Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nenormāli mazas krūtis

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Ko jūs ieteiktu darīt 20 gadīgai meitenei, kurai pat nav A izmērs? Vai 10 gadus krāt implantiem, vai gaidīt, kad kādreiz grūtniecība kaut nedaudz palielinās krūtis?
Apmēram šādi man izskatās (tikai neesmu tik kalsna, bet vnk slaida)

Pie tam galiņi ir ievilkti un bez krūštura pēc lieluma un formas krūtis ir kā zemenes:-(. Man ir ļoti lieli kompleksi, tuvības laikā ļoti neērti jūtos. Par to arī esmu runājusi ar draugu un nekad viņš nav izteicis nekādus baigos mierinājumus, zinu tikai, ka viņam patīk visu krūti iesūkt mutē (atvainojos par stulbībām:-D), vienīgais ko viņš tik man saka -" vismaz vēlāk nenoslīdēs pār nabu".
Bet ko darīt TAGAD? Zinu, ka draugam iepriekšējās sievietes ir bijušas ar lielām un pat anormāli lielām krūtīm, bet kā lai tgd es jūtos, ka man vsp tādu nav.:-/
06.06.2018 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tev bail, ka Tu savam draugam apniksi? Ja arī tas notiks, tad tas var notikt jebkura iemesla dēļ.
06.06.2018 21:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Strādā ar kompleksiem (pie speciālista varbūt?), lai stulbi nesalīdzinātu sevi ar citiem. Normālas tev viņas un noteikti koptēlā viss pieskaņots, ne velti tā.
06.06.2018 21:37 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Nu kā ko darīt? Tu taču saproti, ka tev ir kompleksi un grūti sevi iemīlēt. Draugam patīc tāda, kāda esi? Tad jau pa lielam būtu jābūt sirdī mieram jo liela daļa meiteņu ar mažām krūtīm komplekso bailēs ka neatradīs sev partneri. Tev partneris jau ir, tā ka puse problēmas atrisināta, taču izskatās ka tev pašai nav ērti ar tādām krūtīm, nejūties pievilcīga vai seksīga. Es tev teiktu, samierinies šobrīd bet krāj operācijai. Šaubos ka iemācīsies sev šo ķermeņa daļu iemīlēt :-/
06.06.2018 21:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Neko nedariit. Ja nu gadiijumaa taa ir totaala tragjeedija, tad opciju aizbraukt uz aarzemeem un sezonas laikaa nopelniit tiem suuda implantiem veel neviens nav atceelis. Protams, ja vismaz anglju valodu zini un rokas neaug no dirsas. Kaut kaada 10 gadu kraashana gan skan nozheelojami smiekliigi. 10 gadus var hipoteeku maksaat nevis kraat implantiem.
06.06.2018 21:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vai ar ginekologu mazo krūšu jautājums ir apspriests? Var pārbaudīt hormonus un tik jaunā vecumā ar hormoniem pielabot izmēru.
Implantus neiesaku pirms grūtniecības, jo pēc grūtniecības un dzemdībām krūtis būs noļukušas un vajadzēs veikt korekciju. Tāpat ir risks, ka krūtis uztaisa asimetriskas, bojā piena dziedzerus. Pēc bērniem gan var labot, tad jau tām funkcija vairs nav- tik vien kā dekorācija.
06.06.2018 21:59 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Zinu vienu kas paņēma kredìtu lai uztaisītu krūtis :D
06.06.2018 22:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
NNeko tur nevar darīt, arī hormonus rīt nav prāta darbs, jo ja palielināsies kaut kas (tad tikai ļoti ļoti minimāli, kā arī beidzot dzert viss būs pa vecam un citas problēmas nāks klāt kā nesmuka sejas āda un celulīts, vai pat liekais svars, kuru ļoti grūti dabūt nost.
06.06.2018 22:04 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Varbūt autore nemaz neplāno bērnus tuvākajos gados. Un arī bērni nenosaka, ka implanti uzreiz nošļuks. Ja ir likts zem muskuļa tad var smuki viss saglabāties kā vajag. Ja negrib implantus, ir arī savu tauku injekcijas krūtīs, kas nedod lielu efektu taču smukāk un par izmēru lielākas būs.
Es teiktu, ka meitenei noteikti vajadzētu apsvērt kādu šādu iespēju, vismaz padomāt par to. Katru dienu bojāt sev garastāvokli ar krūtīm arī nav baigā laime 8-) Bet novēlu veiksmi sevi iemīlēt, nav jau krūtis pats galvenais dzīvē :-P
06.06.2018 22:05 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ā, starp citu, grūtniecība krūtis nepalielina, tas ir mīts. Arī man kādreiz tā likās, bet krūtis palielinās tikai uz to brīdi, kad tajās ir piens, kas veidojas, lai barotu bērnu, bet pēc tam kad beidz barot bērnu - viss atgriežas vecajās sliedēs un paliek pat vēl mazākas.
06.06.2018 22:06 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Bet īstenībā dīvaini, ka čalis, kas bija iecienījis lielas krūtis pievērsās pēkšņi mazām. Es tavā vietā arī kristu kompleksos.
06.06.2018 22:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kādai pēc dzemdībām palielinās, kādai varbūt nē, to nevar zināt. Drīzāk pametīs, ka nevar atbrīvoties un pievērš pastiprinātu uzmanību tam, kam nevajag, jo nu ir taču redzējis un nav pēkšņi pazudušas.
06.06.2018 22:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
hormonus rīt nav prāta darbs, jo ja palielināsies kaut kas (tad tikai ļoti ļoti minimāli, kā arī beidzot dzert viss būs pa vecam un citas problēmas nāks klāt kā nesmuka sejas āda un celulīts

Tu neuztvēri manu domu pareizi. Sievietēm var būt dažāda izmēra krūtis, bet ja 20 gados nav pat A izmēra un krūtis salīdzina ar zemenēm- tātad puberitātes vecumā meitenei nav bijis pietiekami daudz sievišķo hormonu un nav pilnībā attīstījušās krūtis. Lietojot hormonus 20 gadu vecumā tie palīdzēs nobriest krūtīm tā, kā tām būtu jānobriest. Pārtraucot lietot, nekas nepazudīs. Tā ir terapija nevis estētiskā procedūra.
grūtniecība krūtis nepalielina, tas ir mīts.

Sievietes, kas zīda mazuli, piedzīvo pirmajās nedēļās ļoti lielu krūšu piebriešanu. Tā ir ilūzija, ka krūtis samazinās vai paliek nemainīgas pēc tam, jo āda ir izstaipījusies un krūtis pēc zīdīšanas nekad vairs nav tik stingras kā pirms. Citai vairāk, citai mazāk, bet mazliet nošļūk visām.
06.06.2018 22:20 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kāds Tev vecums? Es arī 15-20 gadu vecumā kompleksoju par krūtīm, līdz vienkārši satiku pareizo vīrieti un kompleksi pazuda.
06.06.2018 22:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc tiek teikts, ka tās krūtis nav normālas un nav tādas, kādām tām ''vajadzētu būt''? Katram tās ir atšķirīgas, nav tur pilnīgs dēlis, lai teiktu, ka veselības problēmas, hormonu nav un jāsāk kaut ko rīt iekšā būtu. Viss tur attīstās - kādai uz D izmēru, kādai uz A, tas ir pilnīgi normāli.
06.06.2018 22:26 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Viedā Minka - es runāju no pieredzes abos gadījumos, man ir mazas krūtis, un organismā vairāk testosterons nekā nepieciešams. Tādēļ tika dzerti daudz hormoni, ar cerību šo problēmu atrisināt. Bet palika tikai negatīvās blaknes. Kāpēc to saku? Lai meitene neieklausās tavos padomos, kas tikai pačakarēs organismu. Un man bija arī grūtniecība, kuras rezultātā pēc bērna barošanas krūtis vēl vairāk samazinājās, jo pēcāk bija nepieciešams mazāks bļodiņas izmērs un te neiet runa par nošļukšanu. Tādēļ nevar ieteikt apbērnoties tikai lai uz to momentu kad bērnu baro - būtu skaisti lielas krūtis.
06.06.2018 22:32 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
tātad puberitātes vecumā meitenei nav bijis pietiekami daudz sievišķo hormonu un nav pilnībā attīstījušās krūtis.

Starp citu, šis arī ir mīts, tā vienkārši ir ģenētika, kas lielākoties tiek pārmantota nevis no pirmās, bet no otrās vai pat trešās radniecības pakāpes. Pat ja sievietei var būt ļoti mazs estrogēna daudzums organismā, tas nenozīmē, ka viņai uzreiz būs mazas krūtis.
06.06.2018 22:34 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Izlasīju vēlreiz un pamanīju, ka biji minējusi vecumu.
Sāc krāt naudu, tāpat gan jau kamēr sakrāsi domas mainīsies un naudu iztērēsi lietderīgāk.
.
Piekrītu Duujai, nav tādas “nenormālas krūtis”, vienkārši visbiežāk mediji popularizē un izceļ vienu tipu.
06.06.2018 22:36 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu, jebkurā gadījumā ar ginekologu par šo lietu ir jārunā, jo viena lieta ir mazas krūtis, bet otra - neattīstījušās krūtis. Tomēr, ja izrādās, ka medicīniski viss ir kārtībā, bet vienalga izmēru dēļ tev ir jāizjūt liels diskomforts - tad kāpēc to neuzlabot ķirurģiski, ja ir iespēja to izdarīt? Starp citu, implanti nemaz netraucē vēlāk, kad piedzimst mazais, barot ar krūti, jo tos liek zem muskuļa. Un krūšu dziedzeri tad tur nemaz netiek skarti.
06.06.2018 22:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Sharmanta
Ja pie vainas ir gēni, tad hormoni nelīdzēs (tavs gadījums), bet ja iemesls ir nepietiekama sievišķo hormonu līmenis puberitātē (ne ģenētisku iemeslu dēļ), tad to veiksmīgi ārstē ar hormoniem. Hormoni palīdz nobriest krūtīm un pēc tam tie vairs nav jālieto.
Iesaku tev medicīnas studijas- tev interese, analītiskā domāšana ir, bet pietrūkst bāzes zināšanas medicīnā. No tevis sanāktu labs ārsts.
06.06.2018 22:44 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Protams, ir jau viegli teikt, ka ar laiku iemīlēsi sevi tādu, kāda esi, ka atliek tikai satikt pareizo vīrieti, ka mīlēs ne jau tikai krūšu dēļ un tādas krūtis ir normālas utt., taču, manuprāt, tā runāt viegli ir tām sievietēm, kurām krūtīm ir vismaz kaut kāda forma, nevis pilnīga nulle. Ticiet vai nē, taču ir sievietes, kuras pirmām kārtām grib patikt sev, nevis vīriešiem, tāpēc spēju saprast kā jūtas sieviete, kura uzskata, ka kāda ķermeņa daļa (konkrētajā situācijā - krūtis) nav tāda, kā sieviete vēlētos, lai būtu. Zinu, ko runāju, jo manai mammai ir tieši tādas krūtis, un viņa tikai tagad atzīst, ka visu mūžu kompleksojusi par savām krūtīm un ar skaudību skatījusies uz sievietēm, kurām krūtis ir. Un tam nav nekāds sakars ar vīriešu uzmanību vai sabiedrības uzspiestiem skaistuma standartiem, bet ar to, kā sieviete jūtas savā ādā. Ne vienmēr sanāk sevi iemīlēt, līdz ar to izteikumi "būs jau labi, ar laiku iemīlēsi" u.c., man nedaudz atgādina tādas virspusējas frāzes.
Ja par tēmu, tad daudz variantu te neredzu. Kā jau Mischa rakstīja - krāj naudu operācijai. Ja sakrāsi un joprojām gribēsi operāciju veikt, tad uz priekšu. Ja tādas vēlmes vairs nebūs - arī labi.
06.06.2018 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits