Kādēļ jums vajadzīgs skaists partneris?

 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ir runa par tām vai tiem, kam ir svarīgi, lai blakus būtu izskatīgs vai arī noteiktā izskatā veidots partneris.
1. Kādiem nolūkiem tas jums vajadzīgs? Lai labi justos sabiedrībā, intīmām izdarībām, emocionālam apmierinājumam vai kam citam?
2. Kas tieši ir svarīgs - vispārpieņemts izskatīgums, kas nav saistīts ar ķermeņa veidojumu, vai paša ķermeņa veidojums?
3. Ko domājat par cilvēkiem, kuriem ir svarīgs tieši ķermeņa veidojums?
24.06.2018 03:34 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
kas vienam ir skaists, otram neglīts.
26.06.2018 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Nu bet tas taču loģiski, ka izvēloties partneri attiecībām pirmkārt skatāmies uz vizuālo izskatu. Jeb Tu, skudrulāci, vari būt kopā ar jebkuru, vienalga cik neglīta? Cits jautājums - kas Tavā izpratnē ir skaists partneris? Ja zinātu, ko Tu ar to domāji, tad varētu atbildēt, vai man vajadzīgs skaists partneris. Zinu tikai to, ka tipiskie skaistuļi mani neinteresē, drīzāk pat izraisa riebumu un ar tādiem attiecības neveidotu, lai arī cik labs būtu pēc rakstura. Jo vīrietim nav obligāti jābūt skaistam, vīrietī es krietni augstāk vērtēju citas kvalitātes. Tas gan nenozīmē, ka izskats vispār nav svarīgs. Ir svarīgi, lai viņš mani fiziski piesaistītu, lai būtu tā pievilkšanās.
26.06.2018 14:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Cik ātrumā pārlaidu acis, skudrulācim ir taisnība par faktu, ka vīriešiem ir pilnīgi vienalga, vai sieviete ir apģērbusi skrandās vai tūkstošos vērtā apģērbā. Ja zem tā ir estētiskais skaistums un jaunība, gribēsim ieslidināt sevi iekšā. Sievietes nedaudz vairāk skatās uz to, kā apģērbjās vīrietis, jo tas parāda vīrieša statusu sabiedrībā. Abi dzimumi projicē savas vēlmes uz otru dzimumu cenšoties palielināt savu vērtību. Sievietes cenšas apģērbties glaunāk, vīrieši - uzaudzēt bicīti. Lai gan patiesībā strādā otrādāk - sievietēm vairāk jāpievērš uzmanību savam estētiskajam skaistumam, vīriešiem - apģērbs un pārējās lietas, kas parāda viņa statusu sabiedrībā. Loģiski nevar tā teikt, ka viens aspekts ir svarīgs un otrs nemaz nav jāņem vērā. Abi aspekti abos dzimumos savā ziņā spēlē lomu, atšķirās tikai proporcijas. Kā arī tie nav vienīgie faktori kas ietekmē vērtību.
26.06.2018 15:08 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
P.S komentārs īpaši apdāvinātajiem šajā forumā - vīriešiem neinteresē muskuļotas sievietes skatoties no vīrišķā estētiskā parauga. Bet gan sievišķā
26.06.2018 15:12 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Lovisa, ar skaistumu biju domājis to ar izskatu jebkādā tā izpausmes formā saistīto pievilcību, kas patīk pašam. Man laikam ir līdzīgi Tev, jo nepatīk tās klasiskās skaistules. Tas arī nenozīmē, ka visas objektīvi par skaistām atzītās man nepatīk. Man ir sava gaume, kas saistīta ar visa ķermeņa uzbūvi.
vīriešiem neinteresē muskuļotas sievietes skatoties no vīrišķā estētiskā parauga
Vairumam - jā.
26.06.2018 16:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits