Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kompromiss par kopdzīvi

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Man aktuālā tēma...
Mūs ar draugu šķir 200 km, tiekamies nedēļā tikai brīvdienās un ne vienmēr, jo viņam citas brīvdienas ir jāsatiek savā pusē draugi, radi u.c. padarīšanas.
Kopā esam jau gandrīz 2 gadus, abiem pāri 20, bet vēl aizvien ir brīvdienu attiecības.
Problēma ir tā, ka es nevaru padzīvot viņa mājās. Tā kā esmu no klusas lauku vides, tur pilsētas troksnis nekad man neļauj gulēt, pietrūkst zaļā zona u.c, bet trakākais ir - bezmiegs tur, līdz ar to aizbraucot uz turieni, bet pilnīgi kā zombijs, izdaru vairāk slikta nekā laba attiecību stiprināšanā.
Mans vīrietis kategoriski atsakās pameklēt citu darbu, nākt uz manas dzīvesvietas pusi vai arī meklēt dzīvesvietu pa vidu mūsu abu pilsētām, jo viņam jau ir savs dzīvoklis un darbs ar stabiliem ienākumiem.
Esmu ļoti NE-azbesta, ka vienkārši es savas vājās veselības un nervu dēļ nevaru aizbraukt pie mīļotā un viņš to ļoti labi saprot, bet nevaram izdomāt kompromisu.:'-(
Pie tam es ļoti vēlos, lai varētu arī es pie viņa aizbraukt, nevis tikai viņam gaisa gabals jābrauc pie manis, bet šķērslis - mana veselība un pašsajūta.
Šobrīdējā situācija - sēžu savos laukos, gaidu brīvdienas, bet beigās ne vienmēr pat tajās varam satikties. KĀ lai rod risinājumu?:-(
22.06.2018 17:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tā kā esmu no klusas lauku vides, tur pilsētas troksnis nekad man neļauj gulēt, pietrūkst zaļā zona
tu lauka vidu dzivo? Un ari ziema ara mezaa guli vai?
Un ja es ar Rigu nemainitu pret laukiemnekad. At[usties ja ,bet dzivot nekad.Un Riga ir daudz zalas zonas, parku, mezapraksl Lucavsala , jura blakus.
Mans vīrietis kategoriski atsakās pameklēt citu darbu, nākt uz manas dzīvesvietas pusi vai arī meklēt dzīvesvietu pa vidu mūsu abu pilsētām, jo viņam jau ir savs dzīvoklis un darbs ar stabiliem ienākumiem.
un logiski ka pareizi dara.
22.06.2018 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://lilit.lv/forums/topic/211418-atputa-no-izglitibas-un-karjeras/
Problēma ir tā, ka es nevaru padzīvot viņa mājās. Tā kā esmu no klusas lauku vides, tur pilsētas troksnis nekad man neļauj gulēt, pie
ta ka miega trukuma vaina nebus vis dzivoklis, bet tava veseliba ja godigi.
22.06.2018 17:19 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Un kāds ir ilgākais laiks,, ko esi palikusi pie drauga? Piedod, bet pagaidām iemesli izklausās diezgan... virspusēji?! Es pēc nedēļas jau pieradu pie citas pilsētas skaļumiem. Zaļo zonu noteikti var atrast, vai brīvdienās aizbraukt kur tālāk. Nu nezinu, es tavā vietā vienkārśi dotos pie drauga, ja jau draugam paśam dzīvoklis un viņś piedāvā tādu iespēju. Man kaut kā liekas, ka tiem visiem nerviem vajadzētu sastāties vietā, esot blakus savam cilvēkam!
22.06.2018 17:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Piedod, tu kā tāda veca lauku tante- gulta par cietu, sega par biezu, ārā pilsētas troksnis, daudz cilvēki un mašīnu, ai, ai. Piekrītu rīdziniecei- kas tu meža vidū esi augusi?! Pilsētu neesi redzējusi?!
Ja vien tavs draugs nedzīvo Origo vai tā tiešā tuvumā, tad nesaprotu par kādu pilsētas troksni tu runā.
Bezmiegu ārstē pie ģimenes ārsta, bet stresu no pilsētas pie psihoterapeita.
22.06.2018 17:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es vispar te neredzu kompromisu ko tu piedava. Draugam jaiet velss zin kur, ireta dzivokli pametos SAVU PERSINO DZIVOKLI, labu darbu, draugus ierasto vidi. Lai tiesi ko iegutu? Iretu dzivokli, draudzeni ar veselibas problemam, cikstuligu, kura vel grasas gadu neko nedarit ka teici nesena tema. Draugu blakus nav, radu nav, darbs diez vai bus labaks..Kapec tu prasi visu tikai no vina neko preti nepiedavajot?
22.06.2018 17:42 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
ja tu ciest nevari pilsētu, bet viņš to pamest netaisās, varbūt var atrast kautko piepilsētā, kas nebūtu pārāk tālu no viņa darba. lai gan, ja viņš ne par ko neatsakas no sava dzīvokļa, tad vai nu tev būs vien jāpierod pie tās pilsētas vides, vai nu vnk kopdzīve nespīd. personīgi es ari neparko nedzīvotu pilsētaa, un to savam draugam paziņoju jau attiecību sākumaa.
22.06.2018 17:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un kapec piepilseta jaire dzivoklis, ja ir savs?
22.06.2018 17:48 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Spriežot pēc visām tavām tēmām, tiešām liekas tev vajadzētu dzīvot dziļos laukos. VIENAI! Vidusskola stress, pilsēta stress, troksnis traucē, veselība čupā jau 20 gados.
Tu tak vispār neko negribi darīt, tik atpūsties no savas stresspilnās dzīves laukos :D vēl prasi lai puisis pamet darbu un pārvācas....tu tak viņu nogremdēsi, labāk liec to nabaga džeku mierā un tiec pati ar sevi galā.
22.06.2018 17:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu tak vispār neko negribi darīt, tik atpūsties no savas stresspilnās dzīves laukos vēl prasi lai puisis pamet darbu un pārvācas....tu tak viņu nogremdēsi, labāk liec to nabaga džeku mierā un tiec pati ar sevi galā.++++
22.06.2018 17:51 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Es vispar te neredzu kompromisu ko tu piedava. Draugam jaiet velss zin kur, ireta dzivokli pametos SAVU PERSINO DZIVOKLI, labu darbu, draugus ierasto vidi. Lai tiesi ko iegutu? Iretu dzivokli, draudzeni ar veselibas problemam, cikstuligu, kura vel grasas gadu neko nedarit ka teici nesena tema. Draugu blakus nav, radu nav, darbs diez vai bus labaks..Kapec tu prasi visu tikai no vina neko preti nepiedavajot?

100 plusi!!!
Vīrietim ir savs dzīvoklis, darbs. Kāpēc gan viņam tagad būtu tas viss jāpamet, lai pārceltos uz kaut kādu īrētu dzīvokli svešā pilsētā + jāmeklē jauns darbs, kas var nebūt tik vienkārši? Tāpēc, ka draudzeni neapmierina pilsētas trokšņi? Tiešām? Katram, protams, savs, bet es mīlestības dēļ būtu gatava kaut uz Ķīnu pārcelties. Es vēl saprastu, ja abiem nebūtu nekā un tad nu mēģinātu kopīgi kaut ko uzsākt citā vietā, bet, ja vienam jau viss ir sasniegts vienā pilsētā, tas ir vairāk kā egoistiski lūgt to visu pamest, lai pārceltos uz kaut kādu miestu, tikai tāpēc, ka pilsētā nevari gulēt.
Es arī esmu dzīvoju Rīgā - gan mikrorajonos, gan pašā centrā. Nekad neesmu sūdzējusies par zaļās zonas trūkumu, trokšņiem, kuru dēļ nevarētu gulēt vai vēl ko citu. Tieši pretēji. Ja salīdzina ar mazpilsētu no kuras nāku un kurā ir viens parks un tas pats drūms un mūžam pilns ar vietējiem bomzīšiem, Rīgā nekad nav bijušas problēmas baudīt dabas tuvumu.
22.06.2018 17:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Iesaku šķirties, sākt ārstēties.
22.06.2018 18:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas, kā esi izplānojusi sēdēt uz kakla un vel lai viņš visu pamet, dzīvo sazin kur, uztur jūs abus no sazin kā un viss pārējais, nu nē, that dont happen like that. Jums 20gadi, dzīvo viena, ārstē savas sajūtas, saproti, kas vainas, kā tālāk veidot dzīvi un tad domāsi par attiecībām. Tāpat, subjektīvi protams, te nekas labs nesolās.
22.06.2018 18:22 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Tā kā esmu no klusas lauku vides, tur pilsētas troksnis nekad man neļauj gulēt, pietrūkst zaļā zona u.c

Hmm, kur ir tādi lauki, kur ir pilnīgs klusums?
22.06.2018 18:35 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es gan meiteni daļēji varu saprast. Pati nāku no pilsētas, bet ne Rīgas, tagad dzīvoju Rīgā un katra aizbraukšana no Rīgas man ir svētki. Rīga ir netīra gan cilvēku ziņā (bomži utt), gan vides ziņā un par zaļo zonu jāsmejas vai, kāda Lucavsala.. Miskaste, manuprāt.
Kompromiss, ko pati domāju īstenot - dzīvot Pierīgā, tā kā var izbraukāt uz darbu Rīgā. Bet arī Pierīga, protams, nav tavi lauki un diez vai puisis piekritīs kaut ko mainīt. Ieteiktu meklēt kādu no savas puses, jo divi gadi brīvdienu attiecībās - tas nav nopietni, kamēr esi jauna, nav ko sevi piesiet kaut kam, kas pat neeksistē (attiecības šādas).
22.06.2018 19:49 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Jaestades, daudz kur taču. Pati vismaz vienas paziņu mājas varu iedomāties, kas tiešām atrodas nekurienes vidū, 20-30min no vietējā lauku ciematiņa, kur tāpat nav daudz cilvēku, bet tās mājas atrodas vēl aiz tā visa.
22.06.2018 19:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lucavsala.. Miskaste, manuprāt.
:-O:-O pamato ar faktiem ludzu. Jo ja ka stur pat nesmeke..bet tu jau to nezini vai ne:-P
22.06.2018 19:51 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja salīdzina ar mazpilsētu no kuras nāku un kurā ir viens parks un tas pats drūms un mūžam pilns ar vietējiem bomzīšiem, Rīgā nekad nav bijušas problēmas baudīt dabas tuvumu.

Es gan, kad aizbraucu uz savu dzimto pilsētu, vienmēr priecājos, cik tīra un sakopta gan cilvēku, gan vides ziņā tā ir, salīdzinot ar Rīgu. Ok, villas Mežaparkā ir cits stāsts, par to nav šaubu, bet centrs un mikrorajoni ir briesmīgi.
22.06.2018 19:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
cilvēku ziņā (bomži utt), ga
Jebkura mazpilseta tadi ir, ne jau velti pat tik tala un maza pisleta ka Jekaboils ir bomzu patversme...:-D:-D:-P
22.06.2018 19:56 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Rīdziniece, par miskasti nosaucu visu Rīgas kopumu kā tādu. Lucavsala vnk šķita smieklīga kā zaļā zona. Tu vēl nosauktu kaut kādus Pļavnieku trīs kokus kā zaļo zonu. Nu, teorētiski tā tas ir, bet cilvēkam, kas redzējis kaut ko zaļāku, tie jūsu trīs koki nešķiet kā zaļā zona.
22.06.2018 19:57 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Bišķīt tomēr atšķirība ir tajā, vai bomži dzīvo patversmē vai pilsētas centrā. :D tāpat skaitā, kas ir saprotams, jo loģiski, protams, kur vairāk cilvēku, tur vairāk ir arī dažādu slāņu.
22.06.2018 19:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits