz pasaules ir daudz skaistu cilvēku. Un ir tikai dabiski, ka Tev viņi patīk. Svarīgi, vismaz man, lai man patīk mana otra puse. Tad ir vienalga, ka nāk pretī simpātiski cilvēki, jo zini, ka Tev tāds ir blakus. Un kapēc, lai mākslas darbus neapspriestu un neaplūkotu?
03.07.2018 20:44 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Nav problēmu pret kailumu. Pirtī ar draugiem ejam pa pliko, laukos peldamies pa pliko. Varam apspriest kādas meitenei bija kājas un dibens sporta zāle un kādi čalim bija bicīši.
Mēs esam viens otram līdz galam. Pārējie ir cilvēki, viens skaistāks, viens resnāks utt.
Mīl visu cilvēku kopā, galvenokārt jau būtību un attieksmi, nevis tāpēc, ka kāds ir super pievilcīgs un ārīgi seksīgs.
03.07.2018 20:50 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu velies izvilkt videjo aritmētisko, tad mēs esam pie tiem kuri brīvi var runāt par visu, apskatīt un apspriest gan skaistas sievietes, gan vīriešus.
03.07.2018 21:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Apkārt ir daudz skaisti cilvēki.. nesagādā problēmas to atzīt vai apspriest ar otro pusīti :)
03.07.2018 21:08 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Vīrieši visu mūžu būs ieinteresēti paskatīties uz skaistām sievietēm un tur neko mainīt. Bet man vienkārši to nav vajadzīgs apspriest ar draugu - citu cilvēku izskatu - ne skaistu, ne specifiskāku. Tāpēc es labāk neapspriežu, kuras liekas skaistas un nesalīdzinu vienkārši savam sirdsmieram, lai neko nesadomātos. :-D
03.07.2018 21:14 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Man laikam nebūtu patīkami, ja tagadējais draugs klāstītu man par citām meitenēm, bet pati apzinos, ka tas tāpēc, ka nevaru līdz galam uzticēties viņam. Bet ar bijušajiem draugiem bez problēmām varēju kopā paskatīties, kādi citām meitenēm skaisti dotumi, tiesa, neviens no viņiem nebija sajūsmā apspriest citus vīriešus, laikam nebija gana augsts pašvērtējums :-D
03.07.2018 21:23 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Nu, normāli arī man nešķiet, ja aizej mājās un saki- ''Mīļā, ja Tu zinātu, kādu ogu es redzēju... dibens, krūtis...''. Bet sēžot bārā vai vnk aprunāt kādu paziņu vai drauga jauno meiteni nav problēmu. Nez, varbūt tas kāds briedums, jo daudz kam iziets cauri :D
03.07.2018 21:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ne, mes nepiederam pie tiem, kuri brivi apspriez citi izskatu. Mans virietis ta nekad nav darijis, vins neredz vajdzibu runat un apspriet citas sievietes kopa ar mani, kad vinam esmu es. Isti tam jegu neredzu. Saprotu, ka vins redz kura ir glita, kura ne, bet mums tas nav pienemts un ari priecajos, ka ta. Negribetu, lai vins liela manu draudzenu pakalas un pupus :-) Vins ari nesiekalojas gar citam... un es nesiekalojos gar citiem. Kadas draudzenes jauno puisi var apspriest ar draudzenem un otradi.
03.07.2018 22:01 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet to tusesanos plikiem kopa ar citiem es gan nesaprotu, tad mes abi nejustos labi:-D
03.07.2018 22:03 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
apspriest citu kailumu, skaistumu kopā ar savu otro pusīti, kautkā nesaista, neesam to darījuši. neesam tā darījuši, drīzāk mēdzam pateikt kautko, ne mūsu acīm tīkamu, ieraugot kādā cilvēkā.
03.07.2018 22:06 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Nakts peldes kopā ar draugiem kailiem arī ir maģiski. Nekāda vaina :-D Agrāk jaunībā gan bija visādi aizspriedumi.
03.07.2018 22:08 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man ir pret šo aizspriedumi, bet tāpēc, ka bijusi slikta pieredze ar šo, jo ir skatījies ļoti uzkrītoši uz citām un pat izteicis skaļi, ka vēro augumu un krūtis un kājas utt (t)
04.07.2018 09:11 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Abi esam relatīvi kautrīgi, apzināmies, ka neesam supermodeļi un ne tuvu skaistuļi, es apzinos, ka ir skaistākas vai seksīgākas sievietes, viņš zina, ka ir daudz izskatīgāki vīrieši. Es pret kailumu attiecos brīvāk, nekā viņš, braucu uz nūdistu pludmali, pa mājām biežāk plika staigāju. Arī uz citiem es vairāk skatos, pētu, salīdzinu, ar tādu ziņkāri. Citreiz pati piebikstu šim sānos - "wows, paskat!" Bet draugs pats... Nevaru saprast, vai viņš ļoti veiksmīgi māk to noslēpt, vai viņam tiešām pārāk neinteresē. Ja arī kaut ko nokomentēs, tas nebūs "eu, beibe, paskat, kādi šai pupi!" nē, tas drīzāk būs no sērijas "jā, smuks zaķis."
Ar draugiem pliki neskraidām, ne pirtīs, ne baļļās, ne peldēties. Nav mums tāda hipiju sabiedrība.
04.07.2018 19:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.06.2018
Es ar draugu arī nemēdzu apspriest citus vīriešus un sievietes. Citur vīriešus neapspriežu, jo es pati negribētu, lai manējais skatās un "izvērtē" citas sievietes. Pilnīgi noteikti nē, tas mani vienkārši darītu traku. Un neredzu tam jēgu. Ja man ir kāds viedoklis par kādu cilvēku, varu par to padomāt pati pie sevis. Varbūt vienīgi dažkārt varam iesmiet par kādiem dīvainīšiem, kas izskatās neparasti, bet nu citādāk nē.
04.07.2018 19:40 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Nè, neapspriežam. Viņš pilnīgi noteikti man nekad nepateiktu, kura viņam patīk vai liekas smuka. Es gan varu reizēm nokomentēt, ja man kāda sieviete liekas skaista, bet ar to arī beidzas, parasti viņam mani novērojumi ir vienaldzigi. Par skaistiem vīriešiem gan klusēju kā kaps..:-)
Par kailumu, man vispār pliki cilvēki nepatīk, nekādi. Tāpēc ļoti nepatīk redzēt citu kailumu, nekad neietu pirti kopā ar citiem plikiem cilvēkiem. Jau pludmale biezi vien izvēršas par traumatisku pasākumu.(s)
04.07.2018 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits