Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sastrīdējāmies

 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Tikko ar draugu pamatīgi sakasījāmies pa telefonu, viņš uz mani kliedza, teica, ka es viņam visus šos gadus ko viņš kopā ar mani ir esmu sabojājusi, ka manis dēļ viņš ir palicis anti-sociāls un viņš īstenībā vēlas būt sociāls (kaut gan bez dusmām viņš vienmēr saka, ka viņam nepatīk un neprasās daudz cilvēku apkārt), ka viņš vairāk negrib būt kopā ar mani un ļaut lai viņam čakarēju dzīvi katru dienu ar savām problēmām. Man nenormāli sāpēja to visu dzirdēt, liekas ka runāju ar pavisam citu cilvēku ko parasti. Nobloķēju viņu, ko nekad nedaru, tagad nezinu ko darīt, kur likties. Jūsu draugi un vīri dusmās arī saka to, ko nedomā rupjā veidā?
Ja godīgi es nezinu ko tagad darīt, es jau labprāt pazvanītu un runātu, bet viņš nu tik daudz rupjību pateicis, ka neliekas labi spert pirmo soli tagad. Ko man darīt? Sēžu un raudu, nezinu vispār vai vēl būsim kopā:'-((t)
20.06.2018 15:26 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Dusmās vai nedusmās, bet es diez vai varētu pēc tam vēl būt kopā ar cilvēku, kas tādus vārdus saka. Jā, varbūt sākumā piedotu, bet prātā jau tas paliek. Tas kļūtu par iemeslu citiem strīdiem, un tad jau šķiršanās pati sekotu. (t)
20.06.2018 15:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
m visus šos gadus ko viņš kopā ar mani ir esmu sabojājusi,
ka LV biezi vien pie visa vainiga tikai sieviete. Ja pasapes bet laiks visu dziede.
saki paldiesz ka tagad parada isto attieksmi nevis kad busu laulibas un berns. Atradisi labaku. ;-)
ta ka tev tavas izglabsanass svetki sodien, ta to ari uztver.Panem kuku un sampi.
20.06.2018 15:36 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Ja godīgi es nezinu ko tagad darīt, es jau labprāt pazvanītu un runātu, bet viņš nu tik daudz rupjību pateicis, ka neliekas labi spert pirmo soli tagad.

Viņam tagad vajadzētu tev uz ceļiem lūgt piedošanu.
.
Pārdzīvo, pāries, attiecības neturpini, tas nav normāli šādi (kā tavs draugs) apbižot savu mīļoto cilvēku. Viņa vārdiem atbildot..vairs nebojāsi viņa dzīvi ar savu klātbūtni.
20.06.2018 15:54 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
kāds bija strīda iemesls? vai tu esi izdarījusi kaut ko tik briesmīgu, lai viņš pār tevi bērtu tādus apvainojumus?
20.06.2018 16:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja godīgi, manuprāt, krietni pārspīlētas atbildes - nekad nepiedotu, viņam uz ceļiem jālūdzas piedošana. Kādēļ tādus tekstus komentēt, ja vispār nav zināma situācija? Iespējams, meitene puisim pirms tam ir kādu nepatīkamu tekstu pateikusi un viņiem ir jāmācas pareizi strīdēties, iespējams, meitene tiešām ierobežo puisi un viņiem būtu jāšķiras utt. Un pat ja nekas no manis rakstītā nav taisnība un meitene neizprovocēja puiša rīcību, tāpat man šie vārdi nešķiet ne lamu vārdi, ne krāpšana, ne sišana, ne vēl kaut kas, kādēļ būtu jāšķiras. Izrunā situāciju un dzīvo tālāk. Gaidītu iniciatīvu no puiša, bet ņem vērā, ka tevi apgrūtināti sakomunicēt, ja esi viņu nobloķējusi.
20.06.2018 16:02 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Iespējams, meitene puisim pirms tam ir kādu nepatīkamu tekstu pateikusi un viņiem ir jāmācas pareizi strīdēties

Meitene nav nekāds personīgais komunikācijas treneris tam puisim, viņai nav jāpacieš šādi pārmetumi, jo puisīts redz nav iemācījies, ka pieaudzis cilvēks normālās, veselīgās attiecībās piedomā pie tā, ko saka, un nemētājas apkārt ar drastiskiem "tu man dzīvi bojā!!!", ja vien tā nav taisnība. Un ja tā ir taisnība, tad ko tur vēl gaidīt? Attiecības jāpātrauc.
Viņam ir uz ceļiem jālūdz piedošanu. Un tikai tad, ja pats saprot, kādus sūdus savārijis un ir ar mieru laboties, var mēģināt apsvērt attiecību saglabāšanu. Lai gan manuprāt, tur variantu vairs nav.
20.06.2018 16:09 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Nu nez, varbūt arī teorētiski bija mana vaina, jo biju gatava uz strīdu, bet nedomāju ka dzirdēšu tādus apvainojumus. Viss it kā sākās no nekā. Viņš gan vienmēr dusmās runā visu kas man sāpīgs, viņam tā teikt īpašība tāda, ka dusmojoties vajag otram iedzelt ar to, kas sāpīgs. Un viņš labi zina, ka šie teikumi man sāp visvairāk
20.06.2018 16:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kad meitene skandalē, bļaustās un izmet puisi no dzīvokļa - nekas, tā mēdz gadīties, visi esam cilvēki, strīdos pasakām to, ko nemaz nedomājam.
Kad čalis izbļaustās un saka to, ko "nedomā" - kā tā var, šķiries, ar tādu kretīnu nevar dzīvot, lai uz ceļiem rāpo.
Nu kamōn:-D
20.06.2018 16:14 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kāda lūgšanās uz ceļiem, kāda piedošana? (t) No kurienes mums ir informācija, ka Zizelle ir enģelītis attiecībās un kungs savus aizvainojumus ir no pirksta izzīdis?
Kas jums tur par problēmām?
20.06.2018 16:16 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Delusion+++
20.06.2018 16:16 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Viņš gan vienmēr dusmās runā visu kas man sāpīgs, viņam tā teikt īpašība tāda, ka dusmojoties vajag otram iedzelt ar to, kas sāpīgs. Un viņš labi zina, ka šie teikumi man sāp visvairāk

Viņa īpašība ir tāda, ka viņš tevi neciena. Neviens mīlošs partneris necentīsies visos strīdos pēc iespējas vairāk iedzelt un sāpināt otru. Bet izskatās, ka tevi tas pilnībā apmierina, beigās pati pieņemsi vainīgās pozīciju un viss turpināsies kā ierasts, puisis saprot ka nekur tu neliksies un var tevi pazemot cik tik lien.
20.06.2018 16:17 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Grūti jau spriest šajā situācijā, kurš ir vainīgs, bet kurš nav, jo mēs nezinām, kāda jums ir kopdzīve ikdienā. Tāpat arī grūti kaut ko ieteikt, nezinot situāciju sīkāk.
Droši vien jau jums ir jāizrunājas, pastāsti puisim, ka tevi aizskāra tas, kā viņš pret tevi attiecās, lūdz piedošanu, ja arī tu esi vainīga. Visticamāk, ka to var izrunāt!
20.06.2018 16:18 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kad meitene skandalē, bļaustās un izmet puisi no dzīvokļa - nekas, tā mēdz gadīties, visi esam cilvēki, strīdos pasakām to, ko nemaz nedomājam.

Nu nezinu, man tas gadījums nelikās nekas normāls un tā puiša vietā neatgrieztos.
20.06.2018 16:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ok pienemsim ka autoree visur vainiga, un tiesam boja dzivi calim...tad jo atrak jaskiras. Katrs vares sameklet sev labu otrpo pusiti kas nebojas dzivi.
bet es vienu no iapsibam VIRIETIM uzskatu speju nebut babai un turet muti, vai ari runat normalas lietas. Un spet atbildet par saviem vardiem.
P.S. Un ja, esmu ANTI feministe.
20.06.2018 16:23 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Tā ir pirmā reize kad viņš ko tādu saka, vai arī tā bijis jau vairākkārt?
Ir cilvēki, kuri reti runā par to, kā jūtas, viņiem visi aizvainojumi iekšā krājas, līdz vienā brīdī eksplodē.
20.06.2018 16:28 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Loģiski, ka to uztveru no sava skatu punkta. Manās attiecībās šādi runāt nav pieļaujams (abām pusēm), tā kā, jā, būtu lūgšanās uz ceļiem (t)
20.06.2018 16:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ā ir pirmā reize kad viņš ko tādu saka, vai arī tā bijis jau vairākkārt?
autire uz so jau atbildejusi faktiski ir...lasam ko otrs saka.
20.06.2018 16:39 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Bieži nestrīdamies, bet kad sanāk tad jā, ir viņam tāda īpašība ka saka visu lai tikai mani sāpinātu. Šodien daudz ko pateica, man grūti tagad jebkam citam koncentrēties. Tagad cik saprotu gaida no manis atvainošanos un jaukus vārdus, bet es tos nevaru pateikt, kad man galvā skan viņa pateiktais
It kā man arī ir dažas sliktas īpašības, kuras viņš pacieš, tad nu jūtos vainīga ko pārmest par viņa slikto raksturu, kad pati neesmu labāka.
Nu jā, tikko sazvanījāmies, teica ka gaida atvainošanos no manis vai nerunās ... Forši :-D
20.06.2018 16:40 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nu jā, es komentēju saskaņā ar savu dzīves pieredzi, kas iemācīja, ka ir jābūt kaut kādām robežām, kuras nekad nedrīkst pārkāpt, piemēram, fiziskā vardarbība, bet mazākas lietas ir jāmācās risināt, nevis pie pirmās izdevības aizlaisties. Visās attiecībās radīsies strīdi, atšķiras tikai tas, vai tos pareizi risina un kaut ko no tiem iemācās vai iet pie nākamā veidot attiecības. Turklāt, jāsaprot, vai pati neesi to provocētāja (meitene pati teica, ka bija gatava strīdam, lai ko tas arī nozīmētu). Vispār tas priekš sevis ir izglītojoši iemācīties kaut ko, lai kaut vai nākamajās attiecībās neatkārtotu tās pašas kļūdas.
Meitene var šķirties, ja viņa grib, un meklēt ideālo, ar kuru nekad dzīvē nestrīdēsies, viss ir viņas rokās, es tikai izsaku pretējo viedokli, lai viss nav vienos vārtos sists.
20.06.2018 16:40 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tu nestāsti, ko tu sarunāji viņam vai par savām sliktajām īpašībām, kas strīdu varēja izraisīt, līdz ar to nevar saprast, vai tev jāatvainojas vai nē. Normāli vispār būtu nogaidīt vismaz pusi dienas, nomierināties un tad runāt, nevis attīstīt strīdu tālāk, zvanoties viņam.
20.06.2018 16:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)