Interesanti ir tas, ka Henrijs savu īsto karjeras briedumu sasniedz tikai pēc 30 gadu vecuma, un savu slavas virsotni un Forda uzņēmumu jau veidoja tikai 40 gadu vecumā. Šis fakts vien pierāda, kāda bija Forda motivācija un tieksme, jo ikviens, kas mūsdienās līdz 40 gadu vecumam nebūs sasniedzis visu, ko vēlas diezin vai centīsies visu vēl sākt no sākuma, riskējot ar visu, kas viņam pieder.
zvaigznēs ierakstīts, ka vinnēs? Tākaut kadss svarfigakas lietas dzive ja. Un ja lemts klut par miljnari tad ta ari bus, pat ja neko nestradaisi.;-)
Un veidot uzņēmumu - nu tur jau ir jādara un jādara. Kur tur liktenis, tavuprāt?nu cits n omirst jaunibam bet vina slava un bagatiba atnaca tikai pec 40 it gadu vecuma..Liktenis( ja un neatlaidiba protams ari...
Nezinu vai tas ir liktenis , bet mana ome saka, ka visa dzīve ir rakstīta plaukstā un zvaigznēs...nu visa ne, tikai butiskaka lietas. Parejo varam izmainit. Tukai to kada gimene dzimt, kada valsti un kad mirt nevaram izmainit. Un ja mums lemta bagatiba vai slava, ta atnaks, pat neko nedarot.;-)
iktenis ir pārdabisks spēks, kas uztverts kā nemainīti un noteikti pasākumi; nākotne, ko nosaka šis pārdabiskais spēks indivīdam, grupai vai cilvēku masām kopumā.
Vārds "liktenis" tiek lietots kā cilvēku dzīves sižeta nemainīgais fenomens, ko nosaka dabiskā Visuma kārtība.
Ar šo vārdu arī tiek asociēta:
Veiksme un laime, jo liktenis noteiks cilvēka iespējamību uz pozitīviem panākumiem.
Determinisms — jebkuru notikumu nosaka cēlonis vai cēloņu ķēde, savukārt no jebkura notikuma var noteikt sekas. Nekas nenotiek nejauši vai spontāni. Cilvēkam nav brīvas gribas.
Fatālisms — ticība vai pārliecība, kas notiks tam arī bija jānotiek, būtībā-mainīt notikumus dzīvē ar paša vai citu spēkiem nav iespējams.
Stoicisms jeb stoja — ideja, ka pasaulē valda kā nepieciešamība un liktenis, tā arī mērķtiecība un saprātīgums. Brīvība ir labprātīgi pieņemt likteni, paredzēt procesu mērķtiecību un saskatīt likumsakarības, atšķirt patieso no nepatiesā.