Gribu braukt prom.

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Man nav ar ko apspriesties par šo jautājumu.
Esmu nelaimīga savās attiecībās. Man nav draugu šeit un nekad tādi nav bijuši.
Esam pāris gadus attiecībās, bet pēdējie divi gadi aizvadīti ellē.
Esmu izlēmusi braukt prom. Mans galamērķis - Dienvidāfrika.
Es gribu no šī vīrieša aiziet vispirms, pirms es kaut kur dodos. Bet viņš skrien pakaļ un ķeras pie kājas. Raud. Saka bez manis pazudīšot arī viņa dzīve. Esmu teikusi, ka esmu nelaimīga un viss kā kādreiz vairāk nebūs nekad. Bet viņš negrib, lai es kaut kur braucu. Saka mīlot mani un viss.
Es domāju daudz par to, kur es taisos braukt. Es nezinu, ko es teikšu vecākiem ( abiem mums ar vīrieti pāri 20), baidos, vai viņi nesāks mani meklēt, nesūtīs kādu pakaļ, utt. Es vispār no šīs domas baidos, jo Dienvidāfrika ir pavisam cits kontinents, pavisam cita vide, pavisam citi cilvēki. Taču dzīves kvalitāte tur ir labāka nekā Latvijā. ( Informācija un statistika atrasta internetā)
Un visam pa virsu - jau pāris mēnešus sarakstos ar vienu puisi no Dienvidāfrikas. Mums ir ļoti labs kontakts izveidojies.
Arvien vairāk un vairāk man velk uz turieni.
Uz sitiena es tāpat vēl nekur netaisos skriet. Man tas ir kārtīgi jāapdomā. Es vairs vispār nesaprotu kā rīkoties un ko domāt. Vienīgais, kas mani attur no šīs domas ir šausmīgi lielas bailes. :-/
28.05.2018 14:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Akdievs, skaudīgās sievietes :-D ne visas, bet nu liela daļa! Meitene grib braukt prom, bet tā vietā, lai iedrošinātu un sniegtu padomus kā labāk plānot un kas nepieciešams, sākas tukšas padebilas diskusijas par to, kā tad pēkšņi Latvija ir labāka vai sliktāka par Dienvidāfriku :-D

+++ Es pat teiktu, ka nevis skaudīgās, bet žultainās! Kaut gan.. ja izkristalizēt komentētājas, atkal paliks tās, kas tādas ir vienmēr ... attiecīgi jālaiž gar ausīm!
***
Autore, Alexxa, Viedā Minka, Sadie iedeva ļoti foršus padomus. No sava skatu punkta šķiet, ka neesi gatava lielam braucienam, jo tā daļa par vecākiem un sūtīšanu pakaļ izklausās visai bērnišķīgi. Un jā, vai ir laba doma mesties no vienām attiecībām citās? Ok... ir jau arī loģika Tavā rīcībā.. ja tiešām vēlies pārvākties uz DĀR, tad ir forši uzturēt sakarus ar kādu vietējo... nezinu Jūsu sarakstes noskaņojumu, bet, manuprāt, flirtēšana Tavā pašreizējā situācijā ir lieka. Un vispār, sāc ar mazāko - izšķīries no esošajām attiecībām, kas Tevi nomāc. Un nevajag tos tekstus par neiespējamu šķiršanos - viņam vairs nav jābūt Tavai problēmai
29.05.2018 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 553
Reģ: 30.08.2010
No saviem tarakāniem arī Dienvidāfrikā nepatversies!:)
29.05.2018 16:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
+++ Es pat teiktu, ka nevis skaudīgās, bet žultainās! Kaut gan.. ja izkristalizēt komentētājas, atkal paliks tās, kas tādas ir vienmēr ... attiecīgi jālaiž gar ausīm!
***
Autore, Alexxa, Viedā Minka, Sadie iedeva ļoti foršus padomus.

Janem vera, ka "iedrosinataji" pasi atzist, ka vini nezina uz ko tie iedrosina.
29.05.2018 17:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
dreambig tev gan ir izmantoats sievietes diemzel viedoklitis. Un varetu ludzu precizet savua amu ministrija vai varbut cik miljonus esi nopelnijusi:-D:-D:-D:-D:-D
ieteikt izmsisusam skukim skriet uz otru pasaules malu,a kas baltai viebtulai jaunai meitenei varetu but bistamaTAGAD IR NEPRASTS VIEDOKLIS..JEZIN. tIESAM JUMS TE taaadS VIRIESU TRUKUMS?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
29.05.2018 17:24 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Tavā situācijā pirms plāno uz kurieni un pie kā brauc, sakārto savu dzīvi šeit, tas vien, ka esot attiecības jau esi atradusi attālo sapņu vīrieti liecina,ka no šī, lai vai kāda drauga, jau sen vajadzēja aiziet. Vecāki Tev neskries pakaļ, ja uzvedīsies kā atbildīgs pieaugušas- viņus informēsi par savu lēmumu un varēsi pamatot kā tur iztiksi un ko darīsi. Ņemot vērā tālo galamērķi, Tev tiešām vajag informēt maksimāli daudz cilvēkus Latvijā par savu dzīvesvietu, darbu un paziņām tur, lai tomēr,ja nu kas, Tevi zina kur meklēt un varbūt pat glābt.
Lai arī man tas liekas nevajadzīgi tāls un eksotisks galamērķis,ja nu tomēr vajag tieši DĀR...
Ņem vērā, ka tur ir samērā daudz baltas ādas krāsas cilvēku, un lai arī tipiski Āfrikā baltais cilvēks ir ekskluzivitāte un tiek celts debesīs, tad DĀR valda arī ļoti liels antirasisms. Baltie tiek nogalināti un apspiesti, tiem baltas ādas krāsas cilvēkiem,kas savu dzīvi nav varējuši sakārtot un ir nepieciešama sociālā palīdzība tā tiek atteikta, bieži vien pamatojoties tikai uz ādas krāsu. Tur ir strauji augoša ekonomika, bet sadrumstalota politika, un pastāv radikāļi,kas melnādainos kūda uz "savas zemes" atkarošanu- lai vai kādiem līdzekļiem. Bet, protams, ir arī baltie rajoni kur viss skaisti un droši, apkārt sēta un apsardze, tad vidējais rajons kur dzīvo tumšie,kas strāda pie baltajiem,un pēc nākamās sētas nelabvēlīgā DĀR daļa... nu lai vai kā tur nav droši esot iebraucējai,kas nezina valodu ( ok angļu ir viena no oficiālajām,bet ja Tevi lamās vai aizrādīs gan jau tas būs zulu vai kādā citā,un tad Tu nesapratīsi un konflikts var izvērsties vēl trakāks) Īsumā- ja tiešām DĀR. Iekrāj prāvu summiņu, satiec savu princi citā Eiropas valstī ( vai brauc neatkarīgi no viņa, bez viņa atbalsta ne materiāla ne ieteikumiem un paziņām, bet pilnībā pati,un tad jau tur viņu vari satikt,bet nu ļoti uzmanīgi), iekārtojies kādā organizācijā vēl Latvijā esot, lai Tev ir oficiāls pamats tur būt un garantijas,ka būs pie kā griezties kaut palīdzēt kārtot formalitātes utt.
Bet vispār... brauc tad jau labāk uz Spāniju vai Portugāli, dienvidos būs labs klimats, tur Tevi kā balto iebraucēju tiesām novērtēs augstāk nekā pusi atbraukušās Dienvidamerikas, ar angļu alodu varēsi mierīgi būt viesmīle,vai kāda suvenīru veikaliņa pārdevēja, nevajag vīzu, vajag iekrāt uz pusi mazāku summu sākumam.
29.05.2018 22:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet autore jau brauc turp tikai tapec ka interneta iepazits calis turp aicina!!! Kas nav mazsvarigs fakts:-D. Dzuve pat ne reizi nav redzets! A te dszas jaa jaa skrien..:-O
29.05.2018 22:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vel ko te apskaust? Jus tiesam gribetu but autores vieta?
29.05.2018 22:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sliktas attiecibas, grib begt no sevis un viziem pie kaut kada reala dzive nekad neredzeta dzeka..cilveks enocionali izmisis- jus vispar lasat ko otrs saka? Kada sakara yte daza divaine min skaudibu? Tiesi ko te apskaust? Zel autori patiesiba...
29.05.2018 22:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man šajā gadījumā neliekas, komentāri dēļ žultainuma, vai skaudības (tiešām neredzu iemeslu, ko tieši apskaust), bet drīzāk sava veida brīdināšana.
LauraLaura5, tas puisis no DĀR ir Tevi aicinājis ciemos? Vēlme braukt uz DĀR parādījās pirms vai pēc sāki sarakstīties?
29.05.2018 22:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ļauj Dienvidāfrikas vīrietim būt džentelmenim.. un atceļot sākumā ciemos pie Tevis.. kaut vai tiekaties citā, neitrālā valstī.. iepazīstiet viens otru.. pirms kravā lielo čemodānu :)
29.05.2018 22:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Palasiju autores citas temas...ilgu laiku dzivo ar dzeku kas feins bet si negrib seksu! Virietis forss bet sekss vinai neinterese. Nu iznak ka cali izmantoji. Ceri ka tas interneta iepazitais ar daris ka gribi? Tu paludz lai kaut 1 reizi uz LV atbrauc..sakumam
29.05.2018 22:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Drīzāk ''aiz trejdeviņu jūru'' kandidāts sagribējis eksotisku seksu.
29.05.2018 23:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man šajā gadījumā neliekas, komentāri dēļ žultainuma, vai skaudības (tiešām neredzu iemeslu, ko tieši apskaust), bet drīzāk sava veida brīdināšana.

+
29.05.2018 23:10 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Akdievs, skaudīgās sievietes ne visas, bet nu liela daļa! Meitene grib braukt prom, bet tā vietā, lai iedrošinātu un sniegtu padomus kā labāk plānot un kas nepieciešams, sākas tukšas padebilas diskusijas par to, kā tad pēkšņi Latvija ir labāka vai sliktāka par Dienvidāfriku
Rīdziniece atkal spraucas ar savu bufetnieces prasto viedokli un visu mēra"dzemdību video". Vai tad viņa plāno tur braukt un dzemdēt?
Par to padomu, ka nevajag braukt pie puiša uzreiz gan priekrītu. Domāju, ka baltās sievietes tur ir greznība. Lai cik jauks un mīļš būs viņš tev online čatā vai vēl sazin kur, tu nekad nezināsi, kas notiek viņam galvā un kādi ir motīvi!

+++ Es pat teiktu, ka nevis skaudīgās, bet žultainās! Kaut gan.. ja izkristalizēt komentētājas, atkal paliks tās, kas tādas ir vienmēr ... attiecīgi jālaiž gar ausīm!

Šie komentāri šķiet tukšākie un žultainākie. Skaust tieši par ko te, ka mēs nevarētu sarakstīties ar kādu Abdunu? Autorei īsti par dzīvi nav skaidrības, kur nu vēl to, kā vispār vīzu kārtot un kā ceļot, jo:
Mans galamērķis - Dienvidāfrika.

Jo pačatoja divus mēnešus ar kādu? :D Tur pat 40 gadīgai sievietei ar pamatīgu pieredzes bagāžu trīsreiz būtu jāatgādina, lai ir uzmanīga un tiešām pārdomā, vai viņai šo vajag. Tā ir kaut kāda ''tur zāle zaļāka'' šobrīd sajūta, jo neiet ar draugu un viens jampampiņš - ar kuru aiz muguras draugam sarakstās - kāpēc gan lai teiktu nē, uz jebkādu ideju, jautājumu? :D
Es nezinu, ko es teikšu vecākiem ( abiem mums ar vīrieti pāri 20), baidos, vai viņi nesāks mani meklēt, nesūtīs kādu pakaļ, utt.

Šis man liek domāt, ka no patstāvības kā līdz Monblānam. Vīzu jākārto, jābrauc, darbs, nauda, kur palikt, no kā iztikt, kā aizbēgt, kā sevi pasargāt, kā veidot dzīvi, ar ko nodarboties u.c. - bet te, problēma, ka vecāki sāks meklēt un sūtīs kādu pakaļ. Kāpēc kaut kur pa kluso jābēg? Es pat atbalstītu viņas vešanu mājās, kamēr nāk pie prāta. Un ja kas notiek, neviens nezina, kur šī ir, pat ja satiekas random valstī. Un jauna meitene bez poņas un ņuhas aizlidinājusies kaut kur.
Un visam pa virsu - jau pāris mēnešus sarakstos ar vienu puisi no Dienvidāfrikas. Mums ir ļoti labs kontakts izveidojies.
Arvien vairāk un vairāk man velk uz turieni.

Un vēlreiz, šeit ir atbilde. Velk, jo čatiņš ar kādu un viss. Viņa vēl nav noslēgusi attiecības, ieguvusi kaut kādu pamatu dzīvē, kad ar pēc divu mēnešu dienvidāfrikāņa love letters sabūvējusi savā prātā sazin ko. Nu pilnīgs naivums, no kura jāglābj, manuprāt.
29.05.2018 23:30 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Īsāk sakot, neredzu nevienu pazīmi, kāpēc būtu nenormāli jāiedrošina vai jānoklusē padomi par to, kas ir jāņem vērā, izvērtējot pieteikumā sniegto informāciju - pat ļoti būtiskas liets te tika minētas bez kurām nu nevar iztikt.
29.05.2018 23:38 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Pēc visām pēdējām autores diskusijām šķiet, ka galvā ir pamatīgs bardaks un tas ir iemesls, kāpēc autore vēlas pārmaiņas - lai atrastu un sakārtotu sevi (pēc diskusijas pieteikuma neredzēju vietu, kur autore norādītu, ka uz Dienvidāfriku vēlas pārcelties tieši jauniegūtās čata paziņas dēļ). Kāpēc Dienvidāfrika - varbūt tāpēc, ka mēs paši dažkārt intuitīvi jūtam, ko mums vajag, bet šajā gadījumā tas liekas tāds patāls sapnis.
Bet galva ir jāsakārto un Tu pati jutīsi, kurš no visiem variantiem ir vajadzīgais - psihoterapeits vai visa pamešana un jaunas dzīves uzsākšana pilnīgi svešā valstī, varbūt brīvprātīgais darbs ārzemēs, varbūt ceļošana vienatnē, varbūt jaunu nodarbju uzsākšana vai jaunu paziņu atrašana utt.
Kas attiecas uz vecākiem - tā ir Tava ģimene un Tu nevari tik bezatbildīgi pret viņiem rīkoties. Ja arī nolemsi kaut kur pārvākties vai doties, pat tepat Eiropā, vai vienkārši veiksi krasas izmaiņas, noteikti izstāsti to viņiem, kāpēc to vēlies, ko darīsi utt., nevis aizlaidies lapās.
30.05.2018 00:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šie komentāri šķiet tukšākie un žultainākie. Skaust tieši par ko te, ka mēs nevarētu sarakstīties ar kādu Abdunu? Autorei īsti par dzīvi nav skaidrības, kur nu vēl to, kā vispār vīzu kārtot un kā ceļot, jo:

:D Izskatās, ka karstums Tevi slikti ietekmē. Vai tomēr dreambig pa daļai bija taisnība.. Anyway, ja Tu izlasītu visu komentāru, nevis tikai to, ko vēlējies un histērijā nerakstītu komentārus, tad, iespējams, būtu lielāka jēga no Tavas tukšās salmu kulšanas.
30.05.2018 15:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Janem vera, ka "iedrosinataji" pasi atzist, ka vini nezina uz ko tie iedrosina.

Protams, kā jau sakarīgi cilvēki, kuri apskata jautājumu no visām pusēm, nevis "Nafig Tev tas melnais ir vajadzīgs".. uz ko lielāka daļa arī akcentē savu uzmanību. Un, mīļais JR, neatceros, kura tā bija, iespējams, Alexxa.. kura ieteica sākumā sakārtot savu galvu, un tad mesties nezināmajā..vienalga kurā valstī.. bet saprotu, kāpēc jālasa kas cits, ja no pirksta var izzīst kripatiņu informācijas un izpūst ziloni ;-)
30.05.2018 15:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
LauraLaura5, tas puisis no DĀR ir Tevi aicinājis ciemos? Vēlme braukt uz DĀR parādījās pirms vai pēc sāki sarakstīties?

Vissakarīgākais jautājums šajā diskusijā ar mērķi izzināt autores motīvus, nevis pasniegt vēlamo par esošo.
30.05.2018 15:15 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Un, mīļais JR, neatceros, kura tā bija, iespējams, Alexxa.. kura ieteica sākumā sakārtot savu galvu, un tad mesties nezināmajā..vienalga kurā valstī.. bet saprotu, kāpēc jālasa kas cits, ja no pirksta var izzīst kripatiņu informācijas un izpūst ziloni ;-)

Draudzin, katra zoss, kura so meiteni uz kaut ko iedrosina, tikai un vienigi demonstre savu gigantiska izmera narcisismu :)
30.05.2018 15:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits