Ko man darīt?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Pirmdien devos randiņā ar vīrieti, kurš ir par mani 10 gadus vecāks. Pirms randiņa sarakstījāmies divas nedēļas. Satikāmies un es tiešām uzreiz iemīlējos šajā vīrietī :-O
Mēs tiešām labi laiku pavadījām pašā vakarā negribējām braukt mājās , tāpēc gājām atpūsties uz bāru. Mēs pusi dzīvi izrunājām un vēlmes nākotnē, viss mums sakrita. Mēs runājām tā teikt vienā valodā, pats bija ļoti pārsteigts, ka ar mani ir ļoti viegli un, ka viņš vēlas ģimeni, bērnus (es to pašu).
Abi esam ticīgi Dievam, viņš baznīcā lūdzis, lai beidzot satiktu normālu meiteni un 2 dienas pēc tam mēs sākām sarakstīties.
Viņam bija 6 gadus meitene, tad 2 gadus un šobrīd 2 mēnēšus ir viens. Meitenes viņš izvēlas nepareizās un pats nesaprot kāpēc. Teica, ka ātri iemīlās.
Pavadījām nakti kopā pie viņa, viss bija labi, no rīta atkal daudz runājām un viņš visu laiku man bija tā kā pielipis ( mīļoja, skūpstīja)
Teica, ka nejūt šo gadu atšķirību. Runājām par to, ko varētu darīt turpmākajās dienās un vispār par nākotni kā tādu.
Otrdien pusi dienas vēl bijām kopā un viņam bija jābrauc pie draugiem taisīt mašīnas (pati dzirdēju telefona sarunu) Aizveda mani mājās, teica, kad atbrīvosies piezvanīs un NEKĀ. Vispār nav nekādu ziņu devis un nesaprotu kāpēc. Kāpēc teica tādas lietas no rīta un viss bija kārtībā, tagad nekas nenotiek. Es dzīvoju stresā, jo tiešām viņš patīk un es tādu visu dzīvi esmu meklējusi.
Pilnīgi nezinu ko domāt. :'-( Kā jūs rīkotos manā vietā? Jo es saprotu, ka ja nezvana nevēlas ar mani tikties. :'-(
31.05.2018 19:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Var jau būt, ka tev bija tas klikšķis, bet tu laikam pat nespēj iedomāties uz ko tik vīrieši nav spējīgi, lai iegūtu tavu labvēlību. :D
31.05.2018 23:34 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Uzgaidi kādu laiku, tad redzēsi, kas tālāk. Ja katrā randiņā gribēs ,lai tas beidzas ar gultu un tas viss ,čau bambīno pazūd, viss skaidrs:-D Varbūt pat kaut ko sarunāji ar tiem draugiem,lai piezvana un kaut ko pastāsta
01.06.2018 00:19 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Abi esam ticīgi Dievam

Pirms randiņa sarakstījāmies divas nedēļas. Satikāmies un es tiešām uzreiz iemīlējos šajā vīrietī

es vienkārši attapos viņa gultā.

Nu gan jums ir interesanta reliģija, tiko iepazināties un faktiski uzreiz ielecāt gultā. Nezinu, laikam kādam seksa Dievam esat ticīgi.
.
Ja par tēmu, tad reāli neredzu problēmu. Nu labi, čalis pateica ka piezvanīs, bet to neizdarīja. A kur problēma Tev pašai viņam piezvanīt? Ja reiz viņš atļaujas Tevi drāzt, tad arī Tu esi tiesīga viņam zvanīt un jautāt kāpēc viņš pats nezvana un ir pazudis.
01.06.2018 00:30 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Bijušajai salūza mašīna.. :-D
01.06.2018 00:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits