Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spoguļkameras

 
Reitings 5
Reģ: 04.08.2014
Sveiki!
Meklēju kādu, kas ir zinoša fotogrāfēšanas jomā. Vienmēr bijis sapnis iegādāties labu spoguļkameru, tomēr sapnis buksē, jo nezinu kādu ,kā iesācējam, meklēt. Nav ne jausmas kas šobrīd tāds aktuāls, un arī kāda ir iesācēju klasika. Gribu vairāk tendēties uz portretiem, cilvēku un dzīvnieku fotogrāfēšanu, tāpēc svarīgi būtu, lai viegli fokusēt, kā arī video kvalitāte.
Varbūt ir kādi ieteikumi, varbūt kāds fotoaparāts atstājis uz jums ļoti labu iespaidu no pieredzes?
25.06.2018 20:54 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Es noteikti neesmu zinoša fotografēšanas jomā, bet tieši šī iemesla dēļ neskatījos uz sarežģītiem, bet varbūt ekstra labiem fotoaparātiem! Izvēlējos Nikon D3300, pirms pirkšanas zinošāki cilvēki zināja teikt, ka šis tiešām ir iesācēju modelis, un gribētos piekrist - es pat šim vēl neesmu visas fīčas uzkodusi, kur nu vēl kādam par klasi augstākam :D Bet ir daudz bildēts un filmēts, ļoti skaistas bildes gan visādiem zvēriem, gan cilvēkiem, gan apkārtnei un dabai sanāk (l)
25.06.2018 21:09 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Derēs jebkura visvienkāršākā Canon vai Nikon fotokamera. Sākumā pat ar standarta objektīvu, kas ietilpst komplektācijā. Lai kaut ko saprastu vairāk, jāiet kādos fotografēšanas kursos.
25.06.2018 21:09 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Priekš kam kamera iesācējiem? Vai tad nevar uzreiz pirkt krutu kameru? Varētu domāt, tās nezināmās fiškas baigi traucēs. Nu, pirkt jau var iesācējiem, kameru ražotāji dubultā nopelnīs, kad pirksi kruto kameru.
Lai kaut ko saprastu vairāk, jāiet kādos fotografēšanas kursos.
Labi, ka cilvēki ir iemācījušies nopirsties bez kursiem, augstskolām un pieredzes.
25.06.2018 21:48 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Priekš kam kamera iesācējiem? Vai tad nevar uzreiz pirkt krutu kameru? Varētu domāt, tās nezināmās fiškas baigi traucēs. ]

Nav tādu spoguļkameru iesācējiem. Ir vecāka un jaunāka modeļa spoguļkameras. Vecākās maksā lētāk, jaunākās dārgāk. Un nav arī tādu kruto kameru - neviena spoguļkamera tavā vietā neko pati nedarīs, bet lai bildes sanāktu tādas, kādas vēlies, ir jāzina kā to izdarīt un kas vispār tai kamerai ir vēderā. Un vispār spoguļkamerai viena no svarīgākajām lietām ir objektīvi, kas arī ir tas "kritums" un reizē arī sastāda dārgākās izmaksas. :-P:-P:-P
25.06.2018 22:09 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Priekš kam kamera iesācējiem? Vai tad nevar uzreiz pirkt krutu kameru?
Tāpēc, ka, jo profesionālāka kamera, jo vairāk vajag ekipējumu un zināšanu. Piemēram, dažādas lēcas atkarībā no fotogrāfēšanas attālumiem. Otra lieta, ja ir ļoti kruta kamera, jāmaina dažādi apgaismojuma iestatījumi labākajam efektam. Nav tādas "auto" pogas.
Arī neesmu profesionālis, bet šo lietu studēju, kad bija jāizdomā kādu kameru pirkt pazīstamai pasākumu organizatorei.
>>
Autorei, ja saproti angļu valodu, tad ielūkojies:
https://www.reddit.com/r/photography/wiki/index#wiki_selecting_equipment Tajā laikā, kad es skatījos kādu kameru ieteikt, manuprāt nonācu pie Nikon D5000 sērijām, jo tās bija takā pa vidu pilnīgam iesācējam un profesionālim.
25.06.2018 22:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nav tādas "auto" pogas.
Cik saprotu, autore vēlas iegūt fotogrāfijas, kas ir labākas par tām, kuras tiek iegūtas, izmantojot šādu pogu.
25.06.2018 23:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Attiecībā uz kādām funkcijām bija domāta tās Auto pogas neesamība?
26.06.2018 01:06 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Es tak nezinu, es tikai saku, ko man teica eksperti, kad es par šo interesējos. Jo dārgāku kameru pērc, jo vairāk arī klāt objektīvus, to sūda sietu priekš zibspuldzes utml. vajag. Viņas nav domātas, lai ieslēgtu un piespiestu fočēšanas pogu. Tā ir naudas izmešana.
Turpretī nopirkt samērā iesācēju variantu, bet tajā pašā laikā tādu, kas atbalsta arī uzlabojumus ir daudz prātīgāk. Bildes tāpat ir ļoti kvalitatīvas un ir iespējas pamainīt opcijas, ja ir kaut kāda sajēga.
Tāpat ar vienu fotoaparātu neviens nopietns fotogrāfs dzīvi nenodzīvo. Ja patiks, sanāks un gribēsies ko vairāk, tad arī nopirks kaut ko vēl augstāka līmeņa.
Tas pats kas ar ģitāru. Var nopirkt pa 150 eiro un var nopirkt pa 1500 eiro. Nenozīmē, ka tā pa 1500 visos gadījumos ir labāka izvēle iesācējam.
26.06.2018 01:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Fiestar! Tās kameras no lietošanas viedokļa gandrīz ne ar ko neatšķiras. Atšķirības ir g.k. tehniskajos parametros un šajos parametros nenorādītā kvalitātē. Un tie ārējie atribūti nav nepieciešami. Tāpēc izvēle saistāma vienīgi ar pieejamās naudas daudzumu. Turklāt tās pavisam dārgās kameras (virs 4000 EUR) vajadzīgas tikai atsevišķos gadījumos, kādi parasta cilvēka dzīvē nemēdz būt. Un arī ražotājiem ar tām viegli nopelnīt, izmantojot to, ka ir cilvēki ar daudz naudas un mazu saprašanu.
26.06.2018 02:02 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Tad par ko mēs te runājam? Es saku, ka dārgo galu nav jēga pirkt. Kaut ko iesācējiem. Un ar iesācējiem es nedomāju RD Electronics pa 200 eiro, bet gan kaut kur 600-800eiro kategorijas kameras. Kā jau teicu, kad es šim visam gāju cauri nonācu pie Nikon D5000 sērijām. Bet nu tagad jau gan jau laiki ir pamainījušies nekā pirms ~2-3 gadiem.
26.06.2018 02:08 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Visiem manis līdz šim norādītajiem ir iespēja uzņemt augstas kvalitātes video. Ja tas nav vajadzīgs, var izraudzīties lētāku.
26.06.2018 02:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits