Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko man darīt?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Pirmdien devos randiņā ar vīrieti, kurš ir par mani 10 gadus vecāks. Pirms randiņa sarakstījāmies divas nedēļas. Satikāmies un es tiešām uzreiz iemīlējos šajā vīrietī :-O
Mēs tiešām labi laiku pavadījām pašā vakarā negribējām braukt mājās , tāpēc gājām atpūsties uz bāru. Mēs pusi dzīvi izrunājām un vēlmes nākotnē, viss mums sakrita. Mēs runājām tā teikt vienā valodā, pats bija ļoti pārsteigts, ka ar mani ir ļoti viegli un, ka viņš vēlas ģimeni, bērnus (es to pašu).
Abi esam ticīgi Dievam, viņš baznīcā lūdzis, lai beidzot satiktu normālu meiteni un 2 dienas pēc tam mēs sākām sarakstīties.
Viņam bija 6 gadus meitene, tad 2 gadus un šobrīd 2 mēnēšus ir viens. Meitenes viņš izvēlas nepareizās un pats nesaprot kāpēc. Teica, ka ātri iemīlās.
Pavadījām nakti kopā pie viņa, viss bija labi, no rīta atkal daudz runājām un viņš visu laiku man bija tā kā pielipis ( mīļoja, skūpstīja)
Teica, ka nejūt šo gadu atšķirību. Runājām par to, ko varētu darīt turpmākajās dienās un vispār par nākotni kā tādu.
Otrdien pusi dienas vēl bijām kopā un viņam bija jābrauc pie draugiem taisīt mašīnas (pati dzirdēju telefona sarunu) Aizveda mani mājās, teica, kad atbrīvosies piezvanīs un NEKĀ. Vispār nav nekādu ziņu devis un nesaprotu kāpēc. Kāpēc teica tādas lietas no rīta un viss bija kārtībā, tagad nekas nenotiek. Es dzīvoju stresā, jo tiešām viņš patīk un es tādu visu dzīvi esmu meklējusi.
Pilnīgi nezinu ko domāt. :'-( Kā jūs rīkotos manā vietā? Jo es saprotu, ka ja nezvana nevēlas ar mani tikties. :'-(
31.05.2018 19:54 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Parasti gan neiesaku rakstīt pirmajai, bet varbūt šis ir tas gadijums kad jāpamēģina?
Uzraksti viņam vienkāršu sms, vai pazvani. Vismaz kaut cik nomierināsies, domāju, ka viņam būtu jāatbild, ja ne tad nu žēl...
31.05.2018 19:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
āpēc gājām atpūsties uz bāru. Mēs pusi dzīvi izrunājām un vēlmes nākotnē, viss mums sakrita. Mēs runājām tā teikt vienā valodā, pats bija ļoti pārsteigts, ka ar mani ir ļoti viegli un, ka viņš vēlas ģimeni, bērnus (es to pašu).
Abi esam ticīgi Dievam, viņš baznīcā lūdzis, lai
kadas runas par berniem pirmaja randina? Kads nahren dievs un ar nupat iepasitu meiteni jau sekso?
es balsoju par makaroniem, gariem spageti ko vecis sakarinaja. Bet lai tev butu miers , nem un pazvani...nu mazums kas.
31.05.2018 19:57 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Nevajag pa nakti palikt uzreiz. Pašai ap 18ja? Nu drīzāk priecājies, ka aplauza tavu sapnīti jau tagad, ne izmantoja vēl vairāk un menešiem stāstītu tev pīlītes un tu rozā acīm ticētu.
31.05.2018 19:59 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Leuleu , parasti jā es arī neesmu no tām kas raksta pirmās, varbūt es uzrakstītu ja nebūtu man pats pateicis, ka piezvanīs. :'-(
Man ir 22, viņam 32. Es zinu, ka nevajadzēja pati to saprotu, bet mums bija ļoti liela fiziskā pievilkšanās, ka es vienkārši attapos viņa gultā.
Jā es esmu domājusi par to, ka varbūt tikai gribēja ievilkt gultā, bet vai tad no rīta un pa dienu būtu kaut kas jātēlo? Tad jau viņam bija jābūt atturīgam un nebūtu man kā pielipis. Arī pēc seksa teicu, ka varu braukt no rīta 8 mājas, jo man bija plāni no rīta, bet viņš teica, ka nē pa dienu pats aizvedīs mājās.
31.05.2018 20:11 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Var arī mēnešiem tēlot tad, kad ir izdevīgi. Skaties nu labāk uz sava vecuma puišiem un nedari muļķības. :)
31.05.2018 20:16 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
arī vakarā iedeva savu whatsapp numuru, jo mēs sarakstijāmies citur. To numuru zin tikai draugi un es, jo negribēja, lai bijusī zvana vai raksta. Es teicu, ka nevajag varam kontaktēties tur, kur visu laiku. Viņš pats paņēma un uzrakstīja no ta numura, lai man būtu nākotnei. Viņš ar draugiem tikai sazvanas un whatsapp nečato, bet ik rītu un vakaru vienu reizi ienāk , tāda sajūta , ka paskatās vai es tur esmu. Vai arī tā ir sevis mierināšana.
31.05.2018 20:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
arī vakarā iedeva savu whatsapp numuru, jo mēs sarakstijāmies citur. To numuru zin tikai draugi un es, jo negribēja, lai bijusī zvana vai raksta.
bernudarzs ne virietis! Un ja lielas iespeja ka aizments, sis ir dezurejais dudinu numurins..Piedo bet...;-)
P.S. Lai neatrauktos lieki, pazvani nu..Pilnigi iespejams ka tagad vakar nemaz necels
31.05.2018 20:27 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
arī vakarā iedeva savu whatsapp numuru, jo mēs sarakstijāmies citur. To numuru zin tikai draugi un es, jo negribēja, lai bijusī zvana vai raksta. Es teicu, ka nevajag varam kontaktēties tur, kur visu laiku. Viņš pats paņēma un uzrakstīja no ta numura, lai man būtu nākotnei. Viņš ar draugiem tikai sazvanas un whatsapp nečato, bet ik rītu un vakaru vienu reizi ienāk , tāda sajūta , ka paskatās vai es tur esmu. Vai arī tā ir sevis mierināšana.

Cik ļoti es Tevi saprotu, tās visas stulbās sajūtas, kad vienkārši nezini kas notiek un kādēļ ir tā kā ir tagad. Man arī ir bijis tā, it kā viss kārtībā bet pēkšņi čušss un vairs nekā, un Tu sēdi tāda viena un domā, bet kas par lietu? Tad es uzrakstiju un pēc atbildēm sapratu, ka vienkārši viss cauri.
Varbūt pārkāp sev pari un vienkārši uzraksti, tad vismaz vairs nebūs jāmokās visās tajās domās, jo gaidīšana ir mokoša.
31.05.2018 20:32 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
For fucks sake...nu vienkārši uzraksti un viss būs skaidrs.
Bet te nu jāpiekrīt rīdziniecei. Laikam bija gājis lūgties lai satiktu meiteni ko viegli paņemt priekšā uzreiz :D
31.05.2018 20:32 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nedari neko. Tu jau pārcenties.
31.05.2018 20:59 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Baigi jau nu dievticīgi, pirmajā randiņā likties gultā:-D
Tak nav tur nekā un nebūs - iekāre tika abpusēji realizēta un viss. Cerams, ka izsargājies.
Var jau zvanīt un rakstīt, bet normāls čalis pats būtu turpinājis pievērst uzmanību, nevis izlicies par beigtu.
31.05.2018 21:03 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Dievs ļauj nodarboties ar seksu pirms laulībām? Pirmajā randiņā? Iestājies īsta mīlestība gaida, tur dievticīgi vīrieši sākumā apprec savu mīļoto pirms iet gultā.
31.05.2018 21:15 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Es parasti tā nedaru, bet apskatījos Tavas iepriekšējās diskusijas.... Tu esi izmisusi un vīrietis to veikli izmantoja! (t)
Liec viņam mieru un sakārto savu dzīvi un galvu.
31.05.2018 21:28 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pārāk ātri atdevies. Turpmāk viņš tev pados ziņu, ja gribēs apmierināt savas fiziskās vajadzības.
.
Tavā vietā neko nerakstītu, ja jums tā lielā pievilkšanās tik abpusēja, viņš jau sen tev būtu uzrakstījis.
31.05.2018 22:32 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Fuckboy! Sastāstīja visu, lai gultā ievilktu! Bet varbūt - tiešām patiki, bet tik ātri tevi dabūja, ka paliki neinteresanta!
31.05.2018 22:41 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Tu esi 100% pārliecināta, ka viņš tik tiešām ir brīvs vīrietis? :-D
31.05.2018 22:59 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tu puisi pazīsti tikai vienu dienu un jau tici visam ko viņš stāsta.
Man tepat, tādā vecumā vīram brālis ir, kurš ir tik veikls melis un apvārdotājs, ka viņa draudzene (nu jau bijusī) tikai pēc pusotra gada viņu atkoda. Nevajag ticēt visam ko stāsta un kur nu vēl to klaji izrādīt.
31.05.2018 22:59 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Vari uzrakstīt pati. Tad vismaz pēc atbildes varēsi spriest vai viņš ir ieinteresēts turpināt kaut ko vai nē. Taču iesaku pārāk nesacerēties un, ja arī vīrietis atbildēs, mazliet kritiskāk filtrēt viņa teikto un rakstīto. Tāda uzvedība, sekss pirmajā randiņā + tukši solījumi man galīgi neiet kopā ar ticību Dievam, vēlmi atrast savu īsto un vienīgo utt.. Diemžēl, izklausās pēc ļoti laba meļa. Gribētos ticēt, ka vienkārši kļūdos un ka tā nav, bet nu... :-/
31.05.2018 23:05 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Man arī pēc izlasītā šķiet, ka fuckboy. Un telefona numurs gan jau kāds zelta zivtiņas, ko var uzreiz izmest..
31.05.2018 23:18 |
 
Reitings 59
Reģ: 01.05.2016
Varbūt es esmu saskatījusies filmas.. un piedod, ja izdodas Tevi mazliet sāpināt.. bet varbūt tomēr ''raksti man uz šo numuru, jo to nezina mana bijusī'' ir ''raksti uz šo numuru, to nezina mana sieva'' un viņam nemaz nav bijis laika piezvanīt? Es ticu, ka realitātē vīriešu, kuri dzīvo ''dubultdzīvi'' ir daudz vairāk nekā mēs spējam iedomāties, tikai neviens par to nerunā.
31.05.2018 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits